Волшебная палочка• 31 июля 2022

Що насправді за наполегливим спонуканням вчитись очно?

Порадниці, ви все знаєте. Тема анонімна. Може врешті решт хтось натякне що відбувається? Чому так наполегливо пресують батьків за офлайн?! Укриття - цирк. Учбовий процес під сирени також. Опалення і харчування в школах - взагалі не стоїть питання. Пересування дітей до учбових закладів і потім додому під час сирен - всі делікатно мовчать.

Переважна більшість батьків проти. Але ні, вони тиснуть своє. Я не пам´ятаю жодного подібного пресингу з боку освіти. Продовжують збирати комісії важних експертів, ходять по нашвидкоруч побілених підвалах і роблять вигляд, що все нормально. Зараз зрозуміло мова не про одиночні заклади освіти з дійсно бомбосховищами. В моєму місті немає такого жодного.

Що це бл@дь відбувається?? Поясніть мені темній. Це просто нагло хочуть коштів відмити за ремонти в тих недопідвалах. Але там же копійки. Чи що тоді? Навіть страшно писати, але крім того щоб свідомо влаштувати точки прильотів щоб шокувати світ і випрошувати потім ще грошей чи зброї - в мене висновків немає.

Мені часом здається, що можливо ми взагалі усім чиновникам тут заважаємо і почалось просто викурювання людей з країни усіма способами. Крик душі просто. І школа до речі не єдине абсурдне рішення в умовах війни. Але це мені просто на голову не налазить. Можливо хтось із вас має відношення до осіб з освіти - поясніть будь ласка. Бо думаю про найгірше і вперше за всю війну накриває про тотальну зраду. Бачу в цьому що завгодно, але не турботу про дітей.
Семенна Семеныч• 31 июля 2022
Ответ дляЧебуравлик
Все взрослые люди и каждый сам принимает решения.
Куда деть ребёнка 7 лет ? Мама на работе. ЗП тысяч 12—15. На няню денег нет, на частную школу с убежищем и где 20 детей на всю школу тоже денег нет. Самого ребёнка оставить — какая самостоятельная учеба в 7 лет? Маме работу бросить? За что жить тогда?
Это только в сказочном мире советчицы можно за 100 грн нанять соседку на пенсии бывшего педагога, которая с радостью будет с 08 до 19 сидеть с ребёнком. И только у советчиц в 7 лет дети уже сами делают дз, выучили всю программу средней школы и учатся на 11—12 баллов
А відправляючи до школи на що така сама розраховує?
Чи ви думаєте, що вчитель собою весь клас закриє? Чи не розумієте, що у випадку повітряної тривоги діти будуть бігти некерованою і старшокласники просто затопчуть малих. Вам треба буде та робота, якщо таке (не приведи Боже) трапиться?
Золотая орда• 31 июля 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Думаю , що хочуть свіжих жалібних фоток і відосиків з жертвами. Щоб потім постити на весь світ ,писати сумні пости в соцмережах і мати чим давити на жалість Америки і Європи. Щоб грошиків ще підкинули і зброї.
А шо зараз мало фоток і відосиків? І так кров холоне ...
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляЧебуравлик
Мой ребёнок как раз по этой причине не пойдёт в этом году в первый класс
Вы молодец! Если б моему было 6-7 лет, тоже не отдала бы в школу.
Неновая почта• 31 июля 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Я за очное. Мой ребенок мечтает пойти в школу, 6 класс. Онлайном недовольны. Но дело даже не в этом. Сейчас лето, на улице полно детей, в ТЦ полно. На воздушные тревоги никто не реагирует. Если прилетит, то прилетит конкретно. Дети младше вообще боятся сами дома оставаться. А за малышей вообще молчу. Родителям что на работу не ходить ? А жить за что ? Ну и в нашей школе полноценное бомбоубежище есть. Не смотря на то, что мы очень близко от границы, я таки за очное
Да пожалуйста. Естественный отбор был всегда
Налитое яблочко• 31 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
А вам путин лично обещал, что по вашему дому и по тем местам, где бываете вы, стрелять не будет ?
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
Я полностью вас поддерживаю.
Я не понимаю, зачем и кому нужны эти риски? Что бы что? Что б делать новости жарче?
Меня ещё убивают мамаши, которые топят за очное. Ощущение, что у людей поехала крыша или у них много запасных детей, или «еще нарожаем»
Я тоже говорю, что у меня нет запасных детей и рисковать жизнью ребёнка ради учебы в школе я не буду.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 31 июля 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Звичайний підвал у школі ,це велика могила
Так наше правительство этого не хочет знать.
Неутомимые шахматы• 31 июля 2022
Мені не подобається ваше ’випрошувати зброю’. А що, мля, нам робити при таких розкладах війни??????
Неновая почта• 31 июля 2022
Ответ дляНалитое яблочко
А вы не видите разницы между многожкой и школой?
Воздух в банке• 31 июля 2022
Автор, дякую за тему. Просто виклали мої думки слово в слово. В мене не стикується одне-якщо вони знищать усіх, хто тоді працюватиме, звідки їм гроші йтимуть..
Є думка, що вони просто продали нашу землю, отримають свої лярди і ’уйдуть в закат’,а тут буде щось..але що??
Семенна Семеныч• 31 июля 2022
Ответ дляisida_86
Я мама, которая сидит заграницей. Мне особо без разницы как будут проходить занятия - онлайн или оффлайн. В любом случае переведемся на семейную форму обучения, потому что дети пойдут в местную школу и невозможно по времени учится и там и тут. Но! Я категорически против оффлайн - это же такие цели для ублюдков!!! Страшно просто представить последствия...
А як ви на сімейній формі плануєте здавати теми вчителям? Ви в курсі, що на сімейній формі ви повністю відповідаєте за освіту дитину і саме ви зобов´язані зв´язатися з кожним вчителем окремо і узгодити як дитина буде здавати теми? Зазвичай, дитина має приходити до школи. Як ви будете з-за кордону ходити? Що ви будете робити, якщо вчитель не буде виходити на зв´язок або наполягатиме на здачі контрольних/ заліків лише офлайн?
А відповідальність на вас, не на школі чи вчителі.
Чебуравлик• 31 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Чого вас так турбують чужі діти і чуже життя? Хочуть відправляти в школу - нехай йдуть. Не хочуть нехай вдома сидять
Семенна Семеныч• 31 июля 2022
Ответ дляЧебуравлик
Це питання можна адресувати і вам.
Чебуравлик• 31 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Це питання можна адресувати і вам.
Так мені все одно. Я за своїми не встигаю стежити
Разумная Губка• 31 июля 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Вы серьезно? Взять на работу ребенка? Это на завод или в ТРЦ? Вы же не удивлены сейчас тому, что в ТРЦ работают чьи то мамы?
Я серьезно про то что можно поменять работу. Или вам работа важнее чем ребенок? Ну то сидите на своей работе пусть ваш ребенок сидит в подвале школы. Это ваш выбор
nezhinka• 31 июля 2022
Я й сама за очне навчання, і при барановірусі була, от така я мачуха.
Атланта• 31 июля 2022
Ответ дляЧебуравлик
Почему бы и не заработать. Могут — пускай работают. А вести ребёнка в такой сад — личное дело каждой семьи
Потому что первичной должна быть забота о детях и их безопасность. А не алчность отдельных предпринимателей. То, что ни приписали «10% заработка направляем на ЗСУ» никак не убережёт детей от возможности обстрела.

