Я розумію що вони тупі і зазомбовані.
Але ж в людей є інстинкти, якесь критичне мислення і т.д
Перемога України настільки очевидна, що навіть у самого тупого і примітивного москаля десь в глубині душі, повторю, на рівні тих самих інстинктів повинне поставати питання: а що далі?
- як я буду жити?
- що я скажу дітям?
- як на нас буде реагувати світ?
Як думаєте, хоч якийсь план у них є?
- як я буду жити?
- що я скажу дітям?
- як на нас буде реагувати світ?
Як думаєте, хоч якийсь план у них є?
КлаваЧерепиця• 28 июля 2022
Немає в них ні питань, ні відповідей, ні сорому за здіяне, ні каяття, ні совісті.
Я Золкіна дивлюсь періодично, його інтерв´ю з військовополоненими і їхніми родичами, там же в 90% випадків в очах жодної іскри інтелекту або розуміння... і якщо до деяких вояк в полоні щось починає доходити, то до їхніх близьких - ні.
Ответ для vihola
Це вам смішно, бо для вас москаль багатий і непереможний.
А для нормальних людей це дика, темна, голодна орда. Бідна духовно і матеріально. Разом зі всім їхнім зажраним бомондом та інтелігенами, які це зростили своєю жадібністю і не змогли, не захотіли спинити.
От вся ця мразота мала б зараз крошити їх і срати в їхні золоті вазочки.
Але їм знайшли іншого ворога аби врятуватись від помсти за несправедливий дерибан ресурсів.
Это вы меня обозвали ненормальной? Хамить зачем?
Ответ дляgrechka827
Тобто ніхто з них реально не задумається?
Ядумаю, що кожен залищиться@при своїй думці, зто проти війни він і буде проти, хто за то і буде дальше нас ненавидіти, там треба змінювати повністю з корінням всю систему, реформи щоб змінити думку людей, там все на скільки вросло в їх мозок оця пропоганда , що вони може змінять свою думку через років 30-50.
І то ...
MandarinaS• 28 июля 2022
Ответ дляAmalpi
Ой, автор, куда смотреть, чтоб увидеть очевидность победы? Или насмотрелись украинских каналов и начитались телеграмма?
Вам никуда не надо смотреть. Бесполезно.
Julia 2020• 28 июля 2022
Ответ дляnightwoman
Люди, ви втомилися від війни, розумію. Плани маскалів після перемоги, серйозно???
Очевидна перемога для вас, вам серйозно так смішно? Ото пальцями стрикнув і перемога... Та землю ще гризти треба заради цього щастя
Я другу ніч не сплю. В Херсоні після підірвів мостів хаос як в перші дні війни. Черги, смітання з полок їжі. Бо всі продукти, овочі, бензин з той сторони Дніпра везли. Ми в повній продовольчій облозі опинились. І що??? Ніхто не спішить визволяти місто. А я уявляла, що як підірвуть мости, к обіду вже будуть прапори наші в місті. А тут ніякого руху, зовсім.
А вам усе очевидно!
позавчера Зе было сделано заявление, что ’наступні 3-6 тижня вирішальні’
для жителей неподконтрольных эти недели будут адом
KatrinkaSh• 28 июля 2022
Ответ дляAmalpi
А які канали пропонуєте дивитися і читати, рашистські про ’всьо пропало’.... Всі українці чекають перемогу. Можливо не за місяць, але вона буде. Рашистів вже, як капусту кришать, далі ще краще піде.
Ответ дляМэри Лин
Послухайте або почитайте їх в інтернеті, то у Вас не будуть виникати такі питання, вони не вважають, що роблять щось погане😡
Так, повністю згодна. В них таке поняття, що українці, це поломані пропагандою київського режиму рускіє і нам потрібно розкрити очі. Вони впевнені, що, Харків, Маріуполь, Одеса, та інші міста - це рускіє і вони повинні повернутися в расію. Половина придурків вважає, що хохли продались НАТО і Америці і позпочали війну. Ерефія дуже велечезна країна і там воно як поламаний телефон бехня передається, та й народ гімно, наглі тупі люди! Вони не усвідомлять що вони накоїли!Після перемоги 5ти метровий забор під струмом і ров з крокодилами по всьому кордону.
KatrinkaSh• 28 июля 2022
Ответ дляAbrado
100%
Афтар, прасците, вам в дурдом интернет провели?
Какая на@рен пэрэмога, кого и над кем? В России как жили, так и живут, Европа загибается от антироссийские санкций, полукраины в руинах, миллионы выехавших и не собирающихся назад, экономика Украины в жеппе, международные долги продолжаем набирать, поюродолжать? Где вы видите пэрэмогу? Где ее искать?
Julia 2020• 28 июля 2022
Ответ дляgizma2019
жителям определенных областей или всей страны?
там где контрнаступление
Julia 2020• 28 июля 2022
Ответ дляCordoba
Вам сейчас приведут в пример Киевскую область
Jack_Daniels• 28 июля 2022
Ответ дляCordoba
Ну, что вы, блажен кто верует.
Вы своим реалистичным мышлением разбиваете их тростинки, за которые пока держатся.
На самом деле эта тема - просто перепись розовых пони, через полгода можете всем скрины разослать из этой темы в личку.
Ответ дляспАНЯ
99 % вообще не думают. Их война не касается, они не знают как реагирует мировое сообщество, поскольку нигде не бывают.
Детям в школе преподнесут все перекручено.
Да, я как-то залезла на их форум, большинство зайнято своими обыденными делами, им вообще все равно, что в мире происходит, есть работа, еда, дом, а все остальное их не волнует, они не следят за тем как разворачиваются события
Николь1986• 28 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Возможно, некоторые особи из масквы и питера, а остальные и дальше будут пасти оленей и срать во дворах.
Ответ дляCordoba
Не скажіть... єрефія була 2ю армією світу і її боялись. Війна в Україні показала, що армія дійсно велика, але озброєнння устаріле і неспроможне протистояти сучасному, методи ведіння війни також старі як і генерали. Зараз ерефію перестали боятися, на політичній арені вона перестала бути грозною державою, містами навіть опозорила себе. Це переросподіл світового політичного впливу не на пользу рашки.
Звісно для нас, простих людей, це страшна трагедія, як вилізти з цьго я не знаю. Кончена рашка має можливість затягувати цю війну, яка просто нищуює нас. Така біль бере за кожного загиблого, за кожен разбитий будинок, школу, завод. Ну, суки!!!! Причому ж таке відношення у кацапів до нас як до недонації вже не рік і не 2, століттями тягнеться!
Emily_in_Kyiv• 28 июля 2022
Ответ дляAbrado
Не вірю в крокодилів. де гроші на все це брати. Стільки понівечили усього.
Леди Репях• 28 июля 2022
Ответ дляnightwoman
А вам усе очевидно!
Очень Вам сочувствую.
Переживаем за Херсон!
Леди Репях• 28 июля 2022
Ответ дляAmalpi
Похоже на то.
Леди Репях• 28 июля 2022
Ответ дляНиколь1986
Справедливости ради, скажу, что во множестве украинских сёл тоже туалет на улице) Даже диву даёшься.
Хороший дом у людей, добротная мебель, а удобства не в доме.
Так что пол Украины тоже срёт во дворах, если что))