Стрекозей• 30 июля 2022

В´їзд в ЄС другий раз по іншому паспорту

Перший раз в´їжджала в Польщу в березні по звичайному внутрішньому укр. паспорту книжечці. Пробула в ЄС менше 90 днів, виїжджала по ньому ж.
Зараз хочу заїхати в Польщу по біометричному. Він свіжий, без штампів.
Цікавить, чи висвітиться у них в базі інфа по моєму попередньому в´їзду/виїзду, який я робила по іншому паспорту?
Буде більше 90 днів як я в Україні, але переживаю, раптом щось піде не так.
Польща буде як транзитна країна.
БезВзяток• 30 июля 2022
Так, висвітиться.

Скелет дыни• 30 июля 2022
Ничего не будет. Пропустят
БезВзяток• 30 июля 2022
Вам дозволено в‘їзд. Хвилюватися не треба)