Под пытками• 27 июля 2022
Facebook підкажіть будь ласка)
Підкажіть, якщо я вступила в відкриту групу в фейсбук і хочу в ній опублікувати пост, чи буде цей пост видно моїм друзям, які не знаходяться в цій групі? Чи буде їм підтягувати його в стрічку їх новин? Бо я іноді бачу коментарі своїх друзів під певними записами, а з самими записами так само?) Дякую 🤍
Усатая полосатая• 27 июля 2022
Буде видно друзям Ваш пост. В закритих групах не видно, а у відкритих видно.
oksanapriymak1313• 27 июля 2022
В настройках є це, загугліть, або самостійно в настройках на фейсбуці покопайтесь.