Дівчата порадьте, що і як краще заготовити на зиму. Дитині 6міс буде в листопаді. Купила: кабачок, капусту цвітну, броколі, сливу, персик, абрикос, виноград, лохину, пізніше гарбуз. Що додати?
І як морозити фрукти одразу в пюре? Бо якщо кусочками то розлізуться?
А кабачок? Кажуть він теж розлазиться і на смак як вода.
serebro16-72be• 30 июля 2022
Морозять як правило кусками а вже потім роблять пюре. На рахунок кабачка то він не розлазиться це точно а от смак у нього і у свіжого як вода.
Ответ дляserebro16-72be
Так?
Бо у мене досвіду з заморозкою мало, максимум це були ягоди на компот)
По списку нічого не додасте?
serebro16-72be• 30 июля 2022
Ответ дляАльсинка
Так?
По списку нічого не додасте?
Цвітну капусту ще. А так мій наприклад не дуже це все їв з овочів....
KroKro1980• 30 июля 2022
Молодий кабачок має солодкуватий присмак. Я робила за рецептом, коли спочатку нарізають кубиками, відварюють 5 хв. до напівготовності, охолоджують, роблять пюре і порційно заморожують. Взимку розморожують порцію і ще 5хв. проварюють. Смачно було. Решту овочів я заморожувала шматочками.
winter2011• 30 июля 2022
Ответ дляАльсинка
Так?
По списку нічого не додасте?
брокколі, гарбуз не морозила, його завжди можна купити зимою
alphabetagama• 30 июля 2022
Я морозила сирий кабачок кубиками. Тоді відколола, залила водою і вариш хвилин 10-15. Потім блендером пюре. На початку прикорму я взагалі 1-2 кубики варила, там його треба чайну ложку
alphabetagama• 30 июля 2022
Ответ дляАльсинка
Кабачок без чи з шкіркою
Зі шкіркою, але в мене молоді кабачки були. Якщо у Вас старі, то треба і шкірку зняти, і насіння вибрати