Единорог помог• 10 августа 2022
Давайте поговоримо про їжу
Чи любите ви їсти? Я мрію про млинці з м‘ясом, вафельний тортик із згущеним молоком, грушку. Ну, мабуть, поки все)
Единорог помог
• 11 августа 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а кто знает где купить много чищеных семечек подсолнечника?
раньше в АТБ продавали упаковками. а сейчас нет.
так хочется нажарить сковородку семечек с солью...
Так и введите в поисковик, куча предложений. Кстати, да, исчезли с АТБ
ПЛЮС-МИНУС• 11 августа 2022
Ответ дляЕдинорог помог
может есть в какой-то торговой сети
Не за Будка• 11 августа 2022
От скажіть! Ви вважаєте нормальним створювати такі теми опівночі?
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Единорог помог
• 11 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Місто засипає, просипаються жриці
ТыЧиНеТЫ• 11 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Приходите ко мне я вас покормлю)
Благодарю крепко
У меня муж готовит хорошо. Но сейчас лето, много гуляю с ребенком, фрукты перекусы, потом есть поздно.
Нужно себе напоминание ставить и график нормальный.
Единорог помог
• 11 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Але як бачите, достатньо жінок, незалежних від їжі)
ЯспАкойнаЯ• 11 августа 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Але от, доречі, що люблю- алкоголь.
Але виключно міцний (віскі) і знаю свою міру( 3 бокали, звісно не по 250)
Я без проблем можу відмовитися від їжі, але від алкоголю ніколи не відмовлюся.
В мене таке саме з вином сухим, можу не поїсти, але випити, якщо є смачний сирок, то з ним
ПЛЮС-МИНУС• 11 августа 2022
Ответ дляНе за Будка
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
Чому не вранці, не в обід?
Ох жеж ці нічні жриці!
у меня в холодильнике 3-литровая каструляка картошки с мясом, тушеной в сметане. домашний томатный сок и салат капуста-огурец-зелень.
все спят, а я думаю о картошечке с салатиком и запить соком. но есть не буду.
Не за Будка• 11 августа 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Місто засипає, просипаються жриці
Ага, так і уявила картину - тема: ’давайте поговоримо про їжу’. І сидять втикають в темі 35 чол, а поряд чай, тістечка, булочки, шоколадки...ну як же говорити без реквізиту)))
Не за Будка• 11 августа 2022
Ответ дляЕдинорог помог
А я ввечері хочу теми для дорослих почитати, захожу, а ніт...про їжу)))
Ноу коммент• 11 августа 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Благодарю крепко
И булочки печет)? С какао подает) Вы подумайте
Куратор дебошей• 11 августа 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
может есть в какой-то торговой сети
Я продаю їх
ЛеньГуглить_правда• 11 августа 2022
Їсти люблю.Червона солона рибка, сир брі.Звичайна гречка з куркою, або молода картопля, запечені овочі.Намагаюсь не обжиратись, струнка, але балувати себе потрібно
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Дайте рецепт таких булочек
АБВГДэшница• 11 августа 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Вечно забываю поесть. Утром - смузи и хлебец с авокадо. В обед - печёные овощи обычно или суп. А вечером всегда некогда
А чем же вы так заняты?
Единорог помог
• 11 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Можно я приеду?)
ЛеньГуглить_правда• 11 августа 2022
Ответ дляБезникая
Автор, я на дієті є результат, але не швидко все...ще довго відмовлятиму собі...Мрію про суші, стейк, торт медовик, наполеон, олів є, їжу з мак дональдс...і ще багато чого)
З кінцем дієти зайві кг приходять з друзями.Готові?
Краще переглянути харчуванпя, з´їсти той же мак вранці, а ввечері парену рибку.В мене раніше було правило:їм мак-йду додому пішки, щоб жирок не осідав
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Можу приєднати Вас до Рівненської групи ----там і горішки, і зернятка, сухофрукти . Надсилають поштою . Група не моя , я сама там купую
ТыЧиНеТЫ• 11 августа 2022
Ответ дляАБВГДэшница
А чем же вы так заняты?
Работаю удаленно, учусь удаленно, с детьми гуляю. Утром побежала в сад, потом села работать и съела хлебец с авокадо. Забираю детей в 17, перед этим ещё пообедаю,яблок или бананов с собой, и погнала. В 8 обычно возвращаемся, и я детей кормлю, а про себя забываю (((
Все, наставила напоминаний
ТыЧиНеТЫ• 11 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Ох! Как же вы соблазняете! Очаровательно вкусно!
Только, наверняка, мы очень далеко друг от друга ))
ЭмчЭндЭм• 11 августа 2022
Я люблю їсти, але не просто натоптатися чогось.
Люблю експериментувати. Для трав і спецій у мене шафка висотою 70 см на три полички, забит доверху.
Каре ягняти в сливовому маринаді з тархуном і білим перцем, один з останніх витворів.
Кабачкове спагетті а-ля паста болоньєзе.
Рулька печена у вишневому соусі з гілочкою чабрецю.
Гарбузовий суп-пюре з каррі на баранячому бульйоні з дрібними фрікадельками та крутонами.
Люблю пекти солодке, але часу немає. Тому дуже рідко, лише на Новий рік та Великдень.
Кожугетовый ансамбль• 11 августа 2022
Ответ дляНоу коммент
Угощайтесь, автор, как раз делала сегодня)
Вы их потом не поджариваете на сливочном масле?
всемВсёИмного• 11 августа 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну як сказати...
Напевне, не завжди.
Але вже років 20.
З моїх сукупних 34
Напевне, не завжди.
Але вже років 20.
З моїх сукупних 34
Ааа…
Мне тоже лет до 35 есть не нравилось. Да и еда была доступна самая простая.
А потом как втянулась, как втянулась…. Сколько вкусного, оказывается, можно купить….
Ноу коммент• 11 августа 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Да, обжариваю) Люблю так греть и вареники тоже.
АБВГДэшница• 11 августа 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Все, наставила напоминаний
Аа, а то обычно наоборот же. Вечером как раз и наедаемся. Тк время свободное-с работы пришел. Все со.рались и тд.
А чего вы с детьми не едите? Накрывайте всем и все вместе садитесь. И весело и про себя не забудите))