У ВР знов почали штовхати старий законопроект 7271 нардепа від "слуг", Федіра Веніславського. Я не знаю з якого переляку з´явилося оце у Верховній Раді, але я знаю, що це лайно почали активно штовхати, щоб прийняти, як закон. Це хто знов на Печерських пагорбах так злякався і хоче військовим роти позакривати? Чи це хтось хоче, щоб в нас стало як у Росії? Взагалі, це що за дурість така - заборонити казати правду війсковим, під прикриттям заборони військовим критикувати дії керівництва країни? Хто ці люди, які є авторитетами у суспільстві яких взагалі не можна критикувати?
Може Микола Мітбол Тищенко той авторитет? І тоді жоден війсковий слова не зможе сказати про те, що Микола поїхав у Париж або Нью-Йорк щоб вигуляти там дружину. Бо це ж критика. Хоча і правдива. І про Саню Трухіна неможна нічого казати. Бо не важливо, що він потрап в у ДТП у стані алкогольного сп´яніння та намагався дати хабаря патрульному поліцейському щоб той його відпустив у ліс. Чому не можна? Тому що він влада. Трухіну можна пропонувати хабаря та протягувати правку щоб гроші з війскових кинули на ремонт доріг, але критикувати його за це не можна. І про Юрченка треба мовчати. Бо те, що йому НАБУ вручило підозру у корупції, а потім він потрапив у ДТП у стані наркотичного сп´яніння - це фігня. Він влада. А вся влада в Україні від Бога, мабуть. Тож, мабуть, божественне не критикують. І Єрмака мабуть військовим не можна критикувати. Хоча він і просто завхоз, але він Головний Завхоз Країни. І це ого-го та ай-яй-яй! Критикувати за факапи його не можна. Ні в якому разі. Але тільки після того, як цей законопроект стане законом. Дуже цікаво, що його співавтором є одна з найгеніальніших нардепок цього скликання Мар´яна Безугла. Та сама, що пропонувала розстрілювати солдат без суда, слідства і наслідків.
Б.Береза
Мене дивує, що жоден депутат, ще не подав законопроект, щоб страчували за будь-яку корупцію під час війни будь-якого високопосадовця. Дива та й годі. А чого ж не пропонують? Не знаєте? І я теж не здогадуюсь. Але є законопроект, що має на меті заборонити “висловлювання, погляди та думки стосовно діяльності вищого військово-політичного керівництва Держави”. Їм факапити можна, а нам про це треба мовчати. Будь ласка, не переплутайте.
І на останок, я приведу думку екперта з експертної ради Центру громадянських свобод, Володимира Яворського, про те, що обмеження, що стосуються заборони поширення інформації про військову службу, зокрема про місце розташування та переміщення військової техніки й підрозділів ЗСУ та іншої військової інформації, загалом зрозумілі. Проте вже існує загальна заборона таких дій, передбачена Кримінальним кодексом. Так, встановлено відповідальність за розголошення державної таємниці (ст. 328 ККУ) та службової інформації (ст. 330 ККУ), а також існує спеціалізована ст. 114-2 ККУ, яка забороняє всім, не тільки військовослужбовцям, поширювати інформацію щодо спрямування й переміщення Збройних сил України, уточнив він.
“Виходить, що фактично новою забороною в проєкті закону є тільки одна: “висловлювання, погляди та думки стосовно діяльності вищого військово-політичного керівництва Держави”. Причому ця заборона не має жодних винятків. Парадоксально, але навіть позитивний відгук про керівництво держави теж забороняється. Така заборона фактично взагалі позбавляє військових висловлювати будь-які думки про керівництво держави”, – сказав експерт. На переконання Яворського та інших правозахисників, вказаний проєкт закону порушує міжнародні стандарти свободи слова в демократичному суспільстві. Але кого це бентежить з тих, хто більше хвилюється, щоб про нього не сказали правду, а не про те, що вони своїми діями ганьблять владу.
