Их бомбят американцы.И ещё,как вы думаете, Венесуэла закроет границу для мужчин?
Ответ дляVShpak
Та, зачекайте …
Може рашка впряжеться за Венесуелу і рижий з плешивим почнуть мірятися пі … десь на Алясці …
Не впряжется.У хищников не принято друг у друга добычу отбирать.
Ответ дляSentjabrinka
Ну перестанете вы верить и что дальше? Что изменится кроме лично вашей веры? Абсолютно ничего
Если у нас только во время,стан війни, закрыли границы в других странах нет подумайте для чего нашей власти это, вывод для уничтожения свого народа под предлогом военных действий, отсюда и неправомерная бусификацыя и сзч но никак не борьба за мир в Украине
ПадаюВреверансах• 03 января в 13:23
Ответ дляviter33
Влада Венесуели весь час підтримувала хуйла та його вторгнення в Україну
(В народу Венесуели ніхто нічого не питав)
Тому нема резону співчувати Венесуелі
П.С. реакція світу на агресію раші показали - ’сильному можна все’. Тому - ’відгрібати’ будуть практично усі, особливо, хто поруч з сильними агресивними сусідами
Тому нема резону співчувати Венесуелі
Наприклад, це хто?
ПадаюВреверансах• 03 января в 13:23
Ответ дляBlackwater
А вы считаете там нет наркотиков и торговцев?
І що? Скрізь вони є
Ответ дляПадаюВреверансах
Наприклад, це хто?
Ну почитайте новини, чи що
Це Тайвань (поруч з Китаєм)
Це території палестинської автономії (поруч з Ізраїлем)
Це незрозуміло що з Іраном і його бажання ’знищити сіоністську державу’ (особливо, якщо хуйло виміняє ядерні технології на іранські ракети/шахеди)
Це ПдКорея (тут спірно, але воно дурне і мало контрольоване)
Це трикутник Китай-Індія-Пакистан та Пакистан-Афганістан
Ну і усілякі М’яньми, Камбоджі і 3/4 Африки
Це Тайвань (поруч з Китаєм)
Ответ дляVShpak
Та, зачекайте …
Не впряжеться. Те, як путін відноситься до своїх т.з. союзничків показали події останніх років у Вірменії та Сирії. І Трамп без погодження з путіним не розгорнув би цю кхе операцію. Більше того, вони тепер на двох будуть ділити свої доходи з нафти. Дрілл, бейбі, дрілл. Мерзенні ушльопки.
Ответ дляviter33
Тому нема резону співчувати Венесуелі
То ваше прагнення дотримуватися міжнародного права базується лише на вподобайках?
Зрозуміло)
Ответ дляArgesha
Зрозуміло)
З 2022 нема міжнародного права
Є куча дармоїдів в ООН , які протирають штани за великі гроші, нічого не роблячи
І парочка агресорів, яким можна все і їм за це нічого не буде
Все, закінчилося міжнародне право
Ответ дляSentjabrinka
А какая вам разница закроет Венесуэла границы для мужчин или не закроет, что лично для вас изменится или в Украине что от этого изменится. Каждая страна поступает так как считает нужным
Кожна робить, як вважає за потрібне, багато країн наразі у стані війни, проте жодна на робить того із своїми людьми, що робить Україна.
Старший редактор отдела международной политики Financial Times Гидеон Рахман:
’А если Китай проведет специальную операцию по захвату президента Тайваня? Или Россия попытается сделать то же самое с Зеленским, что именно мы скажем? Вы не можете этого сделать, потому что это незаконно?’
rainbow2018• 03 января в 14:31
Коли читаєш політологінь з Порадниці, аж страшно стає від того, що ці жіночки десь поруч з тобою живуть.
Ответ дляviter33
З 2022 нема міжнародного права
Все, закінчилося міжнародне право
Для того,чтобы что то закончилось,оно должно быть изначально.А то можно подумать,что во времена,когда спецназ СССР взял штурмом дворец президента Афганистана и убил его лидера Амина,это самое международное право существовало
АЛЕ АВТОР
Мадуро та його дружині Флорес висунуто звинувачення в Нью-Йорку, — генпрокурор США Бонді
«Ніколас Мадуро та його дружина Сілія Флорес були звинувачені в Південному окрузі Нью-Йорка. Ніколас Мадуро звинувачується в змові з метою наркотероризму, змові з метою ввезення кокаїну, володінні кулеметами та вибуховими пристроями, а також змові з метою володіння кулеметами та вибуховими пристроями проти Сполучених Штатів. Незабаром вони відчують на собі весь гнів американського правосуддя на американській землі в американських судах. Від імені всього Міністерства юстиції США я хотів би подякувати президенту Трампу за те, що він мав мужність вимагати відповідальності від імені американського народу, а також висловити величезну подяку нашим хоробрим військовим, які провели неймовірну і надзвичайно успішну операцію із затримання цих двох підозрюваних міжнародних наркоторговців.»
DeepwaterAstronaut• 03 января в 14:46
Ответ дляVShpak
Та, зачекайте …
За Аляску, напевне, буде окрема заруба…