Не танцую- но пою• 10 августа 2022
Скраб для шкіри голови? Варто купувати чи даремно потрачені кошти?
Ви бачили якийсь ефект після скрабу? Якою маркою користувались?
Не танцую- но пою
• 10 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Соду змішайте з шампунем. От і скраб
Сода висушить шкіру голови,а там недалеко до лупи і тд
Девушка Прасковья• 10 августа 2022
Мені подобається. Ширна шкіра голови, схильна до себореї. Беру ладор корейський
Женщинас• 10 августа 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
роками содою користуюсь, лупи ніколи в житті не було. нею навіть користуються замість шампуню.
Томатико• 10 августа 2022
взяла такой Скраб для шкіри голови, з ментоловою олією та кератином
Mr.Scrubber Menthol Oil Hair Scrub, этой мой первый опыт. мне не очень, в описании
Спосіб застосування
Невелику кількість засобу нанесіть на вологе волосся в прикореневій зоні. Зробіть масаж шкіри голови легкими рухами кінчиків пальців, поступово розтираючи скраб по шкірі і прикореневій зоні волосся. Ретельно змийте великою кількістю води. Промийте волосся шампунем.
Наносить на влажные волосы его тяжело. Растирается по коже неприятно. Эффекта не заметила
Спосіб застосування
Ластоноша• 10 августа 2022
Люблю скрабы солянные. Покупаю разные. Украинского производителя тоже брала, не плохие. Сульсена пиллинг шампунь нравится.
Ластоноша• 10 августа 2022
Ответ дляТоматико
Спосіб застосування
Я это все делаю с добавлением шампуня. Очень классно работает в паре с шампунем.
Томатико• 10 августа 2022
Ответ дляЛастоноша
спасибо, попробую
Дюймовочка• 10 августа 2022
Ответ дляКолхозница
Сульсена шампунь-пилинг 1-2 раза в неделю.
Сульсена вже всьо 😭
Мао_Мяо• 10 августа 2022
Содой нельзя, будет ожог. Лучше всего солевые. Мне нравится украинский с гималайской солью. От него меньше перхоти и голова не так быстро жирнеет.
Файна пані• 10 августа 2022
от перхоти очень помогает раньше брала белорусский, сейчас еще не смотрела
Дюймовочка• 10 августа 2022
Ответ дляМеряю от 0
Шо всьо?
Ракета попала в завод і більше сульсену не виробляють
Меряю от 0• 10 августа 2022
Ответ дляДюймовочка
Ох(((
Треба закупитись. А є якісь аналоги?
Дюймовочка• 10 августа 2022
Ответ дляМеряю от 0
Ох(((
Треба закупитись. А є якісь аналоги?
Ні, аналогу немає. У заводу запатентована унікальна формула( тим вони і були прекрасні. Вже майже ніде сульсени немає, де-не-де залишки. Тому поспішайте.
Меряю от 0• 10 августа 2022
Ответ дляДюймовочка
Дякую, не знала (