все по ГОСТу!• 02 августа 2022
Жити в підвальному приміщені в Європі чи повертатися в Київ?
Живемо безкоштовно у господара в приватному будинку. Він зробив для нас окремий вхід, кухню, санвузол. Але є проблема. Це підвал. З ремонтом, опаленням, але підвал. В якому завжди холодно і сиро. Опалення він зараз не вмикає, бо опалення вмикається на весь дім. Я з маленькою дитиною 2 роки. Дитина почала часто хворіти. Розумію, що раптом що, то прийдеться вже жити десь в спортзалі. Якщо зараз виїду. Що робити?Повертатися додому чи сидіти далі? Київ.
Результат:
вже голосів:
692 (62.29%)
Додому
204 (18.36%)
Результати
150 (13.5%)
Сидіти
65 (5.85%)
Свій варіант
Барабан для взрослых• 02 августа 2022
А какая-то б семья из Мариуполя или Северодонецка нормально могла бы там жить...
Показушница• 02 августа 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вікно є маленьке, але сонце туди не потрапляє....
Більше часу проводити на вулиці, дома вдіватися.
Повертатися чи ні, вирішувати тільки вам.
Джинцы на Флиси• 02 августа 2022
Ще хз, яка буде в нас зима - з опаленням чи без
Я б більше гуляла на вулиці та домовилася за дуйчика чи обігрівача з умовою, що буду платити за світло
Фрикаделька• 02 августа 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
А если обогреватель купить?
Показушница• 02 августа 2022
Ответ дляМона Лиза
Как вариант купить обогреватель.
Скоріше за все нема власного лічильника, не думаю власник буде у захваті від рахунку за електрику влітку.
все по ГОСТу!
• 02 августа 2022
Ответ дляФрикаделька
А если обогреватель купить?
Не дозволяють ставити, щоб електрики не намотувало. Пропонувала компенсувати - відмовляються
Корсет_на_шурупах• 02 августа 2022
Автор, невже вам самій неочевидна відповідь? Я ще б розуміла так мучити дитину з Харкова чи Маріуполя, Миколаєва. Але Київ...
Дело было давно• 02 августа 2022
Та едьте в Киев. Это же не Харьков, Мариуполь или Николаев. Чего таи сидеть
Дело было давно• 02 августа 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Какой пустой, что вы придумываете
Джинцы на Флиси• 02 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Та тут, певно, справа більше в хворобливості дитини, а не авторка перебирає.
Але, думаю, вихід можна знайти.
Корсет_на_шурупах• 02 августа 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Сразу видно фантазера, который Киев только на картинках видел.
Джинцы на Флиси• 02 августа 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Та де він там напівпустий?
І ще й повторний наступ)))
Телочка• 02 августа 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
100%
Чупа-чупс• 02 августа 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Где Киев полупустой?
Повторное наступление, к сожалению, возможно все.
Бабайко• 02 августа 2022
Ответ дляДело было давно
Какой пустой, что вы придумываете
Мне виднее как человеку, который отсутсвовал с марта. КИЕВ полупустой
Пэрисхилтонша• 02 августа 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Вы конкретно от чьего -то имени, может быть волонтёр? Или так, порассуждать любите
Nebahat Gunay• 02 августа 2022
Автор, возвращайтесь, но защиту по параграфу не снимайте, может ещё пригодится...вы уже получили пластиковый ВНЖ?
Не умею мерить• 02 августа 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Киев полупустой?)))( это новый анккдот дня

все по ГОСТу!
• 02 августа 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Ні, лише статус укр