Интернет Бродилкин• 01 августа 2022
Дуже тонке волосся. Що з ним робити?
Маю від природи дуже рідке і тонке волосся. От що з ними робити? І як з ним далі жити? Бо з віком все гірше і гірше.
Дежурный по кухне• 01 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Ось мої п´ять волосин у короткій стрижці . Я можу навіть через день мити.
И автору так нужно. Это самый лучший вариант.
ПесиКот• 01 августа 2022
Хотела Вас подбодрить, у меня самой тонкие волосы. Но на фото и правда печаль(
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляsky-labs
Желчный у вас видимо плохо работает, а еще не хватает в питании животных жиров, белка, а если и хватает, то они не усваиваются.
Кроме того нарушена микроциркуляция кожи и соответственно питание волосяных луковиц
Це просто генетика.
У мами таке ж волосся.
Вона носить коротку стрижку, але форму їжачка м´яке волосся не тримає.
Ответ дляДежурный по кухне
Та у вас совсем мало волос, а вы их еще мелируете и сушите этим. Вам короткую стрижку не предлагали в салоне? У меня подруга стрижется 1 см, и чуть длинней челка, очень красиво. Шарфы и платки на голову иногда можно. Научитесь красиво их завязывать, ну и шарфы купите красивые.
Для таких стрижек нужен красивый череп и профиль :)
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляПесиКот
Я так втомилася з ним.
В підлітковому віці були комплекси.
Але навчилася якось доглядати.
А з віком ніби ще гірше стає. І треба купа сил, щоб просто мати нормальний доглянутий вигляд. Коли іншим достатньо просто розчесатися.
В підлітковому віці були комплекси.
Але навчилася якось доглядати.
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляsky-labs
Как хотите, вам же жить со своими волосами...
Так я і живу все життя.
Зі здоров´ям все нормально.
А ви дурниці пишете і ставите якісь діагнози. Ще чудоБадів нарекомендуйте.
Зі здоров´ям все нормально.
Ушла и Пришла• 01 августа 2022
Ответ дляkit-voyak
Та ж проблема. Від природи волосся тонке і не густе. Щоденна укладка призводить до ламкості.
Зараз пропила біотин, дуже добре відросли за два місяці. Пробую ампули для волосся, вражена першими результатами : після другої ампули перестало випадати. Після сушки лише пару волосин бачу на підлозі.
Маю надію трохи відростити і додати густоти. Коротко стригтися не хочу
Якими ампулами користуєтеся?
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Так я і живу все життя.
Зі здоров´ям все нормально.
Вы меня прям насквозь видите
Я стремлюсь к тому чтобы всего хватало из питания!
А вы в силу отсутствия опыта не уловили суть мной написанного.
Вместо агрессии лучше проверьте жкт и обрганы брюшной полости.
Ломкость волос - явный признак дефицитов, каких конкретно у вас - выясняйте.
Ну или не выясняйте, наслаждайтесь мышиным хвостиком...
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
я хожу с короткой стрижкой, разные себе делаю
На такую стрижку надо много волос
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
У вас не 5 волосин) и у вас волосы более жесткие, они держат форму, реально тонкие волосы будут просто по голове лежать, даже короткие
Приму в дар• 01 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Може у вас і 5 волосин, але точно не тонке. Тонке так не стирчатиме ніколи, тим паче два дні.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Це просто генетика.
У мами таке ж волосся.
Ну я ж пишу, у мене м´яке. Якщо постриже майстер з рівними руками, то якраз все стирчить гарно. І всі думають що у мене густе волосся.
Приму в дар• 01 августа 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Не каждому подойдет, надо иметь правильные черты лица, красивый овал.
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2022
Ответ дляsky-labs
Да, а еще никакого лишнего веса, тк нужен контур подбородка
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У мене 5 волосин і вони дуже м´які .
Якщо помити і не укласти то будуть лежати.
Якщо помити і висушити феном і пшикнути засобом для укладки , то будуть до наступного митя так і стояти.
Головне щоб постриг правильний майстер.
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Так я і живу все життя.
Зі здоров´ям все нормально.
Вообще вам правильно написали.
Да, вы живете, даже может ничего не беспокоить. Или может что-то немного беспокоит, но пока не критично. Но в организме, если ярко видны симптомы, то уже как-бы значит сбой серьезный.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляПриму в дар
Мені дуже подобається коли мені кажуть яке у мене волосся. Мабуть вам краще видно і я з ним не живу
Я ще раз наголошую, треба щоб стригла людина з правильними руками.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У мене навіть зайвий є трохи
Прыг-скок• 01 августа 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Наростить, только качественно и дорого. А не длинную тонкую фигню
Тонкие волосы и так обвисают под собственной тяжестью, а вы предлагаете их наростить.
Парасюха• 01 августа 2022
автор, зріжте ці хвостики, зробіть якусь стрижку чи ще щось. І НІКОЛИ не робіть рвані стрижки, Вам лише підійде рівний зріз.
мене колись постригли в відомому салоні багатошарово, з рваними кінцями. Через тиждень-два була як облізла кішка. Зараз роблю рівний зріз, волосся відросло і виглядає краще.
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
У мене навіть зайвий є трохи
Ну ок, если осанка хорошая, прикус правильный, то немного веса не повредит, будет округлость)
А если прикус дистальный, подбородок скошеный, голова торчит вперед, то короткая стрижка вряд ли украсит.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа

Играю у края• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Це каре відросло за 2 місяці
та ладно, какое это каре) поменяйте мастера. подстригите градуированное боб каре.
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вообще вам правильно написали.
Не скидайте з рахунків термо-механічний вплив. Як на мене браш ще гірше пересушує волосся ( тому що волосся треба гарно прогріти ), ніж прасочки, якими працюєш пару хвилин