Кюветчица• Изменено 12 августа 2022
Як отримати свідоцтво про смерть з РФ?
Доброго дня. Ситуація родички. Її син, громадчнин України, кілька років жив і працював в РФ.
Сталося так що він там помер, смерть має кримінальний характер. Після розтину, відбулася кремація. Цими питаннями займалися якісь його друзі. Вони обіцяли допомогти в переправленні урни з прахом та документів в Україну, але згодом, з якихось причин перестали виходити на зв´язок.
Ситуація важка, поїхати туди немає кому, та й в умовах війни це неможливо.
Може хто знає, як можно отримати свідоцтво про смерть. Куди писати, де стукати. Буду вдячна порадам.
Ms. Iphone• 12 августа 2022
Ответ дляcheryl
і краще закрийте тему,пока на вас і того покійного купу бруду не вилили
А хто може порадити по людськи ,той до вас в особисті зайде