Ася -8355• 03 августа 2022

Хто ще буде казати що все райдужно?

Теодор Бастард• 04 августа 2022
Ответ дляTekila_
Дело вообще не в вас, вы лишь яркий представитель двойных стандартов и ограниченного мышления, но с огромным самомнением о себе.
Вы и этого не догнали.
Если вас что-то во мне не устраивает, не нужно ставить меня в известность. Постарайтесь пережить это потрясение самостоятельно
Лучшее нашим детям• 04 августа 2022
Ответ дляn.semenova
Меня удивило что в правительстве ни один не жертвует своими з/п ,машинами и имуществом.
Удобно кричать что все хорошо,переможемо.
Есть даже такие кто воюет.
И жертвуют и помогают.
Просто меньшинство.
Sanechko• 04 августа 2022
Я теж бачила про Піски.
Страшно читати.
Tekila_• 04 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Это форум, детка.
Если вас не устраивает то, что я пишу здесь, и про вас в том числе, не нужно ставить меня в известность об этом.. Постарайтесь пережить это потрясение самостоянельно.
Можете не отвечать. Идите поспите, слезайте с трибуны.
Теодор Бастард• 04 августа 2022
Ответ дляTekila_
Это форум, детка.
Вы можете писать все что угодно, но при этом вам никто не даёт права на уничижительные оценочные суждения лишь по причине того, что кто-то рядом сказал неудобное вам мнение.
shelly_ua• 04 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
’вероятность быть изнасилованной своими согражданами в военное смутное и тяжёлое время в разы выше’ - як раз навпаки, рівень злочинності знизився зараз, усіх видів злочинів
Посмотрите статистику по Полтаве, она недавно в сеть вылезла...
Leka_Leka• 04 августа 2022
Ответ дляnenatasha
у мене питання - у людини, яка безпосередньо в тому пеклі, є час писати такі простині?
нет однозначно. Служит родственник. Разговоры и то коротко.
shelly_ua• 04 августа 2022
Ответ дляПиона
Дівчата, та не сперечайтеся ото із тими рашистськими троляками! Не вийде в них розігнати паніку. Ніякої капітуляції і перемовин. Так, за кожного нашого воїна болить, але така лють і ненависть до усього російського, що у окупантів немає жодного шансу. Подивіться на карту, зробіть глибокий вдих -видих і йдіть спати. А до речі, у волонтерській школі, де я викладаю, усі діти ненавидять рашистів. Усі, з різних міст України. З Харкова, з Ізюма, з Ірпеня, Чернігова, Одеси. Усі мріють повернутися додому. Це наша нація, наше майбутнє. Добре, що інші країни надали нам можливість сховати дітей за кордоном. Вони будуть все життя пам’ятати “дружні обійми рассеі». І своїх дітей я з молоком навчу ненавидіти Росію і росіян.
Ну и глупо. Детям дальше жить. Вы же не знаете, как жизнь повернется и каким боком эта ненависть выползти может
Mellisa• 04 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
даже арестович.Вот это эксперт так эксперт.
Эксперт, ни эксперт, но представитель офиса президента, и если он в эфире сказал про потери и принёс соболезнования, то думаю, что ситуация ещё хуже, чем мы думаем. А Президент на днях тоже сказал, эвакуируйтесь и тд.
Реверанс• 04 августа 2022
Ответ дляartdeco
Ви бачили заголовок теми?

Хто ще буде казати, що все райдужно...

