MissFerenz• 30 июля 2022

Де замовити канцтовари

Всім привіт!
Мами, хто в батьківському комітеті, порадьте будь ласка, сайти на яких ви замовляєте канцтовари для першачків.
У нас в класі вирішили замовляти для діток все однакове, от тепер думаю де купувати на 25 діток необхідні речі
Завчасно всім дякую!
darya89• 30 июля 2022
Беби плюс
Ольга_1301• 30 июля 2022
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Дарьюшка555• 30 июля 2022
Що саме Вам потрібно?
Маю вдома дещо з канцелярії, можу продати
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Як на мене, навпаки дуже зручно. Тим більше у кожної дитини своє портфоліо в класі, де це все зберігатиметься
Sonchik• 30 июля 2022
Колор іт
Але ідея погана. Тим більше,для першачків.
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляДарьюшка555
Що саме Вам потрібно?
Багато чого треба буде. Чекаємо від вчительки список
Ольга_1301• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Чим саме зручно?
Інтернат якийсь.
Дарьюшка555• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Пишіть у приват коли буде список!)
Від мене низькі ціни та фото )))
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляSonchik
Колор іт
Чому? Вже два випуски наша вчителька так випустила, казала що зручно. У всіх все підписано по прізвищам
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Чим саме зручно?
Інтернат якийсь.
Звичайна НУШ
Sonchik• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Ну,може у вчительки і хороший досвід
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляДарьюшка555
Пишіть у приват коли буде список!)
Від мене низькі ціни та фото )))
Ок, дякую)
Ольга_1301• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Зручно кому? Вчительці?
А якщо у всіх буде підписане, але різне, ні?
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Зручно кому? Вчительці?
Ага. Вони ще з садочка воюють, що в Ані гарніше, а в мене не таке. Або Толя хоче такі самі олівці або стаканчик для малювання. Ми таке практикували в середній і старшій групі, то класно
oksini80• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
У нас вчителька усе купувала сама.
Oksana0612• 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Підтримую. В кожного свої вимоги до якості канцелярії. Ми любимо якісну, а вона ціною вища, а деяким байдуже, лише б дешевше.
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Ніхто ж не каже, що купувати що дешевше. На зборах все обговорили і погодились, що тільки якісне
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляSonchik
Ну,може у вчительки і хороший досвід
Обидва її випуски батьки дуже задоволені її роботою і підходом
Oksana0612• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Значить Вам повезло.
Ollka• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Дело в том, что я к примеру привыкла к хорошей канцелярии определенных марок, хотя внешне она обычная, не ’красивая’. К ней же привыкли мои дети. И когда закупили все одинаковое - они не могли этим пользоваться. Особенно старший - левша (это я о ножницах, линейках, ручках, карандашах).
К примеру я покупаю трехгранные карандаши и ручки, а от обычных у моих болели пальцы.

Поэтому идея так себе. Это разве что к тетрадям применимо.

Все равно будет разный пенал, портфель, сумка, форма. Найдут у чему прицепиться по поводу у кого лучше.
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Значить Вам повезло.
Дай бог))
Tammy21• 30 июля 2022
Сегодня я, благодаря форуму, узнала, что антивакцинщиков и любителей собрать ’на шторы’ даже война не пугает
Ок, а ремонт-то в классе сделали, автор? Переживаю. Как дети без новых обоев учиться будут?
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляOllka

Ще справа в тому, що в нашому класі з 25 діток мабуть чоловік 18-20 з тих, хто з нашої групи в садочку. І коли ще ми замовляли все в садочок, то у вихователів цікавились постійно як дітки цим користуються. Все було ок
lecaa• 30 июля 2022
Какой бред? Смысл этого всего?! Та каждый ребенок купит себе то, что хочет! Вот смысл? Моему если не понравится, так и недовольный будет. А так-выбирает сам тетради с машинками, пенал и т.д.-доволен-с удовольствием занимается.
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляTammy21
В нас новий клас, повністю всим укомплектований. Все робилось за кошти ОТГ і минулий рік діти майже не вчились із-за карантинів і т.д.
Тому цих поборів на ремонти немає, соава богу
автор MissFerenz • 30 июля 2022
Ответ дляlecaa
Чому брєд? Наприклад спеціалізовані зошити і букварики-вони ж однакові по програмі і авторах. Чи кожна дитина буде займатись по якому захочеться?
Евгения911• 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Як на мене, то чудово. Немає гіршого, кращого, дешевшого. Все в усіх однакове. Ми так робили
краказябра• 30 июля 2022
Мені цікаво - з якого віку на думку отих батьків, що ’купим всьо одінаковоє’ діти мають право обирати самі? Приміряю ситуацію на свою меншеньку - у неї б зникла мотивація до навчання, якби вона сама все не обирала. Автор, ви взагалі у дітей питали чи батьки так вирішили і досить?
Gala_h• 30 июля 2022
Перший раз чую щоб у портфоліо зберігали канцелярію:) Менше з тим, ідея дурна.На всіх беруть крейду, розхідні матеріали тощо...
Tammy21• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Поборів не має, а активісти ще ж залишилися. Ви ж швиденько знайдете, що ще докупити та підправити, я в вас вірю.
Відстібатися від інших зовсім не варіант?