Не будь КакСвета• 29 июля 2022

А є сенс вкладатися в зовнішність?

Ну от мені за 40. Дивлюся в дзеркало - видно що терміни вживаності підходять. Ну ще не бабуська. Але б зробила б собі повіки, ліпофілінг. Полізла в прайси - та об*ратися ж можна, які ціни. Зробити повіки - 3 000 євро (плюс мінус). Ліпофілінг 1 000 євро. Ну і результат, дай боже, на дові роки, але ж не факт. А в мене дача будується, дитину заміж тре віддавати і щось собі відкласти, бо кинуть з пенсіями.
Чоловік любить мене такою зморшкуватою вже трохи, з трохи пообвислими ціцьками (ну з пісні слів не викенеш, шо є то є). Ну шо мені дасть більш відкритий погляд? Або усунені мішки під очима? Ну натягну я повіки на дупу, що зміниться? З.п. не підвищать, замуж не збираюся знову... От сижу і думаю, рентабельне те вкладення чи краще взяти блефаропластику ліпофіланг, щось там ще і може краще в дачу вкласти? Може жити там колись будемо, коли взагалі зморшками покриюсь і не схочу на люди виходити.
Нагайна• 29 июля 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
Так я о материальной помощи,себе вместо ботокса и блефаропластики - помочь дочери материально для хорошего старта
одно другому не мешает. Моя дочь, к примеру, еще маленькая, а я и так много не имею, поэтому отказывать там, где можно постараться позволить, не хочу

Джавеліна• 29 июля 2022
Ответ дляСССРовна
А он будет всегда молодой? В 45 на пол шестого
это не про моего, в 39 всегда готов и почаще.недумаю что за 5 лет чтото изменится. и выглядит он максимум на 35. и это я его не хвалю. мне бы лучше чтобы сказал-люблю каждую твою морщинку
СССРовна• 29 июля 2022
Ответ дляДжавеліна
Он вас не любит, любящий бы такого не сказал. А изменится или нет это неизвестно
Грушки-яблочки• 29 июля 2022
Ответ дляНагайна
Если Вам это нужно, то да, а если не парит, то зачем.. Но считать что муж будет любить всегда такой как есть, тоже обман себя..
А муж же молодеет с каждым годом, да😀🤣
Дюймовочка• 29 июля 2022
Може в кожного своi цiнностi..
Я в травнi на бумi куди вкласти грошi, що закупати гречку чи туал бумагу😂😂😂
вклала гроші в себе)) 30 тис на процедурки
мені подобається собі подобатись,гарно виглядати, доглядати за собою, підтримувати шкіру у гарному стані, навіть настрій цим піднімати🤩
Як не говоріть доглянута і недоглянута жінка, це агромна різниця у будь якому віці
lisiz• 29 июля 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Нє, ну я хочу в 50 виглядать на 25. Але що то мені дасть? Ну просто цікаво. Ну побачили ви подругу після 20 операцій. І забули про неї через 5 хв.
Буде любити. Куди він дінеться, бо сам не молодшає.
Сколько есть женщин без морщин, а на 25 никак не выглядят. Очень важную роль играет осанка, фигура, походка, состояние волос и кожи. А если нет морщин, но есть живот и старческая походка, то все равно не гуд будет
Зажуженная Жужжа• 29 июля 2022
Ответ дляНагайна
Ну, оно ж бабе надо, чтоб ее любили.
Придется выкладывать тыщи уе.
Мужу-то дешевле сказать буду любить вечно.))
Мама Чели• 29 июля 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
В 50 на 25 то ви вже занадто хочете))) Маю знаюму, яка в років 48 зробила кругову підтяжку, блефаропластику і постійно підтримує цей єфект за дополмогою уколів ботоксу в лоб + контурна пластика і ще різні процедури. Грошей це звичайно багато бере. В свої 60 р виглядає на гарно збережену жінку в 50, не молодше! і уколи в щіки все ж добре видно))
Якщо людина почуває себе краще роблячи це все - може і варто. В мене є мімічні зморшки і носогубка, але на моє внутрішнє відчуття це ніяк не впливає. Так само сприймають мене і оточуючі, по внутрішньому стану. Якби можна було вернути ту красу, що мала в 20-30 р (людини на вулиці обертались), звичайно хотіла би!!! А от мати не дуже естетичні наколоті, надуті вилиці, щіки, губи і круглі очі (після блефаро) і заморожену міміку після ботулінів - точно ні. Мені це нагадує обличчя радянських пластмасових ляльок, хто пам’ятає. Буду старіти натурально!
А збережені кошти витрачу на подорожі, як і раніше робила :)
автор Не будь КакСвета • 29 июля 2022
Ответ дляМама Чели
мен здається можно бути вся у зморшках. Але блиск в очах, любов до себе і все таке інше перемагають штучну красу. І це ще якщо вийде краса а не зіпсують, як в нас вміють.

Думы мои думы• 29 июля 2022
Я вкладаюсь, бо гидко на себе дивитись. Хочу хоч ще 5-10 років побути гарною