Всім привіт!
Мами, хто в батьківському комітеті, порадьте будь ласка, сайти на яких ви замовляєте канцтовари для першачків.
У нас в класі вирішили замовляти для діток все однакове, от тепер думаю де купувати на 25 діток необхідні речі
Завчасно всім дякую!
Ответ дляОльга_1301
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Як на мене, навпаки дуже зручно. Тим більше у кожної дитини своє портфоліо в класі, де це все зберігатиметься
Ответ дляДарьюшка555
Що саме Вам потрібно?
Маю вдома дещо з канцелярії, можу продати
Багато чого треба буде. Чекаємо від вчительки список
Ольга_1301• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Чим саме зручно?
Інтернат якийсь.
Дарьюшка555• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Пишіть у приват коли буде список!)
Від мене низькі ціни та фото )))
Ответ дляSonchik
Колор іт
Але ідея погана. Тим більше,для першачків.
Чому? Вже два випуски наша вчителька так випустила, казала що зручно. У всіх все підписано по прізвищам
Ответ дляОльга_1301
Чим саме зручно?
Інтернат якийсь.
Звичайна НУШ
Ответ дляДарьюшка555
Пишіть у приват коли буде список!)
Від мене низькі ціни та фото )))
Ок, дякую)
Ольга_1301• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Зручно кому? Вчительці?
А якщо у всіх буде підписане, але різне, ні?
Ответ дляОльга_1301
Зручно кому? Вчительці?
Ага. Вони ще з садочка воюють, що в Ані гарніше, а в мене не таке. Або Толя хоче такі самі олівці або стаканчик для малювання. Ми таке практикували в середній і старшій групі, то класно
Oksana0612• 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Підтримую. В кожного свої вимоги до якості канцелярії. Ми любимо якісну, а вона ціною вища, а деяким байдуже, лише б дешевше.
Ответ дляOksana0612
Ніхто ж не каже, що купувати що дешевше. На зборах все обговорили і погодились, що тільки якісне
Ответ дляSonchik
Ну,може у вчительки і хороший досвід
Обидва її випуски батьки дуже задоволені її роботою і підходом
Oksana0612• 30 июля 2022
Ответ дляMissFerenz
Значить Вам повезло.
Ответ дляMissFerenz
Дело в том, что я к примеру привыкла к хорошей канцелярии определенных марок, хотя внешне она обычная, не ’красивая’. К ней же привыкли мои дети. И когда закупили все одинаковое - они не могли этим пользоваться. Особенно старший - левша (это я о ножницах, линейках, ручках, карандашах).
К примеру я покупаю трехгранные карандаши и ручки, а от обычных у моих болели пальцы.
Поэтому идея так себе. Это разве что к тетрадям применимо.
Все равно будет разный пенал, портфель, сумка, форма. Найдут у чему прицепиться по поводу у кого лучше.
Ответ дляOllka
Ще справа в тому, що в нашому класі з 25 діток мабуть чоловік 18-20 з тих, хто з нашої групи в садочку. І коли ще ми замовляли все в садочок, то у вихователів цікавились постійно як дітки цим користуються. Все було ок
Ответ дляTammy21
Сегодня я, благодаря форуму, узнала, что антивакцинщиков и любителей собрать ’на шторы’ даже война не пугает
Ок, а ремонт-то в классе сделали, автор? Переживаю. Как дети без новых обоев учиться будут?
В нас новий клас, повністю всим укомплектований. Все робилось за кошти ОТГ і минулий рік діти майже не вчились із-за карантинів і т.д.
Тому цих поборів на ремонти немає, соава богу
Ответ дляlecaa
Какой бред? Смысл этого всего?! Та каждый ребенок купит себе то, что хочет! Вот смысл? Моему если не понравится, так и недовольный будет. А так-выбирает сам тетради с машинками, пенал и т.д.-доволен-с удовольствием занимается.
Чому брєд? Наприклад спеціалізовані зошити і букварики-вони ж однакові по програмі і авторах. Чи кожна дитина буде займатись по якому захочеться?
Евгения911• 30 июля 2022
Ответ дляОльга_1301
Хто таке придумав.
Якась дурня.
Як на мене, то чудово. Немає гіршого, кращого, дешевшого. Все в усіх однакове. Ми так робили
краказябра• 30 июля 2022
Мені цікаво - з якого віку на думку отих батьків, що ’купим всьо одінаковоє’ діти мають право обирати самі? Приміряю ситуацію на свою меншеньку - у неї б зникла мотивація до навчання, якби вона сама все не обирала. Автор, ви взагалі у дітей питали чи батьки так вирішили і досить?
Ответ дляMissFerenz
Поборів не має, а активісти ще ж залишилися. Ви ж швиденько знайдете, що ще докупити та підправити, я в вас вірю.
Відстібатися від інших зовсім не варіант?