Админко• 05 августа 2022
Допоможіть мені викупити плащ на Massimo Dutti
По перше я ніколи не викупляла нічого на сайтах, це потрібно зареєструватись, закинути в корзину, оплатити і все?
І ще питання, якщо я у Франції, мені потрібно з французького сайту купувати, чи не має значення, просто дати свою французьку адресу
Карусель-весель• 05 августа 2022
А ви його міряли?
Я купувала якось через дівчину, та вона не займається зараз. Але спочатку в магазині міряла.
Потім ще на розпродажі купила дещо дешевше ніж мало їхати з Європи)
Админко
• 05 августа 2022
Ответ дляКарусель-весель
А ви його міряли?
Так, міряла тут у Франції, він тоді на розпродажі був 109, зараз гріх не взяти, дуже гарно на мені стдить
Тому думаю дешевше вже не буде, восени в Україні він був більше 7 тисяч
Карусель-весель• 05 августа 2022
Ответ дляАдминко
То там і замовляйте )
Админко
• 05 августа 2022
Ответ дляГл. Амурная
Заказываете с французского сайта на французский адрес
Дякую
Форточка с диоптриями• 05 августа 2022
Если вы во Франции,то с французкого сайта заказываете. Я в Польше заказываю с польского,забираю или в магазине или домой приносят,вернуть можно в магазине тут или по почте.
Форточка с диоптриями• 05 августа 2022
Ответ дляКарусель-весель
А ви його міряли?
Так не проблема вернуть. Я назаказывала все что хотела разных размеров домой. Все что не подошло вернула в магазин,через пару дней вернули деньги.
Админко
• 05 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Він тут на 10€ дорожче, думаєте всерівно брати?
Форточка с диоптриями• 05 августа 2022
Ответ дляАдминко
Ну пока будете ждать что подешевеет то не будет размера,хотя,может подешеветь и более чем на 10 евро
Админко
• 05 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Я маю на увазі замовляти з французького за 79 Е чт з іспанського за 69?
Форточка с диоптриями• 05 августа 2022
Ответ дляАдминко
Так вы не сможете с испанского заказать на французкий адрес)
Админко
• 05 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Ясно, дякую
Коренная киевлянка• 05 августа 2022
Ответ дляАдминко
Так ви на доставку цi 10 евро й пттратите.звiсно брати
Админко
• 05 августа 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Ок, дякую