Точная копия плова• 09 августа 2022
Буржуйка в квартирі - ви подуріли?
читаю, як тут пишуть про буржуйку в квартирі.
і це пишуть ті, хто дровами не топив.
та ви ж спалите всіх.!!!
і це пишуть ті, хто дровами не топив.
та ви ж спалите всіх.!!!
Барышня кисельная!• 09 августа 2022
Ответ дляВзрослая уже.
Ссылка есть на сайт проекта?
У пошук забийте благотворче суспільство або созидательное общество повинно з´являтися, з телефона незручно посилання вставити
Щодо Вашого сарказму
живу я зараз в рідній ненці, і нікуди звідси до останнього, я за те, що Європу потрібно робити вдома, тому у звичайному селі витрачаю власний час/гроші/сили, щоб було гуд все не тільки у моєму дворі, а й навколо нього
У мене вища освіта, працюю дистанційно з немовлям на руках, чоловік теж дистанц працює, няньок немає, справляємося власними силами, у власності 70 соток землі із садом і городом, погріб на зиму запаковуємо, сарай з дровами і буржуйкою є, бляха, ну, не хочу я з буржуйкою возитися і відрами воду носити
І от знаю власними руками і ногами, якщо змінюєш підхід у собі до свого буття, то і навколо дуже всього багато змінюється, але мої результати примітивні, треба кількість, один в полі не воїн
Щодо Вашого сарказму
Подметайло• 09 августа 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Та ні від одних думок не зігрітися, суть проекту, до речі, не в думках, але стартувати потрібно саме зі зміни свого світогляду
А то айфони/телефони, а обдумуємо запас дров - сумно якось, не хочу повертатися в закопчену печеру
Хочу у високотехнологічне майбутнє, в якому тепло і світло не буде предметом спекуляції для купки придурків
Почитайте відкриту інфо про того ж Тесла, які він експеременти проводив, все реально, але великий бізнес вдягнув нам шори і не дає щасливо жити
Ну Ок, але мене, наприклад, цікавить яким шляхом чисто технічно можна побудувати це суспільство? Ну от як ви це бачите? А то тільки і чую - інформуємо всіх людей (вже років з 5 інформуєте, і ніяких дій нема).
САМ_ТАКОЙ• 09 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
А Вы посчитайте количество ’дибилов’ в Вашей многоэтажке 😏, которые сделали водяной теплый пол или электрический 😎
водяной надеюсь в 2016 уже не делали
электрический хз, но он разве опасный?
ЛисАпедная• 09 августа 2022
Если другой возможности отопить жилье не будет, то будут буржуйки, никто автор вас не будет спрашивать
Ленивица-красавица• 09 августа 2022
Ну вот если кухня в плитке и пол и стены и если вывести трубу в окно то в чем проблема, если соблюдать меры безопамности то норм, ну и жить вмем конечно в кухне
ЛисАпедная• 09 августа 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Подумать что такое вентиляция не?
Твой ребенок - не повод травить соседей.
Поставишь себе буржуйку придут к тебе соседи и скажут :’мы не намерены травится из-за твоей вони. Выключай свою хрень и не включай пока не будет вентиляции нормальной, иначе разобью окна, ПАНЯТНО?’
Начинаешь варнякать - сразу кирпич в окно
У всех соседей они стоять будут. Вы не доганяете,что всем пофиг будет, если холод будет
Барышня кисельная!• 09 августа 2022
Ответ дляПодметайло
зайшла на комп
ось посилання на сайт , там вже назбиралося багато різної інфи
на цьому сайті я просто проголосувала, що хочу жити в нормальному суспільстві і підтримую цю ідею
для себе зрозуміла, що слово ’будівництво’ тут досить відносне, все почне змінюватися в нашому житті, якщо більшість людей проймуться ідеєю, що означає пройнятися ідеєю - це означає, що на тому місці де, ти є зараз, почати жити по совісті, дотримуючись загальнолюдських цінностей - нам вони добре відомі, ми всіх їх відчуваємо в собі, прекрасно знаємо, коли ми робимо зло, а коли добро
розумієте, наприклад: є у тебе можливість вкрасти, а ти не крадеш, є у тебе можливість схалтурити, а ти не халтуриш, а максимально якісно виконуєш свої обов´язки
я нічого не чекаю, я пройнялася і почала діяти в міру своїх можливостей на своєму місці - фантастика, але скільки всього можна змінити навколо, сама вражена, тому інформую, де трапляється нагода, а сама вже працюю якісно на своєму маленькому життєвому місці,
і знаєте від такого підходу моє особисте життя стало більш змістовним, насиченим, правду кажуть, чим більше віддаєш, тим більше отримуєш.... і не тільки в матеріальному, а значно більше у внутрішньому....
інет охоплює вже весь світ - чисто технічна можливість вже є, лишається справа за бажанням самих людей скористатися цим технічним.....
тому підтримуйте, проймайтеся ідеєю і починаєте діяти на своєму місці, це того варте, тому і віра у мене з´явилася у абсолютно реальність фантастично нормального суспільства, бо власними діями побачила результати, а якщо так більшість почне, то і світ зміниться і найбільше мене заохочує, що тоді нам стануть доступні значно цікавіші технології, ніж ми маємо зараз, ех....
все я спати - у мене грудна дитина і завтра на роботу, всім доброї, спокійної ночі
Домовенок Зюзя• 10 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
А труба куди ? Дим сусідам зверху ?
Дымоходы предусмотрены при строительстве дома
НеКонец-Света• 10 августа 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
У чему вы готовились с 2020??? Ого
Делала запасы всего чего можно из-за лохдауна. Всё пригодилось
Хвець-тець• 10 августа 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Жить всем в кухне это сильно. Разве что стоя. Кухни в старых домах 5,5-6 метров кв.
12 галюцинаций• 11 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Такие в Литве стоят в старых квартирах. Но они же там изначально встроены.
Дымоход заложен еще при стройке.
А сейчас если сделать - надо думать, куда дым выводить. Если квартира на верхнем этаже - просто супер.
Дымоход заложен еще при стройке.
Це в рівному квартира польський будинок старий