PinkyPink• 30 июля 2022

Пелоси вылетела на Тайвань

Я до последнего думала, что не полетит, чтобы не накалять отношения с Китаем, но…

Борт с Нэнси Пелоси вылетел с авиабазы Эндрюс

Спикер планирует посетить остров Тайвань. Для её охраны ВМС США выдвинули ударную группу во главе с авианосцем «Рональд Рейган».

Планируемый визит Пелоси на Тайвань вызвал крайне негативную реакцию Китая, который грозит США непредсказуемыми последствиями.

Китай перебрасывает военную технику для учений в провинцию Фуцзянь, ближайшую к Тайваню.
alena19842010• 30 июля 2022
Хм, теперь как Китай отреагирует

LudaSHOPSale• 30 июля 2022
я думала что полетит. это не тот политик и не та женщина, что будет отступать, ничего эдакого не будет. вчера Байден 2 часа болтал с СИ
coch100• 30 июля 2022
О, это уже интересно)
Irina-5d24• 30 июля 2022
Как в Украину полететь и помочь так фигли, а в разгар нашей войны лететь на Тайвань - ок. Еще и вступаться за негов конфликт с ядерной державой
МаМарго• 30 июля 2022
Треба щоб весь цивилізований світ переніс заводи з китаю і перестав купувати китайський хлам . Може тоді у них поменшає грошей на війну і на геноцид уйгурів і влвсного народу .
автор PinkyPink • 30 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Болтал и Си ему довольно агрессивно про игры с огнём сказал
LudaSHOPSale• 30 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
вчера -Брифінг Пентагону:

17. Чи були якісь американські військові активи, кораблі або літаки, переміщені поблизу Тайваню в останні дні?
Ми постійно використовуємо військове обладнання для підтримки делегацій Конгресу. У цьому нічого незвичайного.
Але щодо надання більш детальної інформації про візит спікера, я збираюся залишити це на потім.
18. Я питаю не про візит спікера, а про те, чи перемістили ви останніми днями якісь додаткові американські військові активи поблизу Тайваню?
Ні ні ні. У нас скрізь є кораблі в морі. Ні, ми цього не робимо.
19. Китайські державні ЗМІ сьогодні заявили, що якщо американські винищувачі супроводжуватимуть літак Пелосі на Тайвань, це буде вторгненням - і знову ж таки, це потенційна подорож. Просто враховуючи цю заяву, ігноруючи потенційну поїздку Пелосі до регіону, це те, що ми чули від Китаю у минулому? Чи можете ви розповісти про цю риторику Китаю?
Ми не збираємося розглядати гіпотези. І це не наша позиція – стверджувати, що Китай говорив чи не говорив раніше. Ми - Міністерство оборони, і я відправив би вас до Державного департаменту для будь-якого виду дипломатичного діалогу, але ми просто не збираємося розглядати це конкретне питання.

еще вчера всем ясно было- ПЕЛОСИ едет и все
МаМарго• 30 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
40 млрд на ленд ліз це по вашому не допомога ?
YN8678• 30 июля 2022
Нет, неизвестно куда она полетела, у нее ж турне по Азии. Может в другое место летит

Lilianna_• 30 июля 2022
Ситуація у світі стає все напруженішою. Погано все це :(
coch100• 30 июля 2022
Ответ дляYN8678
Может и на пассажирском потом в тайвань прилететь.., ну посмотрим)
LudaSHOPSale• 30 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
где?

я читала бегло брифинг
сейчас пойду гляну
Irina-5d24• 30 июля 2022
Ответ дляМаМарго
Тайваню теж 40лярдів чи власними літаками та кораблями прикриють?
Думаю друге. Так само і в Україні я б хотіла не зброю на 40 рядів в місяць по 5 штук чекати, а одразу блокувати цих у@банIв на кордонах.
YN8678• 30 июля 2022
Ответ дляcoch100
Может быть все что угодно. Надеюсь она не полетит на Тайвань, ещё одна война в мире плохая идея
coch100• 30 июля 2022
Ответ дляYN8678
Насколько я поняла, китай смущает только ее военное сопровождение, а не сам прилет.
автор PinkyPink • 30 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
где?

