olena_shch• 03 августа 2022
Ответ дляDonchanka_
Если для Вас это выход, то удачи. Как остальным быть?
У кожного свій розклад. Я маю думати про себе і свою сі5, а не про інших. Дивіться, можна купити справку про інвалідність. Реальну,не підробку. Можна дати і виїхати за кордон, в мене теж так народ робив, сидять на морях. Як є. Можна народити і тд.
Rikitikitavi_2022• 03 августа 2022
Ответ дляМелитрисса
Тему создавать не буду, не интересно. Я за равноправие и против пушечного мяса в чьем бы то ни было лице. А что касается женщин, в других странах женщины служат, чем наши хуже или лучше, пора проявить патриотизм, а то других на убой посылать, так умных много, а как их коснулось, так подняли визг, тем более их еще даже не мобилизуют, а только ставят на учет.
там где женщины воюют в тех странах, туда эмигрантками пополняют женский коллектив если убило их, и войны там нет активной на их территориях непосредственно. а у нас кто будет восполнять страну: уклонисты на русских поженятся, если оккупируют, или на полячках если не оккупируют? а может негритосок позавезете, че уж там, равноправие так равноправие, в том числе и расовое. тогда за что воюем? за Украину где украинок поуничтожают или как?
Ответ дляRikitikitavi_2022
є темна сторона луни, а є світла, останню часто звуть Селеною. точно так як є луна Гекати а є луна Повна. в астрології ліліт звуть не стільки темну сторону луни в її звичному розумінні, і не Гекату, а саму найвіддалінішу точку, чорну, це хаос, проекція, чорна дира кармічного та емоційного плану. але краще за всіх вам розповість той адмін який видалив мій коммент до якого у вас питання виникло, якщо видалив то знає що до чого краще за мене.
Мені якось сказали про одну людину, що погляд колючий. І я з тих пір завжди його бачу в людях, звертаю увагу. Його не буває у добрих людей, не рахуючи ситуативну злість. Так от у зе саме такий погляд. Недобрий.
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляhvata
В мене вчора виникала думка якимось чином звернутись до Дізель-шоу, наприклад через Ютюб, писати під їхніми останніми випусками, хай піднімуть цю проблему. Вони ж колись про 8 березня підіймали і відчипились всі за те свято. А тут проблема важливіша ніж свято!
Краще до Уповноваженого ВР з прав людини
olena_shch• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
то тре з чоловіком ще розлучитися, бо як заміжня то чоловік автоматом батько
Троє дітей буде. У нас чоловіків з трьома не чіпають.
Ответ дляPolinaanna
Я прочитала перелік професії яки підпадають і не можу зрозуміти. Що всі жінки хіміки фізики стоматологи? Чому такий кіпіш?
Ну от я економіст, бухгалтер і хімік-інженер-технолог. Той список, це всі. Крім філологів мабуть, і то не впевнена.
Ответ дляДжулия не Робертс
На якій підставі? Чи ви вважаєте, що у вас на кордоні будуть запитувати, чи ви військовозобов’язані? Скажете, що ні. То ж і документу ніякого у такому випадку бути не може.
Закликаю жінок припинити паніку і дослухатися до тих, хто вміє читати законодавство.
Яка ви наївна! Уявляю, що чоловіки будуть просто казати ’ не придатний до служби’ усьо, випускайте. Вони ж не дурні, щоб так робити. Довідка з війскомату, що ви не військозабов´язана! Ось ії і будуть вимагати. А на ваші слова ніхто уваги звертати не буде.
olena_shch• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
Це у мого чоловіка буде двоє дітей, але він заброньований. А в мене троє. Якщо чоловіків з трьома не чіпають, то жінок тим більш.
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляХаус на связи
В общем пока заяву добровольно не написал ещё более менее свободный человек, подписал- все, безвольный раб
Спасибо власть за заботу, свою родню отправляйте на мясо
Хе хе
Хто обирав цю владу?
olena_shch• 03 августа 2022
При любій владі маючі такого конченого сусіда це неминуче . Просто потрібно це прийняти і валити.
Мелитрисса• 03 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Все это отговорки. Вы рожать от кого собираетесь, когда уклонистов перебьют, после того как их принудительно на фронт отправят? От русских, от поляков, от негров? И вы правда думаете, что уклонисты будут воевать круче контрактников и добровольцев, и обязательно победят? Завидую вашему оптимизму.
