Джавеліна• 31 июля 2022
Чим відіпрати?
Кудись сіла. На чорній спідниці якесь п´ятно. Чи фарба чи щось липке. Замочувала не допомогає. Як відіпрати? Фото засвітилося
Творческий типаж• 31 июля 2022
Попробуйте утюгом черещ бумагу погладить
Липкое должно перепичататься на бумагу.
Забагаловка• 31 июля 2022
Ответ дляТворческий типаж
Липкое должно перепичататься на бумагу.
И так несколько раз,я и через бумагу,и через кусок ткани типа простынь. А потом опять постирать.
У меня смола из сосны в рарке на лавочке накапало,а я села джинсами.но слава богу усилиями выгладила.
Куда_бежать• 31 июля 2022
Ответ длясоева-сысоева
Можливо, живиця з дерева
Живиця дуже добре спиртом відтирається
Джавеліна
• 31 июля 2022
Ответ дляРеанимация
Фейрі намазюкайте і періть
Мазюкала, не допомогло