Телефон Рубика• 12 августа 2022
Что вас раздражает в вашем муже?
И как давно вы в браке?
Ответ дляУси-пуськи
20 років разом, мала дитина до нього сильно прив´язана, багато заробляє, допомагає мені стати на ноги у моїй справі, розумний і приємно що він досяг висого рівня в державній владі, публічна особа.
Ну якщо в державній владі, то зрозуміло, то без тих милих якостей він би й не досяг нічого. Ще й по хвойдах ходить, бо держслужбовці ж так відпочивають, воно статусно...
Ну що сказати? Готуйте подушку, й не маленьку. Готуйтесь, що при розлученні може дитину не віддати й зробить ваше і її життя неможливим. Думайте на двадцять кроків вперед. Будьте хорошою. Коли будете готові - у вас на руках має бути дозвіл на вивезення дитини за кордон. Спробуйте отримати під шось одне, а потім просто загубитися.
Бо чим вище в нього буде ранг, тим буде важче.
Є в мене і подруги такі, і трохи знаю, бо я - активіст, бачу проти кого борюся... Боролася, бо вже поїхала.
Налитое яблочко• 12 августа 2022
Ответ дляГубной рояль
Не віддає свою карту мені в користування - це фінансовий абьюз
бо ви ще накористуєте))
Левый Локоть• 12 августа 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Те, що став набагато менше заробляти. Не вийшло з бізнесом. То ладно, буває. Але ж сидів більше року без роботи, проїли раніше зароблене, все на щось надіявся . Витратили на проживання десь 15тис$. Це при тому, що квартиру знімаємо. Зараз залишилися копійки, в країні війна, не відомо, коли знову заробляються ті гроші.
Пішов у таксі. Приносить мізер. На когось працювати не хоче.
Я весь цей час працювала.
От дратує він мене, якась повага пропала, як до захисника та «добитчика».
Я весь цей час працювала.
Ви не думаєте про те, що чоловік вам став нецікавим тільки тоді, коли став меньше заробляти або не працювати? А уявіть, якби ви не працювали рік і чоловік вас через це розлюбив, що відчуваєете? Заміж по розрахунку?
Левый Локоть• 12 августа 2022
Читаю тему і думаю: або я за 18 років разом закриваю очі і не бачу недоліків, або просто люблю і не сприймаю якісь звички як недолік. Мене мій чоловік не дратує) Поки.
ВыдраВГетрах• 12 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Озвучили мои мысли. Вместе 22 года, есть моменты, которые могут вызвать ссоры, непонимание, но это решается разговором и бывает не часто. Но вот чтобы что-то постоянно раздражало... такого нет, пока.
осень_осень_харашо• 12 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Ми починали життя , маючи кожен по пакетику речей, не чекаючи допомоги батьків. Розрахунку точно не було.
Я працювала, весь побут на мені , дитина на мені. Тобто, свої обов’язки виконувала.
Я розумію, що можна бути декілька місяців без роботи. Але ж не півтора року, тим паче в Києві, а не в глухому селі.
При цьому живучи на зйомній квартирі, тратились зароблені гроші, що значно відкинуло від можливості придбати власне житло.
Так точно!• 12 августа 2022
Ответ дляРокерША
1. Що є дитина і треба платити аліменти, а нам самим не вистачає на життя;
2. Нічого не заробив за все життя, все просрав, ні квартири, ні машини;
3. Багато часу витрачає на хоббі і друзів;
4. В сексі ніякий;
5. Багато обіцяє і говорить, а по факту 0;
6. Чоловічу роботу по дому важко заставити роботи;
7. Дуже перебирає в їжі;
8. Дуже швидко їсть.
І ще багато чого. Дуже хочу розійтись, не могу вирішитись
4. В сексі ніякий;
7. Дуже перебирає в їжі;
8. Дуже швидко їсть.
Не зря он чей-то бывший муж)