Волшебная палочка• 31 июля 2022
Що насправді за наполегливим спонуканням вчитись очно?
Порадниці, ви все знаєте. Тема анонімна. Може врешті решт хтось натякне що відбувається? Чому так наполегливо пресують батьків за офлайн?! Укриття - цирк. Учбовий процес під сирени також. Опалення і харчування в школах - взагалі не стоїть питання. Пересування дітей до учбових закладів і потім додому під час сирен - всі делікатно мовчать.
Переважна більшість батьків проти. Але ні, вони тиснуть своє. Я не пам´ятаю жодного подібного пресингу з боку освіти. Продовжують збирати комісії важних експертів, ходять по нашвидкоруч побілених підвалах і роблять вигляд, що все нормально. Зараз зрозуміло мова не про одиночні заклади освіти з дійсно бомбосховищами. В моєму місті немає такого жодного.
Що це бл@дь відбувається?? Поясніть мені темній. Це просто нагло хочуть коштів відмити за ремонти в тих недопідвалах. Але там же копійки. Чи що тоді? Навіть страшно писати, але крім того щоб свідомо влаштувати точки прильотів щоб шокувати світ і випрошувати потім ще грошей чи зброї - в мене висновків немає.
Мені часом здається, що можливо ми взагалі усім чиновникам тут заважаємо і почалось просто викурювання людей з країни усіма способами. Крик душі просто. І школа до речі не єдине абсурдне рішення в умовах війни. Але це мені просто на голову не налазить. Можливо хтось із вас має відношення до осіб з освіти - поясніть будь ласка. Бо думаю про найгірше і вперше за всю війну накриває про тотальну зраду. Бачу в цьому що завгодно, але не турботу про дітей.
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляМурзилка
Вчителі освіту здобули,подяка їм,а наші діти не перший рік вчаться дистанційно.То корона,то вторгнення.
Как оказалось вирус страшнее быть убитым от ракеты
ПультОт_БМВ• 31 июля 2022
Ответ дляРазумная Губка
Некуда деть ребенка? Вы серьезно? Выход есть всегда. У нас мамочки и на работу с детками приходили. И можно объединиться с родителями одноклассников кто дома. Да и бабушка заграницей.... меня б уже давно не было б здесь
Вы серьезно? Взять на работу ребенка? Это на завод или в ТРЦ? Вы же не удивлены сейчас тому, что в ТРЦ работают чьи то мамы?
Танцепесенная• 31 июля 2022
Ответ дляТень льва
І мабуть не в Україні. Вірно? То навіщо вам отой онлайн? Ідіть собі в школу і навчайтеся в безпеці. Ще медальку собі повісьте, що ви дітей врятували.
Завидно?
Мурзилка• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Я заметила.
забиякина• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Ті мами, які виїхали вирішують як буде проходити навчання в Україні ,хоча повертатися і не думають. Звичайно їм підходить лише дистанційка, тому тут таке засилля цих тем, від мам з закордону. Вони записали своїх дітей в школу очно в Польщі , і лише інколи підключаються дистанційно, проте диктують голосніше всіх, що нам тут на місцях робити. Це смішно, що дехто хоче всидіти на двух кріслах за рахунок інших.
Хто Вам заважав виїхати закордон? Хтось тримав за руки? Навряд.
Те, що Ви прийняли рішення залишитися, - тільки Ваша зона відповідальності.
Залиште вже у спокої людей, що виїхали.
P.S. Щоб не витрачати Ваш час на зайві з´ясування обставин, пишу відразу: знаходжуся в Україні.
Залиште вже у спокої людей, що виїхали.
Коко На Страже• 31 июля 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Да вранье! Школы отапливать не будут. В сентябре выйдут в школу а в октябре домой отправят!
в чем вранье?
Электричка• 31 июля 2022
Ответ дляШаленабджилка
Ви знаєте ,я спочатку була за очне.
Але дивлюсь на оце завзяття і дійсно не хороші передчуття.
Чоловікам - або безробіття або в котьол + вакцини
Жінкам- військовий облік +вакцини.
Дітя- школи із підвалами , замість бомбосховищ. Ну і + вакцини з часом.
Що то відбувається взагалі?
Це вже можна назвати геноцид чи ще ні?
