У ВР знов почали штовхати старий законопроект 7271 нардепа від "слуг", Федіра Веніславського. Я не знаю з якого переляку з´явилося оце у Верховній Раді, але я знаю, що це лайно почали активно штовхати, щоб прийняти, як закон. Це хто знов на Печерських пагорбах так злякався і хоче військовим роти позакривати? Чи це хтось хоче, щоб в нас стало як у Росії? Взагалі, це що за дурість така - заборонити казати правду війсковим, під прикриттям заборони військовим критикувати дії керівництва країни? Хто ці люди, які є авторитетами у суспільстві яких взагалі не можна критикувати?
Може Микола Мітбол Тищенко той авторитет? І тоді жоден війсковий слова не зможе сказати про те, що Микола поїхав у Париж або Нью-Йорк щоб вигуляти там дружину. Бо це ж критика. Хоча і правдива. І про Саню Трухіна неможна нічого казати. Бо не важливо, що він потрап в у ДТП у стані алкогольного сп´яніння та намагався дати хабаря патрульному поліцейському щоб той його відпустив у ліс. Чому не можна? Тому що він влада. Трухіну можна пропонувати хабаря та протягувати правку щоб гроші з війскових кинули на ремонт доріг, але критикувати його за це не можна. І про Юрченка треба мовчати. Бо те, що йому НАБУ вручило підозру у корупції, а потім він потрапив у ДТП у стані наркотичного сп´яніння - це фігня. Він влада. А вся влада в Україні від Бога, мабуть. Тож, мабуть, божественне не критикують. І Єрмака мабуть військовим не можна критикувати. Хоча він і просто завхоз, але він Головний Завхоз Країни. І це ого-го та ай-яй-яй! Критикувати за факапи його не можна. Ні в якому разі. Але тільки після того, як цей законопроект стане законом. Дуже цікаво, що його співавтором є одна з найгеніальніших нардепок цього скликання Мар´яна Безугла. Та сама, що пропонувала розстрілювати солдат без суда, слідства і наслідків.
Б.Береза
Rabbit2012• 11 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Наградной пистолет уже получил.
За что не понятно.
Какие выдающиеся заслуги?
Где служил?
За что не понятно.
Какие выдающиеся заслуги?
Где служил?
Гуманитарку на кордонах распределял по потокам и складам. Не забывал, как беженец и поесть в ресторанах Мукачево, Львова, требуя накормить без оплаты. Мне вот кажется, что его идеальная роль- ревизор с ершиком в руках, проверяющий туалеты в ресторанах. А оно целый кум главных лиц теперь. Ему все можно и , оказывпется, оно ’ потужний депутат’, по словам арахамии, черт бы их всех разом побрал, эту всю шайку
Ответ дляким я тільки не була
да.к властям есть вопросы.не все идеально.но если б не они-нас бы тут раком уже кадыровцы б имели во все щели.президент не убежал.наши герои нас защищают на фронте.
Почему скрывают, кто разминировал Чонгар ?
Кого они прикрывают всей верхушкой ?
Сколько людей заплатили жизнью и здоровьем за это ?
Вопросов с каждым днём всё больше …
Кого они прикрывают всей верхушкой ?
Вопросов с каждым днём всё больше …
yuliya3101• 11 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
девочки не паникуйте.мы не в мордоре живем и не в северной корее.что нам не понравится-народ скажет свои претензии.и укажет-если надо.
ошибаетесь, как раз с 1 октября в северной корее, и когда власть народ слушала...
Anna-Elina• 11 августа 2022
Ответ дляVShpak
Наши 73% не чем не лучше соседских 85 !
Им, что по телеку показывают то и правда
и желательно в форме сериала …
+10000000000
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Чоловік каже, що на передовій настрій після перемоги свернути на Київ, поганою метою повимітати всю ту жирну і нахабну владу к єб..ням.
останнім часом більшіть пише - ’Вірим ВСУ’...,схоже,убирають конкурентів.., не буде їх чути, народ забуде. як азовців. ((
-ї--
yuliya3101• 11 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
Удалено администрацией...
Ответ дляким я тільки не була
у нас останні (і єдині) демократичні чесні вибори були -при баризі. а як буде потім- згадайте,як Віращука вибирали..
Теодор Бастард• 11 августа 2022
Ответ дляVShpak
Такое впечатление, что нас пытаются слить, но не могут продавить армию …
А вы что, только сейчас это поняли? Нас пытаются слить с 24 февраля
yuliya3101• 11 августа 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
так не будет права выезда с 1 октября
Anna-Elina• 11 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
хто б йому дозволив втікти?
Не для того бубочку виплекували серіалами)))
Rabbit2012• 11 августа 2022
Ответ длякраказябра
Тобто ’як пройшла’? Її обрали блд. А від мого округу пройшла нєкто Тетяна Рябуха. Вчителька молодших класів в школі, де навчаються мої діти. У неї дві звивини, а її а депутати
Ну розумієте, Оболонський район міста Києва за неї не голосував. Люди були в шоці, як воно пролізло і звідки взялося. В нас були нормальні кадидати, за яких цілими домівками люди йшли голосувати. Уе все були люди, якіх в районі знали, шанували не по базіканню в етерах, а по справах реальних. І тут вилізло оце чудо. Досі не зрозуміло, як.
краказябра• 11 августа 2022
«Когда начинается война, зовут солдата и Бога. Когда заканчивается, о Боге забывают, солдата судят».
А.Піночет
Anna-Elina• 11 августа 2022
Ответ дляVShpak
Может хватит издеваться над народом ?
Под пули и бомбы - народ, собирать солдат в армию - народ, лечить после ранений - тоже народ !
А эти … даже в такое время - занимаются набиванием карманов и только и думают, как бы от корыта не убрали
людоньки, а хто ж тепер барига і на війні наживається?
MandarinaS• 11 августа 2022
Ответ дляorachka
После АТО уже обещали
АТО это не война. Один раз пообещали, во второй раз могут сделать.
Ответ дляRabbit2012
Вы как только родились, честное слово
Все как как обычно
Нарисовали как надо
Все как как обычно
Нарисовали как надо
Anna-Elina• 11 августа 2022
Ответ дляХимеRа
вы не правы - власть и президент не при чём! нас защитили ВСУ и тероборона, они им и план сдачи страны поломали. потом появился яневтик и навешал себе ордеров(((((
+1000000
Ответ длякраказябра
Ті, хто все розуміє, тим зайві нагадування про маразм, що коїться довкола не потрібні. А свідкам секти арестовича ви нічого не докажете
Так,Але Зе й проголосують за нього і ми продовжимо жити в цьому лайні,ще й дітям нашим прийдеться вакціонуватись, в армію поголовно, одні заборони
Anna-Elina• 11 августа 2022
Ответ для Sчастливая
Мля, какой то театр абсурда,
В стране где идет реальная война
от тому і виїздять люди.... бо можна перемогти на фронті, а от цих.....
Павлик Равлик• 11 августа 2022
Ответ дляKvitkaliliia
’Мене дивує, що жоден депутат, ще не подав законопроект, щоб страчували за будь-яку корупцію під час війни будь-якого високопосадовця. Дива та й годі. ’ От і мене дивує, що ЖОДЕН. Навіть Береза
А хіба Береза зараз депутат?