Пусин Кукин• 06 августа 2022
Де пофарбувати волосся, Київ
Дівчата, не пофарбувати волосся в Києві не за всі гроші світу? Довге, щось типу балаяж. Тисяч за 5 максимум, реально?
Почемучка• 06 августа 2022
А еще девочка есть тоже очень классно красит,работает и в салоне и на дому в Киеве могу инсту скинуть
Тракторні війська• 06 августа 2022
Боже, ну и цены... А говорят, людям есть нечего ... Купила краску и покрасилась сама. И все ок - красавица
Ванна Тазиковна• 06 августа 2022
Можу дати майстра. Набагато дешевше. Дуже гарно фарбує. Чистий колорист. Її тонування тримається на моєму волоссі 1.5 міс.таких майстрів я не зустрічала. Меліровка і тонування у неї 1500 грн. Тонування чисте 1000 грн на блонд, наприклад. Але до 2,міс ти ходиш без жовтизни.
Ванна Тазиковна• 06 августа 2022
Робить аертач. балаяж і все що треба. Аертач дуже красиво. Дівчата корегують раз у 7-8 міс
Ванна Тазиковна• 06 августа 2022
Ось її інста. Я її всім рекомендую.бо майстер вогонь. Я руса.трохи маю сивини. То вона робить мені по верху голови штопальну меліровку і затоновує в мій русий колір. Підбирає тон в тон. Бо півголови не фарбовані..там немає сивини. 2 роки на роботі навіть не здогадуються що я фарбуюсь. Але мені для тонування змішує 5 фарб. Тютелька в тютельку
Пусин Кукин
• 06 августа 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
дякую!
Добрый Жук• 06 августа 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Її тут часто рекомендує хтось у подібних темах. Може й ви. Я одного разу купилась на такий відгук- звернулася до неї, так вона мені назвала ціну роботи 4500. І це ще 1,5 роки тому було. Хоча нічого надскладного- волосся тонке, не досягає плечей, відросше мелірування. Протягнути на русяве коріння мелірування і затонувати. Так що де ви такі ціни берете 1000-1500 у цього майстра, як кажете- не розумію. Може то ви сама себе рекламуєте?
Ванна Тазиковна• 06 августа 2022
Ответ дляДобрый Жук
Неправда.готова відкритись. Сьогодні тонувала волосся. 1 тис грн. Фото можу надіслати в лічку. Фарбувалася 4 червня 1500 грн. Сьогодні протонувалася. 1000 грн.
Ответ дляДобрый Жук
Дивно.може, то не вона. В неї за просте фарбування немає таких цін. За аертач не знаю. Не робила. Зараз спеціально попитаю в лічці
Ванна Тазиковна• 06 августа 2022
Ответ дляДобрый Жук
Спитала. Аертач дійсно дорого.але це не проста процндура.це 4 години чк мінімум. Яроблю меліровку і затоновую. 1500 грн.про аертач спитала.ось відповідь. До речі, вонасу фарбу додає олаплекс. Ви ніколи в світі не скажете, що волосся фарбоване.бо воно живе. Я бачу з яким жовтим блондом ходять після місяця фарбування .в неї такого немає. Я ходжу до неї не тому що багата.в мене зп невелика.а тому що волосся живе. І навіть коли не виходить пофарбуватися, як я тікала з києва у березні і приїхала лише у червні, то голова незвпжаючи ні на що мала дуже пристойний вигляд.саме колір. В неї немає оцього брудного солом´яного кольлору як у більшості.
Ванна Тазиковна• 06 августа 2022
Ответ дляДобрый Жук
В неї черга вже на жовтень. Як не запишешся то то не потрапиш.