grechka827• 28 июля 2022

Який в мацкальні план після нашої Перемоги…

Я розумію що вони тупі і зазомбовані.
Але ж в людей є інстинкти, якесь критичне мислення і т.д
Перемога України настільки очевидна, що навіть у самого тупого і примітивного москаля десь в глубині душі, повторю, на рівні тих самих інстинктів повинне поставати питання: а що далі?
- як я буду жити?
- що я скажу дітям?
- як на нас буде реагувати світ?
Як думаєте, хоч якийсь план у них є?
Тамилa 1• 28 июля 2022
Ответ дляAugussta
Кому це нам?Мені абсолютно начхати на це....Не час зараз про це думать
А я думаю постійно і вважаю , що треба виловлювати по европам і америках діточок російських генералів і полковників , політиків і других мразячих істот і вбивати , як їхні батьки вбивають наших дітей.
Livka• 29 июля 2022
Что сказать детям, там уже разнарядку на школу спустили.
Что жить будут плохо и как к ним отнесутся в мире они уже знают.