Ласунка• 30 июля 2022
Суми, порадьте ендокринолога
Дівчата,хто в Сумах гарний ендокринолог? І де краще здати аналізи,в якій лабораторії так щоб ціна/якість ?
Треба обстежити маму терміново.
Усклвдеюхттся тим що вона з області,не з самого міста.дістатися складно.
Цікавить і державні і приватні установи.
Треба обстежити маму терміново.
Альфред Шнитке• 30 июля 2022
Ой, автор)) А я название темы прочитала как ’ Суки, посоветуйте эндокринолога’
🤣🤣
Вот, думаю, милое обращение)))
🤣🤣
Вот, думаю, милое обращение)))
Меряно-перемеряно• 30 июля 2022
Можливо, тут хтось відпишеться, а ще раджу подивитись на місцевому форумі - Кіндер суми юа. Там є розділ лікарі і пишуть відгуки про різних спеціалістів. Я теж з області, то там шукаю інформацію про лікарів.
Холодная каша• 30 июля 2022
Подорога. Диагностическая центр или медея. А анализы вы уже знаете какие надо? Я никогда не задумывалась про лабораторию. Шла куда удобнее
Холодная каша• 30 июля 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Так він шось не працює той форум наче, нє?
Ласунка
• 30 июля 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Дякую вам!