Жінкам- військовий облік +вакцини.
Що то відбувається взагалі?
Це вже можна назвати геноцид чи ще ні?
Полностью мои мысли написали.
Истребляют нас всеми возможными методами
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляБронетапок
Внаслідок російського нападу на Україну пошкоджено 830 закладів загальної середньої освіти, 111 вщент зруйновані.
Про це повідомило МОН у відповідь на інформаційний запит “Нової української школи”.
Дані вказані станом на 31 травня.
Я ні куди не виїхала, і мені всеодно хто куди виїхав . Але я не хочу поховати свою дитину разом з іншими дітьми у підвалі школи. Більшість це розуміє !
Причому тут чиясь велика жаба до тих хто виїхав ,займіться своїм життям і життям своєї дитини.Для вас же буде краще!
Дані вказані станом на 31 травня.
Оле Лукойе• 31 июля 2022
Автор,поддерживаю каждое ваше слово.
Очередное преступление власти(( теперь против детей
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 июля 2022
Ответ дляТанцепесенная
Этим волшебным ни Винница, ни Ашан не указ, ей на работу и дитя не с кем оставить
Волшебные или не волшебным, но кормить Вашего ребенка, особенно если мама одна и бабушек и дедушек нет никто не будет. Вот люди и вынуждены делать выбор. Если что то пишу не за себя, у меня и муж есть и бабушка посидит с детьми, если нужно. Но вы понимаете, что есть люди у которых реально есть две чаши весов? Особенно,если ребенок в младшей школе. Ну возьмет мама 2 недели отпуска, а дальше что? Я б такой выбор не хотела делать. Тут реально нужно искать таких же мам и как-то объединяться или за границу на пособия ехать.
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляТень льва
А вдома в багатоповерхівці під час тривоги ваші діти в безпеці? В школі їх хоч в підвал загонять. Мої підлітки будуть сидіти гратися в комп наче нічого не відбувається. Та подумаєш - тривога!
Ви кожну тривогу ,бігаєте з дітьми в підвал?
Куратор дебошей• 31 июля 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Смотрела сюжет по своему городу.
Несколько убежищ в городе нашли ( правда сейчас они закрыты, хоть и сирены орут порой по три раза в день). Но есть школы без убежища, к нему топать 500 м.
Это тоже ладно.
Но есть школы с обычными подвалами, где грязи по уши.
Это тоже ладно.
Звичайний підвал у школі ,це велика могила
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 июля 2022
Ответ дляЭлектричка
Полностью мои мысли написали.
Я тоже не сторонник всяких теорий заговоров и т.д., но как-то все пазлики слаживаются последнее время в то, что нужно Украину от большей части жителей освободить(( Голодному миру от нас нужно продовольствие и все. Или это уже паранойя начинается у меня(. И + в Европе беженцев из Сирии и Африки европейцами разбавить (т.е. украинцами). Очень хочется жить на своей земле и верить, что это не так
ЕлькиПальки• 31 июля 2022
я не розумію цього квпішу з купою тем. Якщо ви не хочете відправляти дитину до школи, вас змусять це зробити? Ні. Чому так муляє, що інші підуть до школи? Мої діти будуть дома і мені абсолютно байдуже, що там з підвлами і чи буде в школі офлайн.
У вас страх, що школа буде вчитись офф і вам не забезпечать дистанційку і доведеться дитину вчить на домашньому, тобто самій?
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляЧики-брык
А что дошло? Я его не выбирала, противно было смотреть на это все с 19 года, но жили как-то своей жизнью и делали что надо в обход. А теперь гайки закрутили до упора, очень удобно ВП для всякой дичи. Ощущение, что это ВП уже не снимут пока не нажрутся и страну в яму не загонят.
Я когда читаб тут про культ этой ’личности’ выть хочется
О, сестра! Тоже самое, с 19го года в полном ахере…
Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 июля 2022
Можливо, вже хтось написав, не читала все. А як заставити робити дітям прививки без школи?
Я б такое не носила, но продаю• 31 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Удалено администрацией...
Я проти офлайн, але онлайни, якими ми живемо вже третій рік масово знищують психіку батьків і як наслідок дітей
Бронетапок• 31 июля 2022
Ответ длязабиякина
Залиште вже у спокої людей, що виїхали.