краказябра• 11 августа 2022
Ті, хто все розуміє, тим зайві нагадування про маразм, що коїться довкола не потрібні. А свідкам секти арестовича ви нічого не докажете
Ответ длякраказябра
Маразм стремительно увеличивается и меня лично пугает.
Перед этим Безуглая вносила законопроэкт расстреливать солдат без решения суда .
Дичь какая-то
краказябра• 11 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Дичь какая-то
Я вас розумію. Але що з цим робити не уявляю. У тих, хто коїть цей маразм і досі підтримка зашкалює
MandarinaS• 11 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Договорятся, что после победы ребята с востока и с юга приедут на Банковскую.
yuliya3101• 11 августа 2022
Ответ длякраказябра
нет уже у них никакой поддержки, не видать им второго срока, поэтому и законы такие принимают, чтоб народ в стойло загнать
Тимошенко сегодня выступала, говорила, что верховная рада сейчас закрыта для журналистов. И пока мы не видим и не знаем, какие законы принимаются.
О продаже земли, о детях пол которых будут писать в графе после 12 лет, про лес и т д
Вроде, Зеленский не принял закон о браках однополых якобы, во время войны не будет рассматривать. Надеюсь, перечисленное Тимошенко тоже отложат в ящик до лучших времен
yuliya3101• 11 августа 2022
Ответ дляСудьба_Победа
за 8 лет не приехали и не приедут, лидеров нет и кукловодов
Теодор Бастард• 11 августа 2022
Ответ дляСудьба_Победа
Пока нашими властями делается всё для того, чтобы приезжать было физически некому.
Kvitkaliliia• 11 августа 2022
’Мене дивує, що жоден депутат, ще не подав законопроект, щоб страчували за будь-яку корупцію під час війни будь-якого високопосадовця. Дива та й годі. ’ От і мене дивує, що ЖОДЕН. Навіть Береза
yuliya3101• 11 августа 2022
Ответ дляelenze66
А якщо війна затягнеться ? Він автоматично піде на другий срок.
и такое горе может с нами произойти
Ответ дляKvitkaliliia
Береза уже не депутат.
Но он смог договориться о другом.
Хочу сказать спасибо Эстонии, как Глава группы межпарламентского сотрудничества Украины и Эстонии в предыдущем созыве ВР. Полностью поддерживаю курс на изоляцию одичалых в их лепрозории!
Власти Эстонии приняли решение закрыть границу для граждан России, которые имеют шенгенскую визу. Соответствующее заявление сделал глава эстонского МИД Урмас Рейнсалу.
’На обладателей виз будут наложены ограничения, им будет запрещен въезд в Эстонию’, - заявил Рейнсалу, слова которого приводит портал ERR. Он отметил, что речь идет о россиянах, которым Эстония выдала шенгенские визы.
Но он смог договориться о другом.
краказябра• 11 августа 2022
Ответ дляyuliya3101
Це не факт. Ще один серіал покажуть і оберуть чергову ляльку. Он поворознюка розкручують і піпл хаває. Як лікаря, то ’людоньки, порадьте професіонала’, а як президента, то ’он научіЦЦа’
Kvitkaliliia• 11 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Береза уже не депутат.
Но он смог договориться о другом.
Я не знала. Але ж був... Мені вони всі однакові (((
MandarinaS• 11 августа 2022
Ответ дляyuliya3101
Не сравниваете, что было 8 лет назад и сейчас
Kvitkaliliia• 11 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Был.
Понемножку делал.
Есть наработки
Понемножку делал.
Есть наработки
Ну це все добре. А що по корупції?
prosto_mama_• 11 августа 2022
А что нам делать?
Надоел этот беспредел!
Вот хоть бери и всей страной выходи.
Надоело все терпеть.
Особенно сейчас.
Нашим ребятам ничего не выдают,все люди часто сами покупают,они нас защищают,а депутаты от жира бесятся !
Надоел этот беспредел!
Вот хоть бери и всей страной выходи.
Надоело все терпеть.
Особенно сейчас.