Капитошечка• 26 июля 2022
Як ви сприймаєте свій вік?
"Тільки" чи " Вже"? А як ви реагуєте на свій вік після тридцяти?
Скажу про себе, я ніколи якось дуже сильно не акцентувала увагу на своєму віці. Але поспілкувалася сьогодні з подругою, якій також 34 і вона якась вся така пригнічена типу " вся молодість минула", "все пропало" і все в такому ж дусі.
Як ви приймаєте свій вік?
МЧСница• 26 июля 2022
Наоборот хорошо) сейчас 31, через месяц 32 и я уже многим говорю когда спрашивают возраст что мне 32)
double-mama• 26 июля 2022
Просто цифра, никакого уже или ещё. Может позже накроет, пока все ровно. 42 года
Кредитная• 26 июля 2022
Я люблю свой возраст, 38)
Не заморачиваюсь из-за ерунды, живу своими интересами, довольна внешностью на все 100%, ну и возможностей в разы больше чем в 20-25)
Намакушка• 26 июля 2022
Моей научной руководительнице было 70.
Она профессор, зав.кафедрой, активно принимает участие в конференциях по двум специальностям, публикуется. Ну и каблуки, макияж, прическа.
Поэтому, ей всего-лишь 70.
А кому-то уже 34
Зависит от человека
Поэтому, ей всего-лишь 70.
А кому-то уже 34
Зависит от человека
Майстерня домашнього текстилю• 26 июля 2022
Мені 38,сприймаю,як 38. Вже трохи розуму і досвіду набралась, а попереду ще жити і жити, єслі переживу війну і її наслідки.
Научительница• 26 июля 2022
Те, у кого ’все пропало’, не в возрасте дело, они найдут что-то другое, из-за чего в уныние впасть.
Ваша прЭлесть• 26 июля 2022
Как 40 исполнилось, начала загоняться. Сейчас 44, чуть привыкла уже
Меня не возраст, наверное, беспокоит, а то, что в лучшие годы так себя недооценивала сильно. И внешность и вообще, как личность, обидно, что время потеряла.
Дайте подуться• 26 июля 2022
Опишу так: я інколи довго згадую скільки мені років. Вік то лише цифра у паспорті
Бывает и такое• 26 июля 2022
У тих для кого вік це ’тільки’ або ’вже’ немає віку який саме той, що треба. Ніколи не живуть зараз, тому пропускають життя, як на мене.
Кожугетовый ансамбль• 26 июля 2022
Мені 41. Чудовий вік. Все одно я нічого не зроблю, щоб його зменшити, тож насолоджуюся життям. Якби ще не війна 😢
Ответ дляНамакушка
Моей научной руководительнице было 70.
Поэтому, ей всего-лишь 70.
А кому-то уже 34
Зависит от человека
Поэтому, ей всего-лишь 70.
А кому-то уже 34
Зависит от человека
Ви її не питали, як вона сприймала свої 34?
Я в 33 дуже якось важко переживала, що постаріла зовні, і відчула зміни в здоров´ї.
Зараз 43, і я набагато більш задоволена своїм віком, ніж 10 років тому.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 26 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Тоже самое. Иногда тяжело вспомнить, что мне в следующем году 40, а не 32-35(((
Тяжело принять эту цифру
Хитрушка-чекушка• 26 июля 2022
Недавно исполнилось 30 и я как то сильно стала на этот счёт переживать(
Первая леди колхоза• 26 июля 2022
Поки ’не приймаю’. Моєю сильною стороною була врода, я звикла бути привабливою і це дуже часто полегшувало мені життя. Я так звикла жити. Тепер треба шукати в собі інші сильні сторони.
Кофе в лобби• 26 июля 2022
31, у вересні буде 32. з одного боку ще тільки, а з іношого - вже років ого го
Я_канеша_извиняюсь• 26 июля 2022
Як-як? Здивовано. Років з три тому закінчила навчання, місяць тому народила меньшу дитину, а молодшому синові вже вісім, а мені - за 40. Якась магія
Gitelnitsa• 26 июля 2022
Ну, я самая старшая-за 50. В 50 в душе было 37, такой возраст и давали. Сейчас стало за 40. Полет нормальный. Не томит.
Для драки• 26 июля 2022
Вiдтодi як почала жити спочатку для себе, а потiм для всiх iнших, сприймаю вiк як етап свого розвитку. Що навчилася, як розвинулася до цього часу, наскiльки задоволена життям( що б помiняла).
Через мiсяць менi 40. Почуваюся так, нiби вiдкриваю нову сторiнку в життi.
Повернула собi дiвочi параметри, 85-68-90 / 165 ,останнiй раз мала такi в 25-26 😊
Все ще попереду!!!
Каравай-каравай• 26 июля 2022
Сверху мне 40, внутри 28
Поправилась за это военное врем на 20 кг... Страдаю
Анка-пулемётчица• 26 июля 2022
Мне 43. Вообще не ощущаю свой возраст. Не понимаю как это - была 30 , мигнула и 43....
барабанщица• 26 июля 2022
Нормально,абсолютно не парилась в Вашем возрасте эти вопросом.Мне 48,если честно как-то не совпадает эта цифра в паспорте с моим ’Я’
барабанщица• 26 июля 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Моїй подрузі 24 і вона вже вважає, що молодість минула)))
Чудеса
Тётушка Лошадь• 26 июля 2022
Ответ дляGitelnitsa
Та ні, мабуть я . Мені за 60.
Я би хотіла років через 30 сказати - мені тільки 90.
А зараз мені нема колі говорити.
Gitelnitsa• 26 июля 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
Та ні, мабуть я . Мені за 60.
А зараз мені нема колі говорити.