Lastochka888• 08 августа 2022

Зачем вы подыгрываете кацапне? Тема про любовь и голуби.

Настолько много сообщений, что я аж в ступор впала. Авторша хамло, но это и ясно, кацапня недобитая . Но, признайтесь, кто в той иеме оргазмировал на кацапские фильмы?
Это то же самое, что и ссср любить. Хочу обсудить и отправить ту мразь в "топку" бан.
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Вы не понимаете, это другое (с)
Та де вже мені такі речі розуміти.

proshk• 08 августа 2022
Ответ дляbilochko
Як багато людей в радянському союзі, де все було прекрасно і безкоштовно, могли собі дозволити ’отдых’?
Тим паче, люди, які проживали в селі?
Вы в детстве не ездили на море? Вы не видели Крым?
Ваши родители до такой степени были несчастны? Вот реально, если спросить родителей, они что впустую прожили жизнь и были глубоко несчастными? И какого черта, вы вспоминаете прошлые века, что вам так неймётся?
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ дляПтица-синица
Я про період до 24.02. Після того як поприлітали ’привіти’ з рашки, то може й так, більшість проти совка стала.
Згодна
Реверанс• 08 августа 2022
Ответ дляLizavel
Вашим бабушке и дедушке было плохо?
Всім було погано, крім партійної ’еліти’
В селах панщина була, всі на буряки ходили примусово.
Людей за бидло мали і паспортами ощасливили лише в 1975 році
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ дляLizavel
Нет, давайте из сталинок выгоним людей, это ж советское? И садики и школы?
А хтось уже виганяв, крім озброєних рашистів?
Tanchik111• 08 августа 2022
Ответ дляKsenia777
вы вообще не понимаете влияние культуры на массы? влияение пропаганды через кино и литературу?
ой как все запущено, такая большая и такая....
Какую пропаганду вы усмотрели в ’Покровских воротах’ или ’Собачьем сердце’? Мракобесие - это грести под одну гребёнку произведения искусства и кино, литературу, по национальному признаку. Это вы уподобляетесь коммунякам, которые именно так и делали.
Кислая Вишенка• 08 августа 2022
Ответ дляLizavel
Вашим бабушке и дедушке было плохо?
Прочитайте мой коммент №438. Никому в совке не было хорошо. Радовались мизеру, шкафы пустые были, выживали, а не жили. По чему вы тоскуете? По пионерским значкам? По красным галстукам? Это стоит сегодняшних зверств?

Angelika93• 08 августа 2022
Ответ дляLastochka888
Похоже да Раиса Захаровна всем украинцам родная.
Раїсу Захарівну грала українка Людмила Гурченко. Красива і талановита жінка, як і більшість українців! Та й взагалі величезна кількість талановитих людей, акторів, співаків, керівників родом з України.
Я не прихільник цього фільму і зовсім не прихильник радянського союзу, але давайте будемо відверті, що велику кількість ресурсів, як земельник, так і людських радянський союз брав саме з України, тому расіяни і лізуть до нас, як навіжені. Бо немає в них ані ідеології, ані культури, щоб розвиватися.
І якщо ви не хочете підігравати кацапнє, то пишіть будь ласка державною мовою, бо від подвійних стандартів вже нудить, фільми дивитися не можна, а сваритися російською ’будь ласка’?
Реверанс• 08 августа 2022
Ответ для_Alina____
Люблю этот фильм. Сразу вспоминается детство, родители рядом, как смотрели вместе эти фильмы, было так хорошо и беззаботно. И сейчас бы с удовольствием пересмотрела их.
Хто б сумнівався
_Alina____ Пользователь сейчас на сайте
Участник проекта с 28.05.2022
Випалюйте в собі всю російську субкультуру.

Випалюйте в собі всі спогади з дитинства пов´язані з російським-радянським.

Випалюйте в собі стосунки з родичами чи друзями по ту сторону, з усіма хто є носієм російської субкультури.

Інакше це все випалить вас.

