Який? Цікавить с функцією підслуховування, ну і щоб води не боялись
Хотіла еларі, але то російська марка і їх як вони можуть використовувати інформацію місцезнаходження
Чижик Пижик• 08 августа 2022
В доньки AmiGo GO005 4G WIFI Kids waterproof Thermometer Purple, брали на подарунок на минулий НР. Подобається, всі функції працюють: місцезнаходження, прослуховування, зв´язок добре, тиск і температура не коректні. Але ціна зараз зависока для них.
Ответ дляЧижик Пижик
Дорого для нас