ким я тільки не була• 29 июля 2022
чому ми відказались від ядерки і віддали купу ракет, танків, свою зброю росії?
тоді був якийсь договорняк.пройшли роки і нас кинули жостко.які країни підписалися тоді?росія порушила договір.якби була ядерка то нічого б і не було зараз.нас би всі боялися і рипнутись.
кинули нас то хай зараз поставлять ядерку у нас і війна закінчится за хвилину якщо такі розклади.
Ответ дляLorik 03
Це Ви для цього питання - тільки зареєструвались
у мене 500 профілів.я тут давно.не хвилюйтесь так
Ответ дляLorik 03
А чому зі Старих профілів не пишете ? Проблема ?!
Удалено администрацией...
Будапештский меморандум
Межгосударственный документ о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к Договору о нераспространении ядерного оружия. Подписан 5 декабря 1994 года лидерами Украины, России, Великобритании и США
Теодор Бастард• 29 июля 2022
Потому что все разворовали, на металл распилили, а ядерку и прочее оружие надо хранить, обслуживать, время от времени испытывать и т.д. Денег на это не было.
ось гарантії безпеки були нам надані і що.меморандум.дякуємо звичайно сша і великобританії =допомогають зараз і зброя і фінансово.але зброї треба більше як і обучених військових.чому ми одні
Ответ дляOlga_72
Автор, доброе утро! Вы проспали пол года. Этот вопрос поднимали и пережевали еще осенью. Или вы из Раши?
Великобритания лидер по поставке оружия, с США ленд-лиз.
та мови нема.без них було б туго нам.але я вважаю що мало зброї напазі.постійно президент кричить просить дайте і те небо хоть якось закрить
Бо не було патріотів при владі, які б дбали про державу. Усі тільки розтягали і збагачувалися. А якщо десь колись попадався, то втриматись в системі не міг. Подумати тільки, такі чорноземи, корисні копалини, люди працьовиті, а все в руках кількох олігархів, яким на державу і людей начхати.
кожен українець скинувся б і змогли б ми ту ядерку обслуговувать.зато безпека.і ніхто б не рипнувся на нашу землю.
Ответ дляким я тільки не була
У нас много чего было когда то и заводы тоже были. Только сейчас этого всего нет.
Да и скидываться у людей тогда не было из чего. В принципе как и сейчас.
Ответ дляНе_кто
вы готовы были бы содержать это всё все годы нашей независиомтси, когда ничего не предвещало будущих войн?
это дорогое удовольсвие для страны. тогда это было верное решение.
Не потрібно було купу тих шахт і ракет най би залишили одну і все.
Ніхто б косо навіть не глянув в нашу сторону.
А так маємо що маємо.