just-in-case• 05 августа 2022

Дівчина програміста зі вчорашньої теми

Добрий день, everybody!

Я дівчина програміста, який вчора до 5 ранку відповідав на Ваші запитання.

Дуже вдячна всім, хто мене пожалів і нарешті відкрив очі на те, чого ж саме я хочу і потребую від життя та свого партнера. З антропологічного інтересу вирішила написати свою позицію щодо деяких питань, адже в моїй соціальній бульбашці не зустрічаються панянки, які проводять час на кідстафі. До речі, ідею мого хлопця створити тут тему я жваво підтримала з тих же причин.

Отож, декілька слів про мене. Мені 26 років, незнайомці кажуть, що виглядаю на 15-18 (дякую батькам за гени та бебі-фейс, а собі - за здоровий спосіб життя). Найчастіше мою зовнішність порівнюють із зовнішністю Анджеліни Джолі до видалення грудок Біша (нарахувала щонайменше 10 таких порівнянь). Аби завести роман мені достатньо просто з’явитися в новому середовищі, де є чоловіки. Далі вони все роблять або готові робити самі. Власне так і сталося з моїм програмістом.

Працюю юристкою більше трьох років, за цей час моя зарплата з 200 баксів зросла до 1,5к на місяць і це далеко не межа, адже професійно я тільки починаю свій шлях. Стандартний робочий день - 5-6 годин. Мрію стати суддею та маю глобальну мету – зробити правову систему України людиноцентричною. Я з повноцінної сім’ї, єдина дочка, розвиток і добробут якої для батьків завжди був понад усе. Завдяки цьому маю квартиру в центрі Києва, ні в чому собі не відмовляю і ні від кого не залежу. Будь-який мій вчинок – наслідок мого власного бажання, а не слідування очікуванням суспільства або партнера.

Моя позиція щодо становища жінки: незалежно від наявності чи відсутності чоловіка, жінка мусить бути повноцінною особистістю, із власним доходом та професією, спроможною самостійно забезпечити собі, дітям та старим батькам бажаний рівень життя (адже чоловік може померти, піти або втратити працездатність). Відтак, я не сприймаю тезу про те, що чоловік це «опора» та «захист». Моя опора і мій захист – це я сама, чоловік в цій парадигмі - лише підстраховка на найбільш критичний випадок. Відповідно, за мене не треба брати відповідальність, мене не треба валідувати в очах суспільства становищем «дружини», сукнею, фатою чи тамадою. Можливо хтось пожаліє мене знову, але така ціна свободи і буття особистістю, а не додатком до чоловіка та окрасою суспільства, і мені вона цілком прийнятна.
Більше того, як юристка я сприймаю шлюб перш за все як правовий інститут, який конкретно мені з моїм світоглядом не обіцяє нічого надпривабливого. Він дійсно регулює процес розлучення, ні більше, ні менше.

Моя позиція щодо дітей: дітей я не планую щонайменше до 35 років. Якби випадково завагітніла в 20 років, то однозначно аборт. Якби зараз, то 50/50 аборт чи народжувати, як би домовилися з партнером. Якби в 30 – ну ладно, можна і народити, але без захоплення.

Про наші стосунки: моя ідеальна модель стосунків – це партнерство, взаємоповага і взаємопідтримка, а не «я принцеска, бери за мене відповідальність». Ці сім років у нас так і було. Поки я вчилася і вийшла на гарний рівень доходів (перші 5 років стосунків), мій хлопець мене в усьому підтримував та сприяв. Завдяки цьому він тепер може розраховувати на мою підтримку і ми разом набагато більш потужні, аніж пари з патріархальною моделлю.

Очікую, що мій світогляд не буде сприйнятий цією спільнотою, але повірте, я справжня, і нас таких достатньо :)

Чекаю на ваші коментарі.
Акуна_Матата• 05 августа 2022
Ответ дляЧу Ча
Дамы, а чё все так завелись?)
Есть разные люди, с разными взглядами и приоритетами в жизни)
Прикольные ребята) друг друга нашли, имеет смысл порадоваться за них)
А не доказывать, что оно неправильно живут и при этом - пытаться зацепить и уколоть)
Хорошая попытка включить анонима и постаться вытянуть свою ’типа девушку’
Вы так узнаваемо пишете

автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляТепличная
Вы так грамотно пишете, что я аж зачиталась...
дякую вам, дуже приємно!
Байрактара• 05 августа 2022
Короче, война уже не тема, теперь сожительство программиста с юристкой интереснее обсуждать
Color never seen before• 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
В обществе всегда есть неадекваты. Их явно было меньшинство. Да, они бывают агрессивны и безжалостны. Зачем она это организовала? Чтобы что? В тобой обращаются так, как ты позволяешь с собой обращаться.
С одной стороны показала, что под маской гуманизма мы все те еще животные, а с другой стороны что будет если ты сам не ставишь границы. Помоему вы правы и глупо восклицать ’ах, как они могли!’ Этот эксперимент ужасает только тех, кто не хочет брать на себя ответственность, а полагает, что другие должны полностью отвечать за их безопасность и комфорт.
Админко• 05 августа 2022
Ответ дляЧу Ча
Лучше почитать самостоятельно.
Загуглите: художница Марина Абрамович
Прочла. Это всё, что надо знать о человечестве и почему с ним происходит то, что происходит
Чу Ча• 05 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Вы так узнаваемо пишете

У вас паранойя))))
То программер - женщина)
То я - программер))))
Админко• 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Не верно. Худших - большинство
Чу Ча• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Еще раз - я говорил на украинском ДО встречи с ней. Вся компания говорила на украинском.

