dany_n• 03 августа 2022

Оборудка від Алі?

Замовила на Алі іграшку за $10. Ціна +-як у інших продавців. Прийшло повідомлення, доплатіть $3, бо через ковід багато транспортних компаній підняли ціни і т.д. Це така махінація, чи норма? Перший раз зустрічаюся. З іншими замовленнями все норм
Губной рояль• 03 августа 2022
Можете не доплачивать и отменить, такое бывает. А данном случае 30% как-то много.
автор dany_nepit • 03 августа 2022
Ответ дляГубной рояль
Я розумію, що можу. Мені просто стало цікаво, чи часто таке практикується. Бо схоже на «кидалово»)
Губной рояль• 03 августа 2022
Ответ дляdany_nepit
Дач такое есть, но обычно они предлагают не доплатить, а имеет отдельный ’товар’ доставка, который вы к заказу добавляете
Тогда есть гарантия возврата денег
автор dany_nepit • 03 августа 2022
Ответ дляГубной рояль
Тогда есть гарантия возврата денег
Так, саме так і є, дякую