Ви можете в це не вірити, думати що це пропаганда, тощо. Але ви,теж саме казали 9 років тому. Ви вважали маргіналами тих, хто давав вам панацею. А тепер повторюєте за ними кожне слово’.Роман Ратушний
Вбивайте русню в собі.
Поки русня не вбила Вас
Кислая Вишенка• 08 августа 2022
Ответ дляnikolayev
Кто о чем, а я о лирике.
У меня родители в Крыму познакомились, поехали работать, по распределению. Это так романтично! Работа не мешает любви.
Давайте лучше Крым вернём.
Остальное после войны обсудим.
Ну ищите романтику, ходите с розовых очках, копайтесь в своей голове, пока другие завалы откапывают
Реверанс• 08 августа 2022
Ответ дляproshk
Життя багатьох українців спаскудив СССР в ньму всі були нещасливі.
Бідні і під керівництвом коммуняк.
Забувати не варто
Еленка14• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Та де вже мені такі речі розуміти.
Судячи з усього, ви не розумієте.
Це як в суперечках з руснею: ’мы вас освобождаем’ - ’ ні, ви нас вбиваєте’ - ’ой, а как Америка бомбила , Югославию’....’а ми причому?’ Чомусь відповіді далі йдуть невнятні і одразу на щось інше перескакують.
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Моїм бабусі з дідусем і моїм батькам було добре. Вони не були комуністами і прожили усе життя в селі. бабуся з дідусем на Сумщині, мама - на Житомирщині. Всі говорять, що працювали важко, були у них і ’палички’ за трудодні, але потім були і адекватні зарплати. Дід не один раз лікувався в санаторіях Прибалтики (у нього виразка була), мама у студентські роки (навчалася в Харкові) щороку, а потім і до Перебудови, їздила на море.
Дід був трактористом, бабуля спочатку в колгоспі на полі працювала, потім продавчинею у сільмазі була. Мама - інженер-будівельник.
ДонаФлор• 08 августа 2022
Ответ дляМилкиМой
Не поняла, уже нельзя любить творчестао Людмилы Гурченко? Нельзя смотреть классику советского кинематографа? Ох.., извините меня. Что за экстремизм и радикализм?? Смотрела, смотрю и буду смотреть. Для меня это не кацапспий контент, а искусство. Причем, достойное.
Аналогично. Отличный фильм с великолепными актёрами, прекрасной режиссурой. А что снимаем мы в противовес таким фильмам? Жуткие сериалы? Ситкомы с одними и теми же кварталовскими лицами? Пардон, смотреть я это не могу. Есть фильмы классика. Советское кино существовало и от этого факта не отвертеться. Очень много кинокартин именно советского производства получили престижные премии на международных конкурсах. Что до Любовь и голуби - фильм о человеческих отношениях, маленьких трагедиях и радостях. Смотрела, смотрю и смотреть буду. И труффальдино и формулу любви и миллион в брачной корзине и да - наряжаю ёлку под уже заезженую, но добрую Иронию судьбы. Я хочу смотреть что-то кроме байраковских соплей и сериалов вроде Скаженого весілля. Не хочешь - не смотри. К чему эта срачная тема автору, в результате которой она ушла в бан?
Angelika93• 08 августа 2022
Ответ дляLastochka888
В этой теме странная тишина.
А это значит, что в той, одни боты кацапские разгоняют тему ссср.

Девочки, не будьте дурами, от нас и требуется вспомнить ’прекрамную жизнь в ссср’. Почему сюда прилезли с этим фильмом, никто вопросом не задался?
Очень верю в наших украиночек, гоните кацапов в три шеи.
Ви вважаєте, що тут самі пенсіонери сидять чи що? Яке прекрасне життя в Срср, коли вже понад тридцять років більшість дорослого населення живе в незалежній Україні?
nikolayev• 08 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Нет, сяду с вами, буду ненавидеть свое детство.
Потом вместе к психиатру сходим, после войны.
Я вас расстрою, но миром правит любовь, по прежнему. Это нерушимо, как религия.
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляЕленка14
Судячи з усього, ви не розумієте.
До чого тут суперечки з росіянами? Коли ми з вами говоримо про те, що великий пул людей дивиться радянські фільми із задоволенням. Вони не порушують законів України. Вони зробили свій вибір і не нам їх судити. Єдине, що можна, це показати на власному прикладі, що є інші твори сучасних українських митців, які рівноцінні й кращі тодішнім.
Кислая Вишенка• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Это разве нормально, когда женщина инженер строитель, люди работают без выходных, изредка ездят в санаторий, чтобы полечится после тяжёлого труда? Чему вы радуетесь? Всю жизнь работать, пахать, выделять какие-то радостные моменты, и тешится ими всю жизнь?
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
А де було все кльово? Може в США? Де працювали раби і існувала сегрегація? Вони там відмовилися від свого кривавого спадку? Обхаяли фільм ’Віднесені вітром’, ’Касабланку’, Мерелін Мон6ро і т.д.?
А, ні, мабуть, все ок було Великобританії. нагадайте, коли там вони від своїх колоній відмовилися на папері і коли перестали керувати тими країнами опосердковано?
Я не виправдовую ніяку кривавість, яка відбувалася у роки СРСР, але мішати все в купу - то просто зашквар.
Може го накидаємо лайна на Моцарта, Баха, Бетховена? Адже в історичному ракурсі їхні країни українцям теж сала за шкуру залили.
Ви таки непрямо виправдовуєте.
І мішаєте в купу
Сегрегація давно засуджена, і в майже в кожному фільмі - позитивний чорношкірий герой.
А росія ще досі не визнала Голодомор, не те, щоб покаятись за всі злочини проти українців і інших націй, які вони нищили, а завзято робить це зараз , в цю хвилину. Убиває українців, нищить підручники українською. Те саме, що і робив совок.

