Это правда что даётся скидка участвующим в войне сейчас? Отец пол года как пошел добровольцем в поселковом совете говорят что помочь ничем не могут , ничего не знают, типа всё сейчас в Полтаве, в Харьковской области оформить ничего нельзя, короче водят за нос по-моему. Если это правда куда обращаться чтобы его поставить на учёт и была скидка при оплате коммунальных?
В мене рідний брат офіцер ЗСУ і в нього ще до 24 лютого були льготи на оплату комунальних послуг, але він УБД. Мій свекор був офіцером у відставці і теж якісь льготи були на оплату за квартиру, але не 50% а начібто 75% оплачували за комунал. Тобто льготи є, але в якому розмірі, то треба прояснити. Мій брат оформлював льготи на квартиру, яку винаймав і не був там власником, а проживав. Зареєстровані всі військові, які не мають власного житла в військових частинах, але їм компенсують частину грошей за оренду. Треба це все виясняти та оформлюватись офіційно