...аяприкольная• 11 августа 2022
Дівчата, ну як можна бути такими водійками?
Сьогодні коли повернулись на парковку по автомобіль, побачили подрапане люстерко, оббиту машину на задніх дверях. Залишки білої фарби. Коло нас запакований автомобіль з залишками чорної фарби на тих місцях,де в нас оббита.
Чоловік написав записку і залишив на автомобілі. Передзвонила жінка, кричала,що то не вона і не знає хто і що.Але якщо покажемо запис з камери то ок,вона Нажаль камери немає.
Збіг? Не думаю. Навіщо так робити,очевидно ж ,що вона
годовасик• 11 августа 2022
Вы должны были не записку оставлять,а вызвать полицию. А теперь докажите, что это не вы подбили соседнее авто.
Доктор Варвар• 11 августа 2022
Ответ длягодовасик
+++
Шансів щось довести було б більше.
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Камери є біля будівель
Немає там камер
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Я вже кажу чоловіку,що не хоче по- людські вирішити проблеми, то давай скажемо,що знайшли запис з камер. Хай покатається для зустрічі по місту по названим нами адресами
Я не Тролль• 11 августа 2022
Полицию вызывать нужно. Они сопоставят, померяют все и докажут. У меня была такая ситуация. Тоже соседка орала, что не она и камер тогда не было вообще. Ничего, полиция приехала, средствие доказало и она оплатила ремонт
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Вона паркувала з обох сторін. З одного боку оббила,не змістилась, стала щ іншого і подерла люстерко. Як таке на дорогу випускати...
Атаманша• 11 августа 2022
А що значить залишки фарби на тих місцях де у вас оббито?
Можна бампером протягти по всім дверям, наприклад.
І якщо би ця жінка вам так сильно подряпала, то, як мінімум, паркуватичя поруч не лонічно, вона би поїхала подалі.
Може не вона?
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Ми дуже поспішали. Думали на порядність людей,але прогалали
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляАтаманша
Може не вона?
Судячи по тому,як був запакований автомобіль,то вона мабуть того і не зауважила. Залишки фарби,то значить білої фарби на вдавлених місцях.
Железобетон• 11 августа 2022
Ответ дляАтаманша
Може не вона?
Может не заметила. У нас такое было. Я сидела в машине, ждала мужа. Подъехала мадам и начала парковаться. Машина наша аж трястись начала. У неё не получилось с одной стороны, она припарковалась рядом с другой.. Я вышла и к ней. А она - да, серьезно? Я и не заметила
Как нефиг делать• 11 августа 2022
Обидва водія покинули місце пригоди. Це адмінка для обох, якщо захочете отримати відшкодування, шансів у Вас майже не має. Потрібно було викликати поліцію, і далі повідомити СК.
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
А что разрешены видеорегистраторы?
А чого ні? Став собі передню і задню камеру та й все
Лиса Патрикевна• 11 августа 2022
Ответ для...аяприкольная
Так запретили, когда война началась. Почему вы не вызвали полицию сразу?
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
А,я не знала,що в Україні заборона
Ми дуже поспішали
САМ_ТАКОЙ• 11 августа 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Заборонено лише використовувати біля постів і т.д.
САМ_ТАКОЙ• 11 августа 2022
Якщо немає камер на стоянці,то є запис по паркомісця з часом заїзду/виїзду. Знайти можна ,але щось довести ніяк
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Ви трохи дивні, поспвшайте далі
Проходьте мимо. Ви знаєте наші обставини куди і хто поспішає?
Я не Тролль• 11 августа 2022
Ответ для...аяприкольная
Урок вам ) пусть все решится легко
Напланетянка• 11 августа 2022
Ответ для...аяприкольная
Проходьте мимо іорума якщо не знає хто тут і для чого відповідає
Я не Тролль• 11 августа 2022
Ответ дляЖелезобетон
У меня так свекровь недавно тоже стукнула на парковке кого-то. У нее нет даже магнитолы, и она утверждает, что реально не слышала ничего. Для меня это загадка. Когда машину слегка тронут - уже звук громкий раздается.
Пс. Не моя ли это свекровь вас зацепила? Черкассы ))(
Виниловая пластинка• 11 августа 2022
Ответ для...аяприкольная
У нас еще в марте на блокпосте вынули карту. И сказали выключить
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Ваші коментар не належить ні до порад, ні про допомогу в розв´язанні ситуації. А просто носа сунути то не треба
...аяприкольная
• 11 августа 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Ні,не ваша) Чи то люди такі не уважні чи що? Ну якщо знаєш ,що не майстер в паркуванні,то будь уважний
Доречі Черкаси моє рідне місто
Ку-кусик• 11 августа 2022
О, це що пошесть? Мені вчора дзеркало відбили на парковці. Так ще культурно зібрали деталі, поклали на капот і втекли. Тиждень назад дверці продрали. Коротше, вся покоцана тепер. Дзеркало то потрібно. Куплю. А бочину не буду поки й резтувати. Якийсь такий час, всі неуважні, без досвіду, але сміливі і борзі
САМ_ТАКОЙ• 11 августа 2022
Ответ дляКу-кусик
У мене автівка з подряпинами незначними,не до грунтівки. І не на стоянці,а біля дому,біля магазину . Жодних записок ( Жаль. Я теж якось два рази пошкодила чуже авто - дряпнула бампером . Залишила записку з номером . Що саме цікаве- мені подзвонили і подякували ,що я залишила контакт і сказали: то дрібниці ,нічого не треба відшкодовувати