Еленка14• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Це до того, що ви почали згадувати життя в Америці та колоніях Великобританії. І доказувати як там хрєново жилося, в противагу сересере.
А з приводу фільмів та творчості - дійсно, хто що хоче те й дивиться/читає/слухає. До чого ці теми?
Anitia• 08 августа 2022
Мені 34, я принципово не дивлюсь і не слухаю російський контент, але добрі кінострічки мого дитинства для мене тут на до чого. Можливо тому, що я не сильно застала той ненависний всім «совок», то ж «Собака на сіні», «Труфальдіно», та й той же «Міміно» для мене класика яка викликає посмішку і не асоціюється з рашкою. Багато Вільямса знімали в Україні, половина сцени тих же «Мушкетерів» у Львові знімалися.
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Так, нормально. Жінка може бути, ким хоче. Хоч асфальтоукладчиком. Моя мама обрала професію, бо хотіла будувати важливі та корисні будівлі.
Бабуся з дідусем мали вихідні (звичайно не в гарячу пору) і ніколи не вважали себе нещасними. Ви так говорите, наче зараз селяни на ізі катаються за кордон, мають сучасні авто і вихідні дні, коли схочуть.
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ дляbilochko
Це все дуже добре і емоційно ви написали, але одне питання - де я писала, що все було добре у США чи Британії? Вони пережили свої темні часи, і ми теж свої пережили. Не думаю, що хтось ідеалізує рабство чи колонізаторську політику, то чому я, особисто, маю ідеалізувати СРСР?
Це типово російське. Ви їм кажете ’ви нас вбиваєте’, а вони ’ а подивіться, що робило США десь там’. Типу їм можна, а нам ні
’Логіка.. ’
Реверанс• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Насильницьким чином і масованим впливом пропаганди радянська влада подавляла зародки будь-якого інтелектуального, морального, духовного спротиву, викарбовувала в колективній свідомості рабську покірність і здатність до виправдання найжахливіших, таких, що не вкладаються в голові, злочинів.
’Чудове’ життя в СССР.
Про долю Довженка згадайте.
Чи подивлюсь на пустелі, на кладовища, чи поплачу на руїнах і перелічу мільйони втрат? А потім умру од горя, щоб не бачити, як заселятимуть тебе, мати моя Україно, чужими людьми, як каратимуть твоїх синів і дочок за німецьке ярмо, за німецьких байстрюків, за каторжну працю в Німеччині, за те, що не вмерли вони з голоду і діждалися нашого приходу. Прокурорів у нас вистачить на всіх. Не вистачить учителів, бо загинуть в армії, не вистачить техніків, трактористів, інженерів, агрономів. Вони теж поляжуть у війні, а прокурорів і слідчих вистачить. Всі цілі й здорові, як ведмеді, і досвідчені в холодному своєму фахові. Напрактиковані краще од німців ще з 1937 року.

Я зневажаю уряд України за його скотиняче ставлення до пам’ятників своєї старовини. У нього немає любові до народу. Народ має підстав ненавидіти всіх нас за це.
Еленка14• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
До речі, мої дідусі -бабусі ні разу не їздили від колгоспу в санаторій. Мабуть, не повезло бути здоровими, без виразки чи інших серйозних хвороб. Голова та агроном щ бухгалтером їздили 100%. А так було ’нєпаложено’
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви таки непрямо виправдовуєте.
І мішаєте в купу
Вона засуджена, але коли там шкандаль був останній про вбитого поліціянтом чорношкірого? А як давно почався рух ’мі ту’?
Реверанс• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Субботніки забули?
Які вихідні?
На них гнали примусово і перевіряли по списку
Раб повинен працювати
bilochko• 08 августа 2022
Ответ дляproshk
Мої дитячі поїздки припали на часи незалежності. А ось моя бабуся, яка все життя пропрацювала в колгоспі жодного разу на морі не була.
І оце ваше зневажливе ’неймется’ мені дуже дивно, тому що аргумент про відпочинок висунули ви, а тепер навіть не знаєте, що на нього відповісти, без того, щоб переходити на особистості.
Shaan• 08 августа 2022
Ответ дляMikulishna
Гурченко уже нет в живых, и мы уже не узнаем за кого она была бы сегодня. а вот семейка Меньшовых рашисты. и теперь меня что-то не тянет пересматривать их фильмы
А откуда вы это знаете? Я вот не в курсе, например. Вы реально сидите и выискиваете информацию по всем медийным личностям?? Ну, чтоб понимать, каким искусством можно восхищаться, а каким уже нельзя.
Капец, конечно.
Mira29-c3c3• 08 августа 2022
Ответ дляnikolayev
Воно і видно.Ото москаль з великої любові українців бомбить ,вбиває ,катує.