И да, если все это так безопасно, то почему большинство школ не выходит на учебу первого сентября? И почему большинство государственных детских садов не работают? Почему одним можно, а другим нет?
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Удалено администрацией...
А ви бігаєте по тривозі у справжні бомбосховища і сидите там до відбою? Я не знаю таких, Чернігівщина.
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
Я полностью вас поддерживаю.
А у тих ’мамаш’ враження, що ви зададто об... перелякані)
Разумная Губка• 31 июля 2022
Ответ дляnezhinka
Ну а у нас складывается мнение что вам просто пофиг на своих детей. Работа прежде всего!
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляМеня много
Ніхто не тисне-Київ. Зараз опитують, щоб знати кількість учнів на очному, щоб зі змінами визначитись виходячи з вмісткості сховища
І я не чула, щоб тисли. Просто опитування. Було б добре, щоб організувати і таку, і таку форму. Моя дитина однаково цілий день ганяє з друзями на вулиці, і в футбол, на гурток авіамоделювання ходить запускати літаки, і в скейт-парк. І коли закінчиться війна? На скільки років я повинна закрити дитину вдома і що з нею буде наприкінці цього сидіння? Із двох зол я обираю менш вірогідне.
Чебуравлик• 31 июля 2022
Ответ дляАтланта

Так вас кто-то заставляет туда детей вести? Нет. Открылись, работают, пусть себе работают. Кто захочет- отведет ребёнка, кто не захочет- не поведёт.
И да, ваши дети и их безопасность - только ваша ответственность. В частный сад никто под дулом автомата не загоняет.
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляЧики-брык
А что дошло? Я его не выбирала, противно было смотреть на это все с 19 года, но жили как-то своей жизнью и делали что надо в обход. А теперь гайки закрутили до упора, очень удобно ВП для всякой дичи. Ощущение, что это ВП уже не снимут пока не нажрутся и страну в яму не загонят.
Я когда читаб тут про культ этой ’личности’ выть хочется
Цікаво, а ви за кого голосували? Це так, без сарказму, бо я теж не голосувала за Зе чи По...
Чики-брык• 31 июля 2022
Ответ дляnezhinka
Ни за кого, никогда за всю жизнь не ходила на выборы. Но если доживу до следующих, обязательно пойду
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляЧики-брык
Ну, треба ходити, а то тоді ображаєтеся, що не тих вам вибрали.
Неновая почта• 31 июля 2022
Ответ дляnezhinka
Та Боже мой, мне то все равно на вашего ребёнка. Хотите ходить на могилку, не возражаю
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляСнегопадка
Не сходите с ума.
Кто будет обкалывать детей вакцинами в подвалах?
Підноси, а хто ж іще.
nezhinka• 31 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
Не тільки ж по школах прилітає.
Марафетчица• 31 июля 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Таким, як дописувач вище, аби збагрити дитину стороннім особам
Неновая почта• 31 июля 2022
Ответ дляnezhinka
Не тільки ж по школах прилітає.
Ещё раз говорю, если не жаль ребёнка или есть запасные, то вперёд