Хвігура мічти• сегодня в 17:17
Хто їздив своєю машиною в аеропорт Кишинів зайдіть, будь ласка
Всім привіт. Які документи потрібні для свого авто? Питання ось в чому, чи потрібне свіже то? Чи тільки грін карта?
І можливо порадите платний безпечний паркінг де можна залишити машину на 10 днів недалеко від аеропорту і за адекватні гроші.
Дякую
Простоваля• сегодня в 17:21
Я ездила, правда пару лет назад. ТО не смотрели, но машина была годовалая. Один раз просили оплатить дорожный сбор, другой раз нет почему-то, но он небольшой. Про аэропорт не знаю.
Хвігура мічти
• сегодня в 17:57
Ответ дляМиллениалка
Робили свіже то місяць тому
Перевіряли на кордоні?
Пригаю-цибаю• сегодня в 18:21
Ответ дляХвігура мічти
Цікавить свіжа інформація. Хто їздив у цьому році?
Репяхова ехала только, оставила машину в аэропорту 1000 грн день