И я не застал этих предков, я просто говорю что в какой-то момент говорить на русском в СССР стало ’политической повесткой’, до этого на тех территориях говорили на украинском. Получается мои дедушки-бабушки-родители поддались повестке.

Я не понимаю что вы хотите доказать, что я почему-то не могу говорить на таком языке на каком хочу? Глупости, могу.
Напишите под анонимом, пожалуйста)
А то меня уже считают вами)
Гага Газу• 05 августа 2022
Эти 2 темы писал один человек (даже не впжно женщина или мужчина)
По стилю написания один в один, только на укр переведено
Так что трололо

автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
А если на фирме к определенным сотрудникам применяется буллинг,куда обращаться с жалобой ?
наскільки мені відомо, у нас є відповідальність тільки за булінг в школі. можливо, якісь дії, які ви називаєте булінгом, охоплюються Кримінальним кодексом (на думку спав такий злочин як ’доведення до самогубства’), і тоді можна звертатися в поліцію. якщо ж це якісь дії, що Кримінальним кодексом не охоплюються, то хіба що до керівництва звертатися або змінювати роботу, на жаль.
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Вы так узнаваемо пишете
витягнути звідки, я перепрошую?)
Админко• 05 августа 2022
Ответ дляТепличная
А мне больше стиль парня понравился и его рассуждения по всем отраслям жизни. Образ девушки пока не вырисовывается
Чу Ча• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
витягнути звідки, я перепрошую?)
Из говна, куда некоторые дамы пытаются вас затащить :)
Акуна_Матата• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
витягнути звідки, я перепрошую?)
Вы знаете, что наших героев убивают и пытают в плену? И говорить нужно о дрстойных. А не топ темы такими ничтожными темами занимать.
Я шалунья• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Подтверждаю, это моя девушка :)
Поперло Вам з дівчиною.
Хоч хтось із вас двох з яйцями.
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата
звісно, я про це знаю. і щодня щось роблю для підтримки армії.
Акуна_Матата• 05 августа 2022
Ответ дляАдминко
1 человек пишет. Мужчина. Резвится на форуме, пока кого-то убивают.
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата
перепрошую, але ви теж на форумі, поки когось вбивають. чи ви з окопу пишете?
Я шалунья• 05 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Мне тоже так подумалось. Стиль тот же. Просто написано по-украински, но наш Илон Маск и в той теме отписывался на украинском, если вопросы на нем задавали.
Юристка - это по-современному. Хорошо что не филологиня, хотя грамотная речь выдает.
’Мне 26, выгляжу на 15’ - и этот человек никогда не сидит на Советчице? Да он тут старожил!
Теж про це подумала)

Пластилин_Колец• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
Вы сейчас работаете на форуме,и я вижу вас мужиком,а не женщиной.Пишите от лица девушки.
Пластилин_Колец• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
Та ладно,вы все поняли,есть моббинг.
Акуна_Матата• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
Я не очень понимаю, зачем вам это надо. И про мокнуть в говно смешно. Вы мужчина, при чем не глупый, и сидите тут давно. Собирательный образ вышел, но с выгляжу на 15 перестарались. Вы очень узнаваемы и сменив язык суть не меняется.

Кстати странно, что мужчина упрекает женщину тем, что она не в окопе как я говорила раньше только женщина может упрекать женщину.
На привозе• 05 августа 2022
Даже не стала читать эту простыню
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата

тобто жінка може дорікнути чоловіку, що він на форумі, поки інших вбивають, а чоловік жінці ні? а чому? життя жінки цінніше за життя чоловіка? чи можливо обов´язок із захисту вітчизни не обов´язок кожного громадянина і громадянки?)

якщо вже ми потроху перекочуємося на тему війни, то докину вам ще аргументів, чому я не дівчина: я щиро вважаю, що якщо закривати кордони, то для всіх, незалежно від статі. винятки лише для тих, хто вивозить дітей.
Пластилин_Колец• 05 августа 2022
Ответ дляНа привозе
Даже не стала читать эту простыню
Это муть-каламуть.
Да Щас же• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
Бинго, вот вы и признались. Шо опять до 5 утра будешь сидеть, бедолага?
Пластилин_Колец• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case

Я даже слышу ваш голос,мужской голос и вижу как вы выглядите.А зачем вам это надо?Вам за это заплатили?
автор just-in-case • 05 августа 2022
Ответ дляДа Щас же
ні, на відміну від хлопця, я завжди лягаю спати до опівночі :)
cookie_cutter• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
правда, а потім я починаю зі світлом туди-сюди ходити перед тим як вкластися
Пластилин_Колец• 05 августа 2022
Ответ дляjust-in-case
Пора вам в люлю .