Капитанша• 02 августа 2022
В дитини закінчився термін закордонного паспорту
Краще виготовити новий (на скільки часу, перший раз було на 4 роки?) чи продовжити просрочений (теж питання, на скільки часу продовжують?). Дитина 13 років виїде, у випадку чогось, з протермінованим паспортом?
КрестьянинДиор• 02 августа 2022
Почему бы не сделать новый? Можно было сделать ещё месяц назад,а не сидеть и ждать.
Сигарный шланг• 02 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Очень конструктивно )) давайте вернёмся в прошлое и сделаем
Пьера Безухова• 02 августа 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А почему не2 месяца назад?
Автор, лучше новый
На 4 года он будет
Автор, лучше новый
На 4 года он будет
Ms. Сама прямота• 02 августа 2022
Новый. На 4 роки. На сьогоднішній день дитина зможе виїхати без всіх належних документів. Як буде завтра - невідомо, все може змінитися.
Любвиобильный бот• 02 августа 2022
Обратитесь в ДМС,они ставят печать о продлении по вашей просьбе.
В гости звали?• 02 августа 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Тоже из этих соображений сделала новые паспорта.
Аноним Первый• 02 августа 2022
На всякий випадок, поки немає нового, піти і продовжити старий і одночасно подати на виготовлення нового. Срок годності паспортів виготовлених до 16 ррків- 4 роки, після 16ти - на 10 років видають паспорта .
Я_не_аноним_100%• 02 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
а якщо до кінця строку дії півроку, подовжать зараз?
Дуняша• 02 августа 2022
В ЦНАП рекомендуют продлить старый паспорт и паралельно подать документы на новый.
Дуняша• 02 августа 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Нет, только по окончании действия
Я_канеша_извиняюсь• 02 августа 2022
Продовжили дію закордонного паспорта в міграційній службі на 5 років.Мати з собою свідоцтво про народження, свій паспорт і код.Зайняло все хвилин 15 ібезкоштовно
Голубая устрица• 02 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Нетерміновий.
22..06 подали документи
28.07. отримали
Дарницький ДМС
22..06 подали документи
28.07. отримали
Дарницький ДМС
вибачте, це у ЦНАПІ чи окреме місце?
Анонимус Я• 02 августа 2022
Ответ дляГолубая устрица
вибачте, це у ЦНАПІ чи окреме місце?
Я ж написала Дарницький ДМС
Проспект Бажана, 3А