Точная копия плова• 09 августа 2022
Буржуйка в квартирі - ви подуріли?
читаю, як тут пишуть про буржуйку в квартирі.
і це пишуть ті, хто дровами не топив.
та ви ж спалите всіх.!!!
і це пишуть ті, хто дровами не топив.
та ви ж спалите всіх.!!!
Точная копия плова
• 09 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
в окно
у відкрите вікно? тобто вікно весь час буде відкрите?
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
тоді люди не були відірвані від реальності.
ви почитайте тут питання совєтчиць. і уявіть, як вони будуть топить дровами.
куди виведуть трубу.
раніше не було стільки пінопласту. інших горючих матеріалів.
куди виведуть трубу.
Ваши варианты , что делать без отопления и эллектроэнергии?
Японский Городовой• 09 августа 2022
Ответ дляВишиванка
Не нагнєтайте.
Якщо що будуть пункти обігріву
Много туда людей поместится? И это может в Киеве будут...в маленьких городах, селах вряд ли
Вытворунка• 09 августа 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
І каміни будуть робити, це питання часу.
на початку 20 тисячних коли масово газифікували все, мої батьки газ провели, але плиту в якій топиться дровами і парове опалення не викинули. З них сміялись всі сусіди і друзі, що ось газ є, ми все викинули, поробили такі ремонти, і т.іп., моя мама спокійно відповідала, що я через років 10 буду смітяися з вас. НУ пройшло трішки більше ніж 10 років, і вже 2 роки моя мама сміється з сусідів і решти хто сміявся. Газ дорогий, довелось всім знову ставити ті плити, а в кого немає грошей мерзнуть взимку.
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
Удалено администрацией...
Уезжай.
Там нечего ловить
Бегущаяпо• 09 августа 2022
Ответ дляnavariya
Газ, ми вже пару років отримуємо реверсом з Європи.
Електрика - якщо зараз є, то й буде.
А що до Грузії, як хтось пише - були інші часи...
Електрика - якщо зараз є, то й буде.
Достаточно разбомбить газопровод , как произошло в Донецкой области, и все. Тоже и с электричеством, разрушить ЛЭП и света нет.
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляЛеди Г
В Польше до сих пор в некоторых районах в городах топят камины. Правда дома не многоэтажки, а максимум 3-5 этажей.
Еду ещё можно готовить на приспособлении типа газовой горелки. У нас такая была в детстве на даче, наливали туда бензин или какое то горючее и варили есть. Называлось это устройство Шмель
Дымоходы предусмотрены
Полтавська галушка• 09 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Автор, та буржуйка - до першої побитої морди за дим у вікно. Тут за цигарки крику, що від сусіда через три під‘їзди діти в обмороки падають від запахів. Ну які буржуйки?
если дом топиться полностью не будет то из каждой квартиры будет торчать по трубе
Оцененная• 09 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
у відкрите вікно???? а не холодно буде
діра в стіні пробивається як правило,затикується ганчір’ям,пенопластом,фольгою. хто що має. і діра у вікні робиться теж. просто вирізається круг у склі.
Ух_ты_какая_я• 09 августа 2022
Ответ дляВытворунка
В вас дуже далекоглядна мама, умнічка.
Меряю от единицы• 09 августа 2022
Ответ дляКастрюлька
А радянських квартирах було стільки пластику, синтетичних речей, що обов´язково спровокує пожежу)
Пластика как раз больше в современных квартирах . А в советских окна , двери деревянные , трубы металл.
Viktoria_St• 09 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
а димоход куди?
Теоретически можно сброситься подъездом и установить одну трубу на высоту дома до крыши все будут туда врезаться. Если будет дома то вполне реально
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляОцененная
не спалимо. сучасні буржуйки малі і компактні. знаю що таке піч,топила колись. як все вимкнуть,то міста замерзнуть. буржуйку придбала з 1 комфоркою. на Розетці тьма їх. дуже презентабельні,маленькі. з підставками. трубу як буде треба,або у вікно,або в стіну виведу. як припече.то не таке зробиш.
Куда ты выведешь дымоход?
Точная копия плова
• 09 августа 2022
Ответ дляОцененная
ви хоч уявляєте, яка температура димоходу???
ганчір я згорить разом з сусідами.
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Вполне можно вывести трубу в окно. Если уж совсем безисходность.
Чем дышать соседям?
Viktoria_St• 09 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Окно прекрасно можно закрыть пластиком, в нем сделать отверстие для трубы
Просто красавица• 09 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Угарный газ это газ.
Причем здесь буржуйки на дровах?
Хоть бы думали, прежде, чем писать.
Причем здесь буржуйки на дровах?
Хоть бы думали, прежде, чем писать.
Не позорьтесь.

Гугл в помощь

Точная копия плова
• 09 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
всі не можуть врізаться в 1 сторону.
Viktoria_St• 09 августа 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
В сёлах тт котлы и печи у людей. В доме намного проще обогреться
Точная копия плова
• 09 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
ви знаєте, як горить пластик???? і які речовини виділяє?
Полтавська галушка• 09 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ну поживемо - побачимо
у меня дом, дровяного котла нет. буду бегать по двору греться с мешком картошки на спине. если доживем
Оцененная• 09 августа 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Куда ты выведешь дымоход?
Удалено администрацией...
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
А может не выпендриваться и сделать нормально или свалить из города?
ВундерКИНГ• 09 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
Какой вариант вы предлагаете? Вот нет у вас ни газа ни электричества. Чем будете топить? На чем готовить?
А дрова?