Фиктивная• 05 августа 2022
Хочу подякувати автору теми про сині баночки
Сьогодні поїхала в магазин, забрала всі, які лишилися, а ще нагребла на 2 тисячі, там все таке прикольне, є приємні ціни.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
’залишилось 2 розмiри’
ахаха владелец интернет магазина сплился
В магазині в моєму місті, а в Вашому може всі є. Де Ви взялися?
Принцепесочка• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Люди мають право на свою думку, я така теж була на початку війни.
Ну добре. А своя думка стосується себе, не треба пристижувати та засуджувати.
Собі не купуйте, маєте право. Автор хоча порадіти з тими, хто має таку саму думку.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляПетросянша
Автор, щасти вам!
Я пішла, бо вже повно какойразніци налізло
Дякую, і Вам всього доброго.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Дівчата, мені потрібна полиця тепер, може порадите, де подивитися? Дерево з чорним металом.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляЗайка11
А я наоборот покупаю сейчас то что хочу для души… когда если не сейчас. Но деньги не последние трачу , не голодаем😂
Ну ми теж не голодаємо, дякувати Богу.
Я_канеша_извиняюсь• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
раскрутка дурацких ненужных банок
Да, да, мы с автором вдвоем здесь сидим и раскручиваем магазин. А нет, втроем - еще автор первой темы.
Кто крайний?• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Мені симпатичні, під фіранки і стільці на кухні підходять.
фіранки на кухні? Можна фото? давно не бачила, щоб їх хтось вішав
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляКто крайний?
Може не правильно назвала, просто штори, їх колись зафукали, це я на сайті Юска начиталася, шукаю дітям в кімнати штори, щоб не пропускали світло, бо сонячна сторона.
Я_канеша_извиняюсь• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
’залишилось 2 розмiри’
И где она спалилась?
Вы бы вникли перед тем, как комменты несуразные постить.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляКто крайний?
Зайшла щойно на сайт Юска, то фіранки в них штори, потрібно вивчити це питання.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Удалено администрацией...
Ага, ми працюємо тут мафією баночною, може й Ви до нас, щоб Вас не клинило?
жар-птица Нюра• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
не нужен этот хлам ,
просто надоели такике хитросделанные, то курсы раскурчивают, то чайники и тренеров в инсте.
не вы первые
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляkhainus
фото зробіть штор, до яких баночки підходять
Ааа, приїду, зроблю, відпрацьовую магазини на майданчику, за 3 дні дощіа діти здичавіли, не можу додому загнати ))). Брала свої штори в Ікеї, дуже ними задоволена,100% бавовна, і в вітальні такі ж, тільки кремові. Жаль немає зараз Ікеї, скільки ще хотіла там взяти всього.
Я_канеша_извиняюсь• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Удалено администрацией...
В каком именно интернет-магазине Шерлок Холмс?
Ответ дляФиктивная
чекаю)) також дивлюсь на штори з Ікеа-мені потрібні сірі світлі.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
не нужен этот хлам ,
не вы первые
То може і Ви до нас, будете хитрозробленою, може подобрієте, а то поки лише злозроблена
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляkhainus
Моїх , може і нема, брала 1,5 років тому. А де Ви зараз Ікею берете?
Черпак_для_фантазий• 05 августа 2022
Ответ дляНакладная
Если у вас много лишних денег, то брать можно что угодно, конечно...
Но большинство не тратят сейчас направо и налево. Стараются впрок закупить какие-то базовые продукты или просто держат деньги про запас. Время сейчас такое...а что дальше будет...
Я продукты длительного хранения и витамины закупаю.
В танке• 05 августа 2022
Ответ дляНакладная
Я заказала наматрасник, фен и кухонную машину кенвуд . Шо делать?
Мир Мир Мир!• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
епсель мопсель….
вот это у человека «мания преследования»🤪🤪
ну будем списывать на войну, что психика обостренная..на этом фоне че только не вылезет..