Утренняя зорька• 31 июля 2022

Оставаться в Англии или нет, как бы вы поступили

Доброй ночи, девочки.
Ситуация такая. Интересно мнение со стороны.
В Англии 3 месяца с ребенком. В принципе все норм, тихо, выплаты есть, с сентября подработка будет.
Муж в Киеве, откуда и сами.
Есть вариант здесь остаться еще на полгода, сняв жилье, которое компенсирует государство, НО я не будуособо выездная 6 месяцев. Т. К есть нюансы по условиям договора аренды.
Думаю, оставаться или нет на осень/зиму. Мужа не увижу получается если вдруг что дома с родными, максимум на неделю смогу приехать..
Спасибо за ответы.
Результат:
вже голосів: 488
349 (71.52%) Осталась бы в Англии
87 (17.83%) Домой
52 (10.66%) Ответы
КаваЗМолоком• 31 июля 2022
Я поки що схиляюся їхати додому, 60%, хоча я в німеччині і у мене з фінансами взагалі повний фарш (маю на увазі соціал, оренду, мовні курси)
Кина_не_будет• 31 июля 2022
Зимою очікується криза з енернонрсіями, війна в розпалі, для чого повертатися?
Подумывающая• 31 июля 2022
Ответ дляКина_не_будет
така ж криза і в Англії, там вже помирають люди без опалення, в нас хоча б є електричне опалення не за всі гроші
Кина_не_будет• 31 июля 2022
Ответ дляПодумывающая
В Англії нема війни і все у них добре. В Україні електрики теж може не бути
Подумывающая• 31 июля 2022
Ответ дляКина_не_будет
все добре це спірно, але кому як
єдине що немає війни, так
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2022
Не чула, щоб в Англії держава компенсувала оплату житла. Що це за програма така?
Непонятно• 31 июля 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Я тоже. Три месяца там занималась устройством беженцев, а впервые слышу, что государство жилье компенсирует...
Я не в теме• 31 июля 2022
На зиму лучше в Турцию или Египет.
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Мені офіц лист прийшов, я по сім візі. Є компенсація.
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляЯ не в теме
На зиму лучше в Турцию или Египет.
Не смешно..
Я не в теме• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Не смешно..
А я и не шутила.
Подумывающая• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Не смешно..
думаю це не жарт, бо там тепло, вам опалення теж компенсують?
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Та ще і по сімейній. Де це лафа така?
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляПодумывающая
Так, треба подавати на комунальні на компенсацвю окремо.
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Та ще і по сімейній. Де це лафа така?
Лондон
Подумывающая• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
якійсь рай... чула, що навіть місцевим добитись соц житло не реально, роками стоять, а вам все компенсують, тоді точно сидіть там, буде менша напруга на нашу мережу))
Четырёхсторонний скотч• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Лондон
Компенсація житла і ще на комуналку подавати на компенсацію? Щось це ви або неправильно зрозуміли, або це не державна компенсація. Державна компенсація повністю відкрита, вона або є для певних верств, або немає. Ви перша.
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляПодумывающая
Це не соц житло. Родичі підпишуть договір за мене, як гаранти, а держава компенсуватиме помісячно.
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Я не перша, ви не в курсі просто.
графиняВишенка• 31 июля 2022
А який підробіток? І за які гроші?
Ця Англія для мене болюча тема, чоловік туди хоче, а я ні?
Кажу, що там дорого і чудових пропозицій по роботі ще треба пошукати?
Житло арендувати, ми не бандити/олігархи по суті своїй, Яка Англія
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляграфиняВишенка
А який підробіток? І за які гроші?
Я помічник адвоката в України, маркетолог, ким тільки не була) англ середній. Але тут твльки клінінг поки чи склад в магазині 4-5 годин в день. 10 фунтів/година.
жижифреймут• 31 июля 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Можливо має на увазі знайде спонсора. Бо держава компенсує громадянам Англії які дають житло для українців. Але чому невиїздна питання?
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляжижифреймут
Ні, я по сімейній візі, це не спонсорська програма..невиїздна, бо підписується договір аренди на 6 міс, я не могу просто кататися в Україну, бо йде компенсацвя житла. Довго описувати нюанси.
графиняВишенка• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Дякую за відповідь
І я про це
Я тут вчительу приватній школі на гарній зп, чоловік - керівник інозем представництва на гарній зп і поки завалений роботою, якого гарного дня з насидженого місця здійматися, якщо ракетами до нас ще далеко
Одна_на_всей_планете• 31 июля 2022
Ответ дляУтренняя зорька
На днях была тема..
Представьте, что к началу зимы ударят по элктро теплостанциям...
И что тогда..
В Кременчуге одни столбы от тэц остались...и ничего не помешало разбомбить
Сидите где сидите пока.
Глупо из Лондона сейчас в Украину ехать ну честно...
жижифреймут• 31 июля 2022
Автор, хто ж вам дасть пораду. Якщо тільки ви знаєте всі нюанси. Чи є гроші на оренду? Я так розумію, що держава якщо і компенсує то не зразу. Це перше. Друге,яка зп у чоловіка і чи ви маєте роботу в Україні з гарною зп? Третє, чи ваша дитина дозволить вам працювати чи вам прийдеться більше часу не працювати? Бо за можливістю і бажанням в Англії дитина в безпеці і можна заробити ще гроші, якщо є бажання.
Кина_не_будет• 31 июля 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую за відповідь
І я про це
Де таке чарівне місце, куди ракети не долітають?
автор Утренняя зорька • 31 июля 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
На днях была тема..
И что тогда..
Сидите где сидите пока.
Глупо, согласна. Но 6 месяцев еще здесь одной тоже вопрос. Тяжело всем, морально в пеивую очередь. Дом есть дом.
Оно само купилось• 31 июля 2022
Читаю и удивляюсь, люди не в курсе о программе, не в Англии и пишут, что нет такого, не знаю, но какашку на вентилятор кину (
Автор, оставайтесь пока.
Я тоже в Англии, детей записала в школу и дома и тут, посмотрим как будет, уехать всегда успеем, но сможем ли вернуться, здесь безопасно.
ЖивунаБагамах• 31 июля 2022
Ото Ви дівчата дивні, сидіть, раз влаштувалися і освоїлися, тим паче зима на носі, на тиждень приїхали, чоловіка побачили і назад.