Olesa-4927• 07 августа 2022

Надання допомоги по частковому безробіттю

Девочки .кто то слышал о этой постанове Кабмина № 702 ?
"""""КМУ затвердив новий Порядок надання допомоги по частковому безробіттю. Зокрема, якщо зупинення (скорочення) відбулося з 24 лютого по 7 травня 2022 року роботодавець або ФОП може звернутися за отриманням допомоги протягом 90 к.дн, починаючи з 7 травня """"""

Я правильно поняла судя из статьи , , что это работодатель должен был подать заявку в центр занятости? Т е нужно было подать заявку по 7 августа , значит поезд ушел... ?
Мое предприятие с 24 февраля по 19 июля не работало , т е мы могли получить конпенсацию , но работодатель молчит ...
Вот разьяснение в статье
https://news.dtkt.ua/labor/labor-relations/76990-z...
Аноним-ка• 07 августа 2022
Вы же в простое были? Вам его оплачивали? Если да, то
Виплата допомоги по частковому безробіттю не здійснюється за період отримання працівником оплати простою, перебування у відпустці без збереження заробітної плати, призупинення трудових відносин.

автор Olesa-4927 • 11 августа 2022
Ответ дляАноним-ка
Мы были в простое , но нам ничего не оплачивали .