Тётя Хрюша• 01 августа 2022
Коляска: текстиль чи екошкіра?
Народжувати в 20-х числах цього місяця. Придивляюсь коляску, яку б Ви порадили і з якого матеріалу краще на осінь-зиму?
Результат:
вже голосів:
29 (78.38%)
текстиль
8 (21.62%)
екошкіра
Малая Налегке• 01 августа 2022
текстилем Вы попользуетесь и сможете продать в нормальном состоянии. а на экокожу через год без слез не взглянешь, только переоббивать, а это дорого
Не умею мерить• 01 августа 2022
Мені особисто екошкіра взагалі не подобається, тому я обираю лише текстильні варіанти.
Яку коляску ви обрали?
Байрактарочка• 01 августа 2022
ЭКО кожа потрескаться на морозе может, обшарпается, поцарапается, не дышит и парит. Удобно только то что не намокает и можно тряпочкой протереть.
Текстиль в этом плане все же выигрывает.
Yellow berry• 01 августа 2022
Екошкіра, дрібний дощ чи сніг, не страшно, не промокне, легко витерти.
Ермолайчик• 01 августа 2022
Ответ дляYellow berry
Для снігу і дощу є дощовик. А от влітку в еко шкірі можна здуріти
Малая Налегке• 01 августа 2022
Ответ дляЕрмолайчик
тут же про коляску речь)
Yellow berry• 01 августа 2022
Ответ дляЕрмолайчик
В мене люлька була еко, а от відстібна частина-захист текстильний. То поки з дощовиком справишся, вже вологий. А в спеку взагалі відкрита люлька була, щоб повітря циркулювало, пелюшку легку кріпила від сонця. Бо в підгузку, під тим брезентом дитина перегріється
Yellow berry• 01 августа 2022
Літо, +30, ковдра в люльці, щоб не змерзло, антимоскітка, щоб не покусали, дощовик, щоб не змокло. Покладіть туди термометр всередину і перевірте. А на дитині ж ще підгузник і чоловічок.
]Mrs.Сексуальность[• 01 августа 2022
Была Bbecar в текстиле и экокоже. Больше понравилась кожа. Всегда в идеальном состоянии, влажной салфеткой протирала ее. А вот в текстиле немного выгорела, и представляю какая она ,,чистая,, была.
]Mrs.Сексуальность[• 01 августа 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Смотря какой цвет. В моей синей было жарче чем в белой. В синей приходилось полностью снимать капюшон чтобы поставить зонт к с спф. А в белой отлично откатались 2 лета.
Байрактарочка• 01 августа 2022
Ответ дляYellow berry
Я как такое вижу аж дурно становится, а ещё сверху клапаном закрывают. Сдуреть…
+30 ковдра шоб не змерзло?
Зоя Жорівна• 01 августа 2022