Ні, мені не заздрісно що хтось виїхав.
Я не розумію чому ці мами вирішують як має проходити навчання в Україні, якщо ми ті , хто лишились не вставляємо свої п´ять копійок як їхнім дітям навчатися за кордоном.
Не розумію чому ці мами вирішили, що вони мають право вирішувати і повчати що робити іншим.
Бронетапок• 31 июля 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Дані вказані станом на 31 травня.
Ви не знаєте в якій області і які в мене обставини, щоб мене повчати. Займіться своїми дітьми.
Бочка порохУ• 31 июля 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
если есть возможность, уезжайте в страны, где дети смогут ходить в школу
Чебуравлик• 31 июля 2022
Ответ дляАтланта
А как с садиками? Государственные не работают, потому что нельзя! А частные наперебой друг перед другом. Загадили все интернет пространство своей рекламой. И им никакой закон не писан!!! Пока государственные не работают решили заработать все деньги мира!
и есть же спрос
получается родителям не важна ни собственная безопасность, ни безопасность детей.
и есть же спрос
Почему бы и не заработать. Могут — пускай работают. А вести ребёнка в такой сад — личное дело каждой семьи
Бронетапок• 31 июля 2022
Ті , хто пишуть що заздрісно, що хтось виїхав, ви мабуть забуваєте , що кордони відкриті. Виїхати можна щей зараз. Звідки така впевненість, що всі вам заздрять?
СирОжино пирОжино• 31 июля 2022
Ответ дляMs. Скромность
Чем сидение ребенка одного дома отличается от его нахождения в школе с учителями и одноклассниками? Как это уничтожит психику??
За онлайн ратуют учителя и сидящие за границей мамы.
Я в Киеве, за онлайн , мой ребёнок в школу не пойдёт до окончания войны . Если Вам непонятно в чем разница сидеть дома или в школе, то я Вам скажу-школы это очень хорошая цель для рашистов и хороший повод для власти показать картинку для Гааги. Суды в Гааге как раз в конце осени-декабре. И второй момент, включите немного мозги и подумайте, что не так происходит -два года дети из-за орви просидели в онлайне, а теперь , когда страна террорист бросает ракеты и спит и видит как подавить наш моральный дух , то уже всех гонят в школу. Вам как, норм, включите логику, родители. Да мне теперь пофиг, даже если и оставить на один год , но зато живой и здоровый и играть в русскую рулетку я не собираюсь.
Чебуравлик• 31 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мой ребёнок как раз по этой причине не пойдёт в этом году в первый класс
Маргарита и Мастер• 31 июля 2022
Може вже була така версія.
Дуже схоже, що треба знову всіх обколоти.
Також не забувайте, в багатьох школах були дислокації тероборони і всі координати на олівці.
Думайте
Аноним_Галя• 31 июля 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ніяк
СКИБИДЫШь• 31 июля 2022
Думаю , що хочуть свіжих жалібних фоток і відосиків з жертвами. Щоб потім постити на весь світ ,писати сумні пости в соцмережах і мати чим давити на жалість Америки і Європи. Щоб грошиків ще підкинули і зброї.
Бочка порохУ• 31 июля 2022
Ответ дляsavalena
И на органы сдать))) забыли добавить
ого, вот это у вас фантазия) стивен кинг отдыхает
Налитое яблочко• 31 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
Я полностью вас поддерживаю.
Я не понимаю, зачем и кому нужны эти риски? Что бы что? Что б делать новости жарче?
Меня ещё убивают мамаши, которые топят за очное. Ощущение, что у людей поехала крыша или у них много запасных детей, или «еще нарожаем»
Я за очное. Мой ребенок мечтает пойти в школу, 6 класс. Онлайном недовольны. Но дело даже не в этом. Сейчас лето, на улице полно детей, в ТЦ полно. На воздушные тревоги никто не реагирует. Если прилетит, то прилетит конкретно. Дети младше вообще боятся сами дома оставаться. А за малышей вообще молчу. Родителям что на работу не ходить ? А жить за что ? Ну и в нашей школе полноценное бомбоубежище есть. Не смотря на то, что мы очень близко от границы, я таки за очное