Золотая орда• 09 августа 2022
ВПО выплаты
Подскажите, может кто сталкивался: я получаю выплаты впо, а родители- нет. Регистрировались вместе в цнапе, киевская область.
Оставляли заявки на всех горячих линиях, несколько раз ездили в цнап. В цнапе говорят, что все правильно и выплаты должны быть, на горячих линиях принимают заявки , а результата нет. Т.е с марта родители не получили ни копейки.
Куда я могу ещё обратиться? Или как я могу проверить правильность подачи документов? Может там сделали ошибку в номере счета или ещё где-то?
Золотая орда
• 09 августа 2022
Ответ дляКарусель-весель
Бучанский район?
Да. А что с ним не так?
Карусель-весель• 09 августа 2022
Ответ дляЗолотая орда
Да. А что с ним не так?
С ним все не так.. люди с апреля выплаты ждут.
Ms. Любмая жена• 09 августа 2022
Дівчатка сподіваюся вам допоможе.
Всі питання про дію до травня передані до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районної ради там де ви знаходитесь. Тобто ви звертаєтеся до них і розповідаєте що ви тоді і тоді зареєструвалися через дію але до сих пір у вас не має (довідки,грошей, повідомлення). Тобто ви звертаєтеся до них що порушення ваших прав як ВПО тому що не має довідки не має виплати.
Важливо!!!! Не погоджуєтесь на те щоб вас теперішнього числа зареєстрували (пояснювати чому вам потрібна справка числом від ....?) інакше ваші виплати тю тю. Най перевірять що саме в них є по вашому звернення до дії.
Зараз всі чекають підписання постанови за якою збій в дії буде мати підстави зареєструвати вас як ВПО в квітні місяці. Після підписання і вступу в силу всі цієї постанови всі ці питання за людей і гроші будуть вирішені. Коли це буде не відомо але чекаємо.
Із того що рекомендую обов´язково написати в дію що я такий-то, зареєструвалися тоді то але до сих пір не довідки ВПО ні грошей. Порушення моїх прав тому що ніхто ні за що не відповідає а куди мені звертатися не знаю.
Тепер телефони куди звертатися.
Міністерство соціальної політики
Гаряча лінія ВПО
Дія куди звертатися
Гаряча лінія 1545
support@thedigital.gov.ua
Тепер телефони куди звертатися.
Міністерство соціальної політики
Гаряча лінія ВПО
Дія куди звертатися
Гаряча лінія 1545
support@thedigital.gov.ua
Золотая орда
• 09 августа 2022
Ответ дляКарусель-весель
Так в том то и дело, что я получаю. И я сама за всех писала заяви . Поэтому меня терзают сомнения, что либо они что-то неправильно ввели, либо я что-то неправильно заполнила.
А как это выяснить я не понимаю
А на горячей линии очень удивляются, когда я говорю, что нет выплат за уже 6й месяц!
А как это выяснить я не понимаю