Капитошечка• 26 июля 2022
Як ви сприймаєте свій вік?
"Тільки" чи " Вже"? А як ви реагуєте на свій вік після тридцяти?
Скажу про себе, я ніколи якось дуже сильно не акцентувала увагу на своєму віці. Але поспілкувалася сьогодні з подругою, якій також 34 і вона якась вся така пригнічена типу " вся молодість минула", "все пропало" і все в такому ж дусі.
Як ви приймаєте свій вік?
Едимнаморе• 26 июля 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Моїй подрузі 24 і вона вже вважає, що молодість минула)))
Это я в свои 26
Крем для арбуза• 26 июля 2022
обоже, мені за полтіннік, а тут мова про тридцать...
пішла я звідси
Матраскин Брат• 26 июля 2022
34 года моей дочке . Я вообще о своем возрасте не думаю. Мне 58. Все хорошо).
КоКоКоКоКоКо...• 26 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Опишу так: я інколи довго згадую скільки мені років. Вік то лише цифра у паспорті
Может,склероз? Шучу,я тоже дааавно не девочка
Копуша• 26 июля 2022
Мені 38, ну як сприймаю, як належне, тільки іноді не розумію, коли це мені стільки стукнуло 🙃. Попереду ще багато чого, пережити б війну.
Чудо в декрете• 26 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Это я в свои 26
І чому у вас такі думки виникають?))
Стопудова• 26 июля 2022
Мне 36, но ещё дурь в голове, компания друзей по 25 лет. Сын всегда спрашивает тебе точно 36
лажу по клубам, веселюсь, гуляю, чувствую себя как на 1 курсе. Живу весело и просто
Україна_понад_усе• 26 июля 2022
42 виповниться за тиждень.
Сприймаю чудово, досвід є, енергія є, сили в собі чую більше ніж раніше. Але коли раптово бачу себе десь у дзеркалі то думаю, твоюжмать, що з ліцом
Едимнаморе• 26 июля 2022
Ответ дляЧудо в декрете
І чому у вас такі думки виникають?))
Наверное потому что с 18 и до 26 лет жизнь сложилась не так, как я бы хотела. Думаю как раз вся молодость прошла, а сейчас уже все
не знаю, в общем. Какое такое ощущение у меня
Наизнанку• 26 июля 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Как 40 исполнилось, начала загоняться. Сейчас 44, чуть привыкла уже
Меня не возраст, наверное, беспокоит, а то, что в лучшие годы так себя недооценивала сильно. И внешность и вообще, как личность, обидно, что время потеряла.
И я так же, уже или еще 37, но вот этот момент есть об упущенных возможностях и недооценки себя
ДолькиКабана• 26 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Ну, я самая старшая-за 50. В 50 в душе было 37, такой возраст и давали. Сейчас стало за 40. Полет нормальный. Не томит.
Мне 55, а в душе кажется, что 35, ну максимум 37! Как я вас понимаю) И сколько ещё впереди интересного! Эх, если бы не война...
Ваша прЭлесть• 26 июля 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Поки ’не приймаю’. Моєю сильною стороною була врода, я звикла бути привабливою і це дуже часто полегшувало мені життя. Я так звикла жити. Тепер треба шукати в собі інші сильні сторони.
А муж у вас есть? Или мужчина, отношения?
Запасная спина• 26 июля 2022
Скоро 45. Для меня это было какой-то сакральный рубеж между жизнями. Но никогда не думала, что его придется праздновать под обстрелом.
Первая леди колхоза• 26 июля 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, чоловік є. Але він, мені здається, взагалі не помічає змін. Він звик до думки, що живе з гарною жінкою. А може зір падає)))
Gitelnitsa• 26 июля 2022
Ответ дляДолькиКабана
Да, сейчас ценишь каждый день, месяц, год, т.к.они летят, как бешеные, а тут на тебе-уже 3 года колбасят планы, желания.
Я не в теме• 26 июля 2022
Мені 38 і тільки після років терапії я ментально мудрішаю, дорослішаю. Коли ти розумієш життя, то старіти не так страшно. Ось коли з роками приходить лише вік - це сумно.
Я только за!• 26 июля 2022
мне 39, относительно внешности я удовлетворена, относительно других аспектов своей жизни нет
Ваша прЭлесть• 26 июля 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Ну це я більше питала, чи ви задоволені цією стороною життя. Типу, що, якщо є особисте життя, то ,,необхідність,, бути красивою трошки менше))
Солнечный зайчик• 26 июля 2022
Вчера 39 стукнуло, не скажу, что меня радует эта цифра, но в депрессию не впадаю. Дочь говорит, что я не выгляжу на свой возраст. Или правда, что есть хорошо, или врет, значит любит и это тоже хорошо))
Планшетница• 27 июля 2022
До 35 нормально все було, були зміни але мінімальні, а з 35 зовнішність вже не та, і фігура. І схуднути дуууже тяжко. Так що тяжко. Але я думаю то все через зовнішність і нереалізованість. Коли відпустка ще +-. А коли не висипають, стресси то капець.