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляПеремога 2022
А какой от меня будет толк? Ну отправят меня на фронт, я ж там сяду и буду ныть, что мне страшно, что я хочу домой. А где ноги брить, а бикиню скубти как? А критические дни и плохое самочувствие, бой идёт, а я калачиком лежу в окопах? А у кого усы и борода, в кустах что ли полоски использовать? Мне кажется я там лишняя и буду только мешать
Сестра
Мелитрисса• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
Хорошо, давайте ровняться на Израль в плане женской службы, так давайте во всем ровняться. Че только по 1 параметру?
Так вперед, кто против.
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляlelya31
В якщо спеціальність до сраки, навіщо робити виборку за ними ? Хай всіх підряд гребуть.
Ну пані маляр вже нам відповіла ’щоб знати потенціал’
olena_shch• 03 августа 2022
Ответ дляМи разом
Сестра
Я з Ірпіня. Сьогодні бахнув грім, в мене коліна підкосились і я присіла. Ото вояка)))).
Rikitikitavi_2022• 03 августа 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
я Зе зовсім не сприймаю ніяк, ні як доброго, ні як злого, але я звертаю увагу як вони воду мутять щодо людей простих в Україні, і по цьому суджу їх. Якщо людям добре - то і вони для мене добрі, якщо люди скаженіються - то і вони скажені, але на Зло Зеля людей поки не перетворює як отой виродок путін, саме зла в Зелі не бачу як такового, але бачу потенціал завжди, він як акробат який постійно ходить по лезу, там зійде і починається, потім відбалансовує і знову не туди, оце є, але я і сама така, але він не Зло, спокушає його добре, може інструмент Зла, але сам він - ні, не бачу, але я його ніяк не сприймаю зовсім не негативно не позитивно, просто є тенденція з цією ліліт в Раці його натворити ще більших бід, ніж вже є.
Мелитрисса• 03 августа 2022
Ответ дляЛеска
так это ж не я законы про воен службу женщин пишу. Собственно как и другие законы - тоже.
Ну так и не я, и не одна из советчиц, просто переливаем здесь из пустого в порожнее.
Ответ дляtanya122-89
У Вас також є вибір, виїхати і почати все з нуля, чи залишитись і приймати військові обмеження. Мені в свій час ніхто не давав ніяких привілегій і допомоги при виїзді до іншої країни, все самі,своїми руками.
Справа у тому, якщо у вас ВНЖ (а не ПМЖ і ви зняті з військового обліку відповідно до законодавства), то маєте стати на консульський облік в країні перебування, а надалі влада може через консульство визвати вас при потребі (відповідно до законодавства, в таких випадках консульські установи повинні сприяти поверненню громадян в країну). Ну як дитина-інвалід, то має бути відстрочка від призову та мобілізації при наданні відповідних підтверджуючих документів, але як технічно це буде відбуватися - цього вже не знаю.
Rikitikitavi_2022• 03 августа 2022
Ответ дляМелитрисса
а вы биологию знаете? один мужчина может оплодотворить хоть десять женщин в день...а сколько женщина может выносить детей, особенно сейчас с нашей экологией и финансами, когда все на ней, в обнищавшей стране? ну так да, давайте избавимся от последнего ресурса Украины - от женщин, вот тогда уже и добивать ничего не останется, киньте тех женщин в топку в добавок ко всему, главное чтобы мужикам-уклонистам была зона комфорта и успокоения, а как оккупируют их, т.к. наши бабоньки, да еще и принудительно, для русских ЧВК не проблема в военном смысле, то приедут русские бабы на их места, рожать деток с русской митохондриальной ДНК. добавьте хворосту в виде женщин в тот огонь
Ответ дляglad674
Вы выгодны здесь в тылу в Украине,а не заграницей ,даже как налоговый резидент например,для поддержки хоть какой то экономической деятельности.Разве это не рационально?
Так то смішні налоги, їх навіть собі же на пенсію не вистачить. Все виплачується з кредитів
Ответ дляBabylady
Одобряет, одобряет! Часть одобряет, ещё части пофиг. Мы здесь на форуме обсуждаем, петиции подписываем - нас меньшинство.
Кто сильно напрягся - уезжает. В большинстве остаются или те, кому пофиг, или те, кто не может уехать физически.
Ровно то же сейчас происходит в россии. При малейшей возможности люди уезжают, остальным или пофигу или нет возможности. Я не идеализирую, я про уровень жизни, а не идейные убеждения в россии говорю.