Шопингмонстр• 07 августа 2022

Мами хлопчиків, зайдіть , будь ласка

Доброго вечора! Потрібна "допомога залу". Дано: хлопчик 10 років, декілька місяців як стали пахви смердючі, тобто почався перехідний період, а сьогодні сказав що одна грудь болить трішки , я потрогала - вона нагрубівша така, з ущільненням невеличким, він каже не бився тим містом, нічого такого.
Я пам´ятаю що в мене точно таке в дитинстві було, але ж я дівчинка. В чоловіка питаю - каже було таке теж, але чи є це норма? Чи потрібно може до доктора йти?
Результат:
вже голосів: 144
56 (38.89%) Тиц
46 (31.94%) Було у хлопчика
42 (29.17%) Ні, не було
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляМона_Лиса
Но при случае покажитесь врачу, конечно
Так, все ж таки спитаю у лікаря - має бути медогляд, чекаю на запрошення.
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Так это мелкий еще
Та ми також з чоловіком не дуже виросли, але все ж таки, у класі він середнього зросту, а активно росте, чомусь, зазвичай, взимку...
Пиу!Пиу!• 07 августа 2022
Сходите к хирургу, направит на узи. Не играйтесь.
Джулияробертс• 07 августа 2022
Ответ дляДа будет так
Да.
Лише в курятині? А індиче можна?
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Дякую
Мудробаба• 07 августа 2022
Ответ дляМамОмужа
к эндокринологу участковому срочно, потом если направит - к маммологу, у мальчиков тоже бывают проблемы
Ага, прям срочно. И скорую вызвать..
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляДжулияробертс
Лише в курятині? А індиче можна?
Наче індичатина та телятина то є найкраще для дітей
-Kamilla-• 07 августа 2022
У сына так было, примерно в таком же возрасте, повела к хирургу сказал исключить молоко, меньше молочного давать. А насчёт подмышек - купила дезодорант, а то очень воняло, я сидеть рядом не могла.
Джулияробертс• 07 августа 2022
Ответ дляШопингмонстр
Просто в основному беру курятину, колись брала лише індичатину і мені сказали, що одне й те ж м´ясо...
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ для-Kamilla-
Дякую. Мій син дуже любить молоко - кожного дня багато п´є, поки спробую зменшити його та курятину.
Який дезодарант купували? Бо, мабуть, теж потрібно - скоро до школи , щоб не був ’ смердючкою’, теж думаю що потрібно щось, але ж то дитина - думаю, не кожний дезодарант можна.
Кудесница_с_пургеном• 07 августа 2022
Ліва? Ендокринолог сказав що це нормально.
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляДжулияробертс
Я раніше сину брала десь 70% відсотків індички і 30% - телятини, а наразі їсть як і ми - різне , лише свинину ми дуже рідко їмо і він її не любить.
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ліва! Дякую, цікаво, чому саме ліва?
Кудесница_с_пургеном• 07 августа 2022
Ніяких ліків, дієт та ін не прописували. Півроку це норма. Моєму 12р
Viktoria_St• 07 августа 2022
Ответ дляДа будет так
Да.
Нельзя вообще курицу или только магазинную?
Кудесница_с_пургеном• 07 августа 2022
Ответ дляШопингмонстр
Ліва! Дякую, цікаво, чому саме ліва?
Бо в жінок ліва більше за праву. Це гормональні перестройки в хлопців.
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дякую
Ms. Искренность• 07 августа 2022
Це звичайний перехідний період, може бути запалення, треба перевірити у лікаря. А взагалі, дівчата, хочу застережити всіх дівчат, що чоловіків також треба обстежувати. Пару років тому була у мамолога-онколога на прийомі. В черзі був чоловік з онко грудей. Тому це не тільки жіноча проблема. Аде я зараз не для того, щоб налякати, але для того, щоб чоловіків своїх в разі чого також пхали на обстеження.
никогда такого не было• 07 августа 2022
Було у мого сина, але не в 10, пізніше. З переляку побігла з ним до лікаря, він помацав, посміявся, сказав щоб не переживала, дитина росте і з цим пов´язане. Згодом все саме пройшло
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ дляникогда такого не было
Якби дома були б вже б завтра в нашого лікаря були, і або видихнула або щось робили... що що а дитяча медицина в моєму місті була гарна
Николь1986• 07 августа 2022
И мышки потеют, и цицьки болели. Это нормально.
Как нефиг делать• 07 августа 2022
У сына был шарик в районе соска, сперва в одной груди, потом во второй. Но никак не беспокоило. В 11 появились, сейчас 12 и почти не ощущаются. Читала, что бывает такое. Если бы болело - шли бы к врачу
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Я так дивлюсь, приблизно трішки менше ніж в половини було ...
-Kamilla-• 07 августа 2022
Ответ дляШопингмонстр
AXE белый покупала, у него запах слабенький был, сейчас перешёл на Олдспайс. Обычный мужской
автор Шопингмонстр • 07 августа 2022
Ответ для-Kamilla-
Дякую
Да будет так• 07 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
Сказал не брать именно магазинную.
Но сестра вообще перестала курятину покупать.
Малінкус• 09 августа 2022
У мого сина було в 11 років.Як мені пояснила лікар ендокринолог збій гормонів.фіще в нас проблеми з щитовидкою уже були
автор Шопингмонстр • 09 августа 2022
Ответ дляМалінкус
Дякую що поділилися. Зараз все ок?