В каком салоне делали, если в Киеве? И сколько процедур вам понадобилось, чтоб полностью избавиться от волос?
julia-julia1988• 30 июля 2022
Подмышки 9 процедур , ноги после 4 уже пару волостного осталось, мой мастер сказала поддержка раз в пол года
Пишу результат 2-3 років без корекціх, заоаз вагітна, і полізли знов коси, але не так як до і нема вросшиз, хоч вже користуюсь епілятором , от 2 раз за півроку
Пахви - 10 процедур - вилізло 3 волосини
Глибоке бікіні - 7 процедур - вилізло десь 30 % , вросших нема совсім
Ноги - 7 процедур - 50/50 нема щетини і вросших
Робила в люменіс, дуже задоволена, це якість життя, впевненість у собі і змога поствйно вдягати шорти спідниці, а головне ніяких подразненнь! Ну і це найдешевший спосіб епіляції
ПС маю чорне волосся