Я_и_моя_собака• 29 июля 2022
Хто ще вагається чи виїжджати?((
Я одинока мама з сином 9р. Люблю свою країну і свій дім.... але... син в 4 клас іде, а норм освіти нема і невідомо коли буде. Я б сиділа тут і далі. Але той факт мене гнітить...І ще військовий облік з жовтня
Не можу зібратись і поїхати. Знаю чудово англ і німецьку на середньому рівні.
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляПетя-петушок
Ви знаєте краще за самих французів:)
CAF сказали, що для біженців наразі допомога на шкільне приладдя не передбачена. Сказали, що в самій структурі зараз не знають що з українцями робить, тому на сьогодні ніхто вам сказати не може буде та допомога чи ні, зате ви вже знаєте :)
По курсам ситуація дивна для кого? В Поль емплуа черга в 1,5 року не видається дивною, це Сот віль. Можете зателефонувати у Медіа формасьон і поцікавитися чи набиралася у них хоч одна група А2 з травня,це якраз мерія до них направляє.
За Тулузу казали, що там за тиждень на курси відправили, наприклад. Але для самих французів то виглядає швидше як виняток і везіння.
Мої знайомі вірмени, офіційно безробітні у Франції протягом 2 років, платять за харчування всіх трьох дітей. Сума невеличка, але вона є. Всіма наявними соціальними плюшками вони користуються. Мені викладач у колежі детально описала всю їх систему, шкільну і соціальну.
Я в Парижі, отримую від каф допомогу на оренду і сімейну на дітей, допомога на підготовку до школи автоматична, просто подаєте в додатку підтверджучі документи. Мерія мене далі на А2 нікуди не направляла, можна самостійно йти на платні курси (100 з чимось євро за семестр). Тому пішла через полє амплуа, початок навчання з 5 вересня, школу вибирала сама, яка мені більше підходить, з наданого ними списку.
Глаза_в_3_карата• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
Частково, отримую допомогу на оренду
То де ж вам вистачає на відпочинок, якщо ви навіть оренду покрити не можете
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Мені не потрібно її покривати, користуюся допомогою на оренду, тому на все вистачає.
Отчебучкина• 30 июля 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Мои родственники с марта в Испании. Поселены бесплатно в хороший отель, там же кормят, проездные на транспорт на -50 евро в месяц выдали. В отеле свой бассейн , дети там киснут. До океана 1.5 часа езды.
Слышала, что есть такие варианты. Но это единичные случаи. В основном все сами.
Глаза_в_3_карата• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
Тоді не треба писати, що вашої ЗП на все вистачає, якщо не вистачає навіть на оренду. Що таке соціал я знаю. Я сама зараз в Німеччині. Тому, які тут ЗП і яка вартість оренди знаю. А з вересня ще буде транспорт..
Петя-петушок• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
Допомога на оренду - так, двоє і більше дітей до певного віку - так, одинока матір - так. Допомога на школу - ні, сказали, що поки не прийняли по українцям такого рішення. Моя дитина відвідує школу з березня, справа у CAF є. Подавалися у липні.
Читаю за ваші курси - плакати хочеться. Я вже через ресто кьор зареєструвалася на вересень. Це єдине, що виявилося доступним, правда, там викладачі - добровольці 70+ дідугани. А так - скрізь ’чекайте’, оте 1,5 року просто вбило. На час ’очікування’ порадили роботу нелегальну шукать, бо офіційно без мови вони працевлаштувати не можуть. Оце був шок - служба зайнятості відправляє робить нелегально :)
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так мені ж вистачає
, не бачу сенсу платити всю суму оренди якщо можна платити менше.
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляПетя-петушок
Ви в маленькому місті?
Запретный фрукт• 30 июля 2022
Ответ дляВечно недо...
Я в Германии.
Немецкий интенсив у сына был аж три урока в неделю.
Из спортивных секций - только футбол. В школе нет ни столовой, ни буфета. Все ходят со своими бутербродами.
Экскурсии - аж два раза с апреля месяца. Естественно - за наши деньги.
Ну вот... Что и следовало доказать...
В твиттерах немцев вообще читать невозможно, - они спят и видят, как нас рашка завоюет и они поцелуются с пыней в десны и станут жить да поживать...
Петя-петушок• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
Ви в маленькому місті?
Сотвіль ( фактично Руан, курси і CAF в Руані).
Глаза_в_3_карата• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
Так мені ж вистачає
А ким ви працюєте? І ким працювали в Україні?
Тут как тут• 30 июля 2022
Ответ дляЦыбаФу
Аналогічно, мала йде в 11, куди зараз їхати? Втрачати рік на вивчення мови і повністю забути інші предмети, що навіть в Україні не зможе вступити 🤷♀️
От і ми не знаємо(
Але залишаємося вдома.
Мала так то працює, норм заробляє.