я читала бегло брифинг
сейчас пойду гляну
Пекин объявил, что Си Цзиньпин в разговоре призвал Байдена соблюдать принцип ’единого Китая’ и предупредил американского президента, что ’ кто играет с огнем, тот обожжется’.
https://www.bbc.com/russian/news-62328908.amp
LudaSHOPSale• 30 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
Згідно з державним інформаційним агентством Китаю, Сі сказав Байдену, що ’Громадська думка не повинна порушуватися. А якщо ви граєте з вогнем, ви обпалитеся’. Сподіваюся, що американська сторона це ясно бачить. Чи не могли б ви викласти нам версію США про цю частину розмови? Чи було ясно, що йшлося саме про Тайвань? Чи сприйняли це США як пряму загрозу? І які потенційні заходи у відповідь з боку Пекіна найбільше турбують США на даний момент?
Сі використав аналогічні формулювання у розмові, яка відбулася між двома лідерами у листопаді. Але я не збираюся вдаватися в розбір різних метафор які КНР регулярно використовує у цих питаннях.
Розмова між ними про Тайвань була прямою і чесною. І два лідери в основному обговорили той факт, що США і Китай мають розбіжності, коли йдеться про Тайвань, але вони справляються з ними вже понад 40 років, і що підтримка відкритої лінії спілкування з цього питання необхідна для продовження цієї роботи. І для нас прямий зв´язок між лідерами є найважливішим аспектом цього.

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/press-bri...
Inna_ya_krasivaya• 30 июля 2022
ого, интересно. китай проглотит или нет. Или такой же как рашка, которая только пиздит шо щас вот всем игого и ого, а захавала швецию и нато, и турция ей наваляла.
LudaSHOPSale• 30 июля 2022
я выложила брифинг Белого дома. так все ок. ничего эдакого

YN8678• 30 июля 2022
Ответ дляcoch100
Не, именно прилет. Дело в том,что Китай считает Тайвань своей территорией и протестуют против посещения без их согласия.
Это как если бы она летела в Крым, то Украина бы протестовала
YN8678• 30 июля 2022
Ответ дляKs-5574
Не проглотит, они уже ясно дали это понять
coch100• 30 июля 2022
Ответ дляYN8678
Ну тогда она прилетит в сингапур и по какой то важной причине не сможет попасть в тайвань)
sashik77• 30 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
І шо з цього буде. Декілька новин про тайвань взранку бачила, навчання там чи щось таке.

Цікаво що байден ’наболтал’з Сі ....
LudaSHOPSale• 30 июля 2022
Ответ дляPinkyPink
хахах. они закрутили, хайперы журналичты

а то что они постоянно так разговаривают уже 40 лет, и даже в ноябре тоже бла бла
SENIOR ADMINISTRATION OFFICIAL: Well, thanks so much for the question. So first of all, I’ll just say at the top: On this question and others, I’m not going to get into characterizing the PRC’s position on things. I will leave that to them.

I will note that President Xi used similar language in the conversation that the two leaders had back in November. But, you know, I’m not going to get into parsing the various metaphors that the PRC regularly tends to use on these issues.

You know, as I said, the conversation between the two about Taiwan: It was direct and it was honest. And the two leaders, you know, basically discussed the fact that the United States and China have differences when it comes to Taiwan but that they have managed those for over 40 years, and that keeping an open line of communication on this issue is essential to continuing to do so. And for us, you know, direct communication between the leaders is the most essential aspect of that.

I think I’ll leave it there.

Q Hey, [senior administration official], thanks for doing this. I know you’re probably going to give me the talking point that you’re not going to get ahead of any schedule for the House Speaker, but it’s pretty clear that this is part of the Taiwan discussion that likely came up. And I’m curious what the President told Xi Jinping here on this, and whether you’re planning to brief Pelosi on this portion of the call — if the President is going to speak to her directly on this.

And then also on one other area that you need China’s help on, with respect to energy and how receptive China was on the price cap proposal: Is China willing at all to use its spare refining capacity to bring down the price? Thanks.
YN8678• 30 июля 2022
Ответ дляcoch100
Тоже на это надеюсь, всегда можно сказать,что она заболела )
LudaSHOPSale• 30 июля 2022
Ответ дляsashik77

Цікаво що байден ’наболтал’з Сі ....
я выставила брифинг с Сайта Белого дома полностью 3 части о чем. выше
sashik77• 30 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
А толку з нас ... Тайвань це чипи, мікросхеми... А ми що?
FuntikS• 30 июля 2022
Ответ дляМаМарго
Это все вранье, потому что ленд лиза нет до сих пор.
coch100• 30 июля 2022
Ответ дляYN8678
sashik77• 30 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
вчера -Брифінг Пентагону:

Думаєте щось буде?