літо4ка• 10 августа 2022

Чи випустять в Польшу чоловіка-інваліда без пенсійного посвідчення?

Всім доброго дня!
Підскажіть будь ласка чи випустять в Польшу чоловіка -інваліда без пенсійного посвідчення?
Чашечка кофе• 10 августа 2022
Так, люди з інвалідністю мають право перетинати державний кордон за наявністю одного з цих документів:

довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією;посвідчення, що підтверджує відповідний статус;пенсійного посвідчення;посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги;довідки для отримання пільг людиною з інвалідністю, яка не має права на пенсію чи соціальну допомогу.
автор літо4ка • 10 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе

Щиро дякую!
ku4eravaku4erava• 10 августа 2022
Так. Этого мужчины должен быть военник со снятием с военского учета
E-ducate• 10 августа 2022
А, як визначать, що він інвалід? Має бути якийсь документ, який це підтверджує
Майстерня домашнього текстилю• 10 августа 2022
Можна, якщо є висновок комісії з діагнозом.
demra• 10 августа 2022
Ответ дляліто4ка
Щиро дякую!
Выпустят вручат билет а там куда отправят служить !
Мирное время закончилось.
demra• 10 августа 2022
Ответ дляE-ducate
Слова :)
-Инга-• 10 августа 2022
Ответ дляdemra
Мирное время закончилось.
набор слов
KSENK@• 10 августа 2022
А при чём тут Польша? Поляки даже не прочитают те документы на украинском.
Выпускают или не выпускают наши.
Олечка79• 10 августа 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Причём здесь военник ?
У моего вторая группа . Поехал на работу с заключением мсек. Этого было достаточно . Хотя с собой было и пенсионное . Военник никто не требовал вообще и он его даже не брал
автор літо4ка • 10 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую!заспокоїли