Але що робити далі не розуміє(
Сьогодні у школі запитали форму навчання. Дістанційна звісно
Але залишаємося вдома.
Мала так то працює, норм заробляє.
Але що робити далі не розуміє(
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляПетя-петушок
У великих реально простіше і більше можливостей.
Петя-петушок• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
Так Руан то ж столиця Сейн Мерітім, саме крупне місто тут. А можливостей щось не дуже.
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В Україні бухгалтер, тут маю кілька годин на тиждень підробітку нянею, а загалом не працюю, вивчаю мову. В ЦЗ склали план навчання, якщо добре закінчу курси, то теж зможу працювати за спеціальністю, їм бухгалтери потрібні.
Телочка• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
А ничего, что бухгалтерия Франции значительно отличается от бухгалтерии Украины? Французы прикололись, беженцы повелись? Люди не перестают удивлять
Матрёна• 30 июля 2022
Ответ дляТелочка
Повністю відрізняється, але, щоб працювати досить закінчити курси. Моя сестра працює вже давно, не складно , головне знати мову.
ЦыбаФу• 30 июля 2022
Ответ дляТут как тут
От і ми не знаємо(
Але залишаємося вдома.
Мала так то працює, норм заробляє.
Але що робити далі не розуміє(
Але залишаємося вдома.
Мала так то працює, норм заробляє.
Але що робити далі не розуміє(
Нас ще попереджають про очне, в нас ліцей-інтернат.
БезникаЯ• 30 июля 2022
Ответ дляМатрёна
А моя соседка- дура, вьішедшая за француза 15 лнт назад получала ВО во Франции , переучиваясь полностью ))), а оно во как, можно бьіло курсьі закончить.
Тут как тут• 30 июля 2022
Ответ дляЦыбаФу
В мене нема теж попередження, дитина сьгодні опитуваня скинула скрін
Фрекен бок• 30 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Не ждите - едьте. В Европе будет новый опыт и вам, и ребенку. И соцпомощь, и безопасность. Пишу из Швейцарии, очень рада, что преодолела страх и выехала
А когда она закончится,бесплатная лавочка,то что?
Фрекен бок• 30 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Новости читать можно и из-за границы, а ребенок в безопасности и учится со сверстниками
Подтянулись заграничные патриоты.
Фрекен бок• 30 июля 2022
Ответ дляВечно недо...
Я в Германии.
Германия?А чего не раша?
Верочка 100%• 30 июля 2022
Я з сином 9 років в Польщі з середини березня, ми з Києва. Поки ще залишаюсь на декілька місяців. Є свої плюси і мінуси. Працюю віддалено на укр компанію, подвійного оподаткувпння не буде, прийняли закон. Квартиру мені арендує мій роботодавець, самій дуже дорого. Допомога на дитину 500злот, одноразова на мене і дитину по 300 злот, від ООН 1300 злот на 3 місяці і все. Роботу тут не шукаю, поки що працюю на своїй, у мене англ С1, польську не знаю і вчити не хочу. Фізичну роботу не потягну, а на таку як у мене тут своїх багато охочих. Ціни на продукти і одяг такі як дома, вже мабуть і дешевше. Медицина жахлива, стикнулась декілька разів і неприємно вражена, а для мене це фактор номер 1, бо у дитини проблеми зі здоров´ям. В школу він не ходив і не піде, сенсу немає, беруть на клас менше, програма дуже слабка ще й польською мовою. Буде вчитись с своїй школі онлайн або на домашньому. Я працюю, він поряд займається справами, є друзі серед дітей колег. Хочу повернутись додому, але поки що зарано, я тут виключно із-за безпеки і нервового стану свого і дитини.
Сегодня я не я• 30 июля 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Чим краще? Навпаки, думаю якщо двоє батьків, то і легше
Краще тим, що сумніву повинно бути менш, їдьте та спробуйте!
БЦАшка• 30 июля 2022
Я тільки-но повернулася щаслива до дому. Освіта на незнайомій мові - то таке собі. Син більше нікуди їхати не хоче. Вдома найкраще!
Краля-Галя• 30 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Работать можно, в соцслужбу необязательно сообщать. Банковские счета может быть начнут проверять только с января 2023
угу..тут писали уже про проверке , сегоддня на эту тему с о знакомой
задолбались отвечать на запросы-ждут автоматизацию в банке
очень много. особенно с Германии
Залізна пані• 30 июля 2022
Мужа у меня нет , детей тоже . Работаю в британской компании удалённо . До последнего буду дома . Люблю свою родину ....
Живу не на ЗУ
КликОЛЬКА• 30 июля 2022
Ответ дляMs. Android
Да, денег хотелось бы больше, не отрицаю. Но ради безопасности можно и поэкономить. Жилье бесплатное - сначала госудаство распределяет в семью, потом соцслужба ищет
Вы же понимаете, что это все временно?!...