Розпач сильно пiднiмае вiру в наших солдат? Навпаки, створюе картинку ’всьопропало’. А в людей мае бути 100% вiра в перемогу. Жаль, що солдатам доводиться шукати пiдтримку в такий спосiб.
Я не увидела там розпачу.
То, что написал правду так имел на это полное право.
Под снарядами он, не мы.
Оденьте его обувь и пройдите его путь помните?
Оксана-004e• 04 августа 2022
Ответ дляshelly_ua
Выросла преступность?
Olga_72• 04 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Когда здесь пишешь, что у нас полный пц и что нет ни людей, ни техники, ни снабжения - обзывают рашистским ботом. Вас тоже обзовут, и автора поста само собой...
На войне не бывает много ни техники, ни оружия. Если бы хватало, война бы и не начиналась. Но зачем постоянно нагнетать панику? Куда делась та боевая девушка, откуда появился нытик? Как будто другой человек. Не узнаю вас.
viika65• 04 августа 2022
Ответ дляsky-labs
Нет никого, ничего, но при этом враг почему-то еще не на западной границе, интересно почему?
Жест доброй москальской воли, не иначе
та у нее в каждой теме всепропало.
viika65• 04 августа 2022
Ответ дляpeterman
У меня муж на прошлой еделе ездил в очередную командировку под Киев(не помню точно населенный пункт где их селили в гостинице)
Так вот: дома телевизора нет. А там,говорит,посмотрел на свою голову(
Крутят 24/7 все каналы только то,что у нас все зашибись
Только вот,говорит,когда на карту глянешь, а оттяпали-то не хило уже наших территорий(
не правду говорит ваш муж. я каждый день смотрю новости. нет такого, что все зашибись.
viika65• 04 августа 2022
Ответ дляZaviriuha
Всі пост читали напевне в міру своїх фантазій. Я побачила там, поміч артилерії, бо без неї піхота то мясорубка, і як стверджує автор допису,що її не було,що їх там кинули. То чому замовчувати про такі випадки,навіть якщо вони поодинокі. Як тут одна написала, задонатити і вірити. Іноді спасти може такий розголос, а не просто 100 грн.
чем может спасти? конкретнее.
viika65• 04 августа 2022
Ответ дляpeterman
Да никто не нагнетает!
И хватит уже лазить по профилям!
Что за дурная привычка?
отчего же, профиль много говорит о человеке.
sky-labs• 04 августа 2022
Ответ дляviika65
та у нее в каждой теме всепропало.
И почти сотня такого же как она мнения.
С кем приходится жить в одной стране...
НамСвоюРобити• 04 августа 2022
Ответ дляviika65
чем может спасти? конкретнее.
Тим, що артилерію таки надали.
Питання, звичайно, чи через шторм у фб аккаунтів керівників ЗСУ, чи так співпало у часі.
Olgusya• 04 августа 2022
Ответ дляnenatasha
В мене чоловік у ЗСУ теж саме спитав. Чувак хайпожер
Natalia505• 04 августа 2022
Ответ дляOlgusya
100% В них в принципі хоть щось дізнатися велика проблема. Ніхто, нічого не говорить і не пояснює. А тут мемуари з фронту.
Zaviriuha• 04 августа 2022
Ответ дляviika65
чем может спасти? конкретнее.
Якщо ви читали всю тему, то жінка яка слідкує в фейсбук за дописувачем посту, написала,що після цього їм прислали артилерію.
viika65• 04 августа 2022
Ответ дляZaviriuha
прямо после этого? смешно однако.
Lilianna_• 04 августа 2022
Ответ дляNatalia505
От правда. Мені не кажуть навіть де точно зараз. Слова зайвого не витягнеш
Natalia505• 04 августа 2022
Ответ дляLilianna_
Говорять- в мене все добре. Зрозуміло що ніякого добра там немає але живі і дай Боже хай всі повернуться додому. Дуже багато тексту. І говорити про це треба але на інших рівнях, вирішувати порядок, тактику ведення війни, та підтримку вогнем на фейсбуці, дуже дивно.
Tekila_• 04 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Вы тоже не имеете писать права уничижительные вещи про украинцев и Украину. У вас не мнение, а сепаратизм и пофигизм в чистом виде
artdeco• 04 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Я не увидела там розпачу.
Под снарядами он, не мы.
Просто дехто може це використати як привiд для сумнiву у тому, що ми щось можемо. Двi сторони в таких дописах.

Перечитайте коментарi i все зрозумiете.

А орки в цей час вважають себе непереможними, хоч i гинуть пачками... Тому що там такi теми нiхто не дозволяе створювати.
Проблема глибша набагато, нiж ви окреслили.
Lilianna_• 04 августа 2022
Ответ дляNatalia505
Якщо той пост реально допоміг, і це пришвидшило підмогу, то я тільки за такі пости. Мені неважливо як, важливо що в результаті.
Lilianna_• 04 августа 2022
Ответ дляartdeco

Перечитайте коментарi i все зрозумiете.

Так, тут я теж згодна. Орки вже той пост на цитати розібрали для своїх гіаносмі. Але то таке, хай так думають. Ми це теж можемо використати на свою користь. Але для цього вже треба розумні голови
AngyRed• 04 августа 2022
Ответ дляNatalia505
Слухайте, ну всі ж по-різному спілкуються. Мій близький друг воює на сході вже не перший рік, розповідає і про невдалі спецоперації і про загибель товаришів і проблеми які трапляються. Він знає, що я вислухаю і підтримаю і не буду в істерику впадати.
А батькам і дівчині він каже ’В мене все добре’ і вони навіть не знають що він на 0.
Теодор Бастард• 04 августа 2022
Ответ дляTekila_
Прочитайте в словаре определение слова сепаратизм прежде, чем лепить его налево и направо