Борщец• 11 августа 2022
Поштомат Нової Пошти
Можно заказать наложенным? Как происходит оплата?
Спасибо
Заюшка_хозяюшка• 11 августа 2022
Наложенним не можна - поштамат не відчинить комірку при неоплаченій посилці. Здається і відправник не зможе створити ТТН.
А доставку можна оплатити онлайн перед отриманням - в додатку НП або на сайті.
Вбигудях• 11 августа 2022
О , я так заказала, хіба тільки за доставку заплатила більше, порахували і за переказ коштів назад, а посилку не подивилася, оплачуєш так само як і за посилку в поштомат
Экспертиза• 11 августа 2022
Нельзя. Посылку нужно полностью оплатить. За доставку либо через приложение, либо продавцу скинуть 35 грн