Точная копия плова• 09 августа 2022

Буржуйка в квартирі - ви подуріли?

читаю, як тут пишуть про буржуйку в квартирі.
і це пишуть ті, хто дровами не топив.
та ви ж спалите всіх.!!!
автор Точная копия плова • 09 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
На улицу, делают отверстия в стене
і куди далі? на висоту будинку ви готові піднять? чи до сусіднього поверху і сусіду під вікно?

Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
А що страшного? Головне правильна установка. Живуть люди з буржуйками, а чим котел відрізняється у квартирі?
Куда ты выведешь трубу?
Оцененная• 09 августа 2022
не спалимо. сучасні буржуйки малі і компактні. знаю що таке піч,топила колись. як все вимкнуть,то міста замерзнуть. буржуйку придбала з 1 комфоркою. на Розетці тьма їх. дуже презентабельні,маленькі. з підставками. трубу як буде треба,або у вікно,або в стіну виведу. як припече.то не таке зробиш.
navariya• 09 августа 2022
Ответ дляКастрюлька
Це тому, що вже ’пророчать’ зиму без опалення. А завдяки буржуйкам буде пожежна зима.
Газ, ми вже пару років отримуємо реверсом з Європи.
Електрика - якщо зараз є, то й буде.
А що до Грузії, як хтось пише - були інші часи...
Ух_ты_какая_я• 09 августа 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Куда ты выведешь трубу?
В стіну виводять. Так у сосідки котел виведений аналогіно, труба в стіні. Не тикай...
Японский Городовой• 09 августа 2022
Ответ дляОцененная
можна ссылку, какую Вы взяли?
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
На улицу, делают отверстия в стене
Соседям чем дышать?

Багиня• 09 августа 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Угарный газ это газ.
Причем здесь буржуйки на дровах?

Хоть бы думали, прежде, чем писать.
Это вы подумайте, грамотейка, и прочтите поо продукты сгорания. Угарный газ является продуктом сгорания твердого топлива.
Zelenkа• 09 августа 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Котел теж випускає дим від продуктів згорання?
Ответ дляЗавтра не пью
Куда ты выведешь трубу?
на висоту 9-поверхівки
Бегущаяпо• 09 августа 2022
Ответ дляЗавтра не пью
У нас сейчас нет газа и электричества?

Выезжать из этого города
Некуда выезжать, везде было так.
Сейчас у нас, например, есть Но как будет дальше?
Мои родственники в Донецкой обл без газа и электричества уже больше месяца. Им повезло,у них частный сектор, готовят на мангале, а телефон заряжают в машине,счастье,что пока есть бензин.
#Пойду_кгадалке• 09 августа 2022
Кацапи подуріли,що на нас напали.Бідні наші люди,їм треба якось виживати.
Ух_ты_какая_я• 09 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Я не являюсь спеціалістом. Вам потрібна консультація, поцікавтесь у майстра. Але люди ставлять буржуйки і живуть абсолютно спокійно.
Бегущаяпо• 09 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
то це ж сусідам у вікно, це ж не сигаретний дим, там добряче нафігачить
Сделайте левее или правее соседского окна
Оцененная• 09 августа 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
можна ссылку, какую Вы взяли?
як знайду. брала 2 місяці тому
Полтавська галушка• 09 августа 2022
Ответ дляКастрюлька
так тогда пора дровами запасаться начинать. хорошо если квартира двухкомнатная, в одну можно складывать. чем ту буржуйку топить?
Вишиванка• 09 августа 2022
Логіка мені дає зрозуміти,що світ не дасть нам замерзнути. Опалення будехоч на мінімалках.

Якщо уявити апокаліпсис що нема єсвітла,газу, опалення як би ви не старались -будуть палити все -бо це питання виживання.
Завтра не пью• 09 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
Некуда выезжать, везде было так.
Что некуда?

Выехали, нашли работу - сняли жильё.

Все
Zelenkа• 09 августа 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Мені не треба ні буржуйка, ні майстер, ні консультація. Дивуюсь обмеженості деяких коментаторів

Ух_ты_какая_я• 09 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Це не обмеженість це ваша необізнаність.
язззззь!!!• 09 августа 2022
Ответ дляБегущаяпо
а напрямок вітру то не зміниш. Та й диму з труби стільки йтиме, що там лівіше -правіше ролі не зіграє
Бегущаяпо• 09 августа 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Что некуда?

Выехали, нашли работу - сняли жильё.

Все
Удалено администрацией...
Ответ дляОцененная
у відкрите вікно???? а не холодно буде
Леди Г• 09 августа 2022
В Польше до сих пор в некоторых районах в городах топят камины. Правда дома не многоэтажки, а максимум 3-5 этажей.
Еду ещё можно готовить на приспособлении типа газовой горелки. У нас такая была в детстве на даче, наливали туда бензин или какое то горючее и варили есть. Называлось это устройство Шмель
Дама_из_рекламы• 09 августа 2022
Ответ дляnavariya
Електрика - якщо зараз є, то й буде.
реверс виртуальный
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 августа 2022
Сосед -пожарник. После бомбежки тэц он в предвкушении сезона пожаров
Вишиванка• 09 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Не нагнєтайте.
Якщо що будуть пункти обігріву
Zelenkа• 09 августа 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Я в першому коментарі написала, чому буржуйка стане утопією в багатоквартирному будинку. Будуть сусідські війни))
Kusalochka• 09 августа 2022
Вполне можно вывести трубу в окно. Если уж совсем безисходность.
Полтавська галушка• 09 августа 2022
Ответ дляязззззь!!!
а димоход куди?
в окно