Фиктивная• 05 августа 2022
Хочу подякувати автору теми про сині баночки
Сьогодні поїхала в магазин, забрала всі, які лишилися, а ще нагребла на 2 тисячі, там все таке прикольне, є приємні ціни.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляВ танке
Я заказала наматрасник, фен и кухонную машину кенвуд . Шо делать?
Я сьогодні ще двоє штанів сину, двоє трусів чоловіку, сіль для посудомийки, порошок - в Просторі акція, з посудом розійшлася, гантелі собі забрала на НП. А ще хотіла робот пилосос, потрібно 5 люстр, комод, два дзеркала, шафу для взуття, і ще полицю на кухню, екран на батарею, покривала дітям і ще багато-багато чого.
Жидкость для снятия глаз• 05 августа 2022
Ответ дляВ танке
Радоваться. Я накупила себе бутылочек с дозаторами для масел и уксуса, кувшин для лимонада. Пусть хоть мелочи порадуют.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляСветика
Ну банки, тема ж про неё)
Уже увидела.
Ну теперь расскажите про шторы)
Уже увидела.
Ну теперь расскажите про шторы)
Штори Ікея, фото скинула, ціни не пам´ятаю, але трчно пам´ятаю, що приємно здивувала.
120-120-120 (не худею)• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
В мене кухня біла, я через два роки дозріла на вілкриту поличку над кавовою машиною, щоб оживити інтер´єр, в мене стільці оксамитові сині в ромб і штори сині, в дрібний візерунок ромб, буду вдома покажу. Я ще Люмінарк докупила, теж по акції.
У чому акція? В мене такі, по 37 купляла
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Що по 37 купляли?
В танке• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
С покупками вас и приятными эмоциями
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляВ танке
С покупками вас и приятными эмоциями
Дякую. І Вам того ж!!!
Я_канеша_извиняюсь• 05 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
не нужен этот хлам ,
просто надоели такике хитросделанные, то курсы раскурчивают, то чайники и тренеров в инсте.
не вы первые
Зайдите на их сайт, у них 43 стационарных магазина по всей Украине. Или думаете, что автор его хозяйка?))
Я_канеша_извиняюсь• 05 августа 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
А я увидела в инете лимонадник, даже не знала о его существовании. Теперь он мне нужен
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вы все три одного размера купили?
Три одного, і три меншого 🙈 - 6
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляСветика
К этой красоте не хватает кота))
Сусідські під вікнами гуляють постійно.
Я_канеша_извиняюсь• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Три одного, і три меншого 🙈 - 6
Ого, а зачем вам столько?))
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ого, а зачем вам столько?))
Цукор, кава, чай лише одного виду - вже 3, а якщо ще різні чаї.. До речі цікава ідея подарунка - чай/ кава + баночка, я б була рада такому подарунку. А взагалі я баночки люблю різні. Я б собі велику керамічну, чи склянну для борошна хотіла б, щоб гарно зберігати. В мене ще є такі універсальні баночки і така мила - в Юску рік тому купила, одну таку подрузі подарувала, ще є стара - від свекрухи дісталась. Я баночкоманьяк ))).
Natalia505• 05 августа 2022
Ответ дляФиктивная
Тут хочу полицю - кавово-чаєва зона
стільчик просто бомба. класний.
Фиктивная
• 05 августа 2022
Ответ дляNatalia505
стільчик просто бомба. класний.
Дякую, вони дуже зручні
Праздничный сервиз• 06 августа 2022
Ответ дляКто крайний?
фіранки на кухні? Можна фото? давно не бачила, щоб їх хтось вішав
Я якраз їх хочу, бо якщо повністю завішувать вікно то немає світла, а чимось прикритись , щоб люди не